Προς το περιεχόμενο

SMS Ring για Omnia II


EliasKir

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδια, σε ποιον φακελο πρεπει να βαλω ενα κομματι για να μπορω να κανω τα SMS να χτυπανε με αυτο?

Ειναι δυνατον να μην εχει τετοια επιλογη απο μονο του? Τερμα απαραδεκτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ringtones για κλησεις περνας κανονικα? Φτιαξε εναν φακελο στην καρτα μνημης με το ονομα My documents, μεσα στον οποιο θα φτιαξεις εναν με το ονομα ringtones. Εκει θα πετας τους ηχους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσον αφορα τις κλησεις, μπορεις να διαλεξεις ενα τραγουδι απο καποιον φακελο και σου εχει επιλογη να το ορισεις σαν ηχο κλησης (οπως ολα τα ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ κινητα). Αλλα δεν εχει τετοια επιλογη για SMS. Για τα SMS εχει να διαλεξεις μονο απο κατι προεπιλεγμενους ηχους (που χρησιμοποιουνται επισης για το ξυπνητηρι, για οταν σου τελειωνει η μπαταρια κλπ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Οσον αφορα τις κλησεις, μπορεις να διαλεξεις ενα τραγουδι απο καποιον φακελο και σου εχει επιλογη να το ορισεις σαν ηχο κλησης (οπως ολα τα ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ κινητα). Αλλα δεν εχει τετοια επιλογη για SMS. Για τα SMS εχει να διαλεξεις μονο απο κατι προεπιλεγμενους ηχους (που χρησιμοποιουνται επισης για το ξυπνητηρι, για οταν σου τελειωνει η μπαταρια κλπ).

 

Εκανες το παραπανω και δεν σου εβγαλε παραπανω επιλογες ηχων?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι. Στην μνημη του τηλεφωνου (8GB) εχει φακελο Ringtones αλλα εκει απλα μου περναει οποιο τραγουδι εχω βαλει για ηχο κλησης. Για τα μηνυματα, απλα σου βγαζει μια λιστα με καποιους ηχους για να διαλεξεις,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Ναι. Στην μνημη του τηλεφωνου (8GB) εχει φακελο Ringtones αλλα εκει απλα μου περναει οποιο τραγουδι εχω βαλει για ηχο κλησης. Για τα μηνυματα, απλα σου βγαζει μια λιστα με καποιους ηχους για να διαλεξεις,

 

Λαθος μου, η διαδικασια ειναι η εξης. Φτιαχνεις εναν φακελο My documents και πετας μεσα χυμα τα ringtones (οχι σε δικο τους φακελο οπως λανθασμενα ειπα πιο πριν). Μετα αυτοι οι ηχοι θα μπουνε μονοι τους στην λιστα. Δεν ειναι θεμα συσκευης αλλα λειτουργικου.

Αυτην την διαδικασια εκανα στο htc μου και δουλεψε, λογικα ετσι θα λειτουργει και στο ομνια, κανε μια τελευταια αποπειρα.

 

6.1 windows εχει ή κανω λαθος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...