Προς το περιεχόμενο

ASUS A7N8X/DELUXE/GD


ASSOS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

a)H deluxe se sxesh me thn aplh ektos twn allon exei kai RAID controller alla se S-ATA.

Yparxei periptwsh na brw Adaptor gia na valw IDE diskous?

Exei vgalei h ABIT alla tous dinei me mazi me ta mobo kai oxi 3exwrista.

b)3erete ti shmainei to GD sthn onomasia tou motherboard? Einai kainougio montelo afto h' einai to DELUXE pou eixe vgalei apo thn arxh?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Assos δεν ξέρω να σου πω, αλλά αν δεν έχει απο μόνη της adaptor και χρειάζεσαι ντε και καλά raid, κατά τη γνώμη μου μην την πάρεις, κάνει 50 ευρώ αν θυμάμαι καλά. Χίλιες φορές να πάρεις την Epox που είναι πολύ φτηνότερη και να πάρεις ένα raid controller, θα σου μείνουν και λεφτά για τυρόπιτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<blockquote><font class="small">Quote LL_NEO:</font><hr> Assos δεν ξέρω να σου πω, αλλά αν δεν έχει απο μόνη της adaptor και χρειάζεσαι ντε και καλά raid, κατά τη γνώμη μου μην την πάρεις, κάνει 50 ευρώ αν θυμάμαι καλά. Χίλιες φορές να πάρεις την Epox που είναι πολύ φτηνότερη και να πάρεις ένα raid controller, θα σου μείνουν και λεφτά για τυρόπιτες. <hr /></blockquote>

 

oi tyropites paxenoun :P

 

kalutera asus tha elega... oxi oti i epox den leei alla olo kapoia vlakeia parousiazetai kai nomizw i asus exei kalitero support stin ellada...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<blockquote><font class="small">Quote TonyMontana:</font><hr> <blockquote><font class="small">Quote LL_NEO:</font><hr> Assos δεν ξέρω να σου πω, αλλά αν δεν έχει απο μόνη της adaptor και χρειάζεσαι ντε και καλά raid, κατά τη γνώμη μου μην την πάρεις, κάνει 50 ευρώ αν θυμάμαι καλά. Χίλιες φορές να πάρεις την Epox που είναι πολύ φτηνότερη και να πάρεις ένα raid controller, θα σου μείνουν και λεφτά για τυρόπιτες. <hr /></blockquote>

 

oi tyropites paxenoun :P

 

i asus exei kalitero support stin ellada... <hr /></blockquote>

ε,μην παρεις και ορκο.... :grin:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή σκοπεύω να πάρω έναν Athlonxp2000+ με την εν λόγω mobo,αλλά επειδή έχω μπερδευτεί με την υπόθεση περι DualDDR memory achitecture και αν αξίζει, εσείς τι μνήμη θα παίρνατε;;;; :confused: :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sigoura tha htan polloi!Kai den einai adiko to giati!Kai egw ayth exw alla an parw twra allo disko prepei san to vlaka na pairnw controllers pou einai kai akrivoi...To gd nomizw einai gold...Sto plaisio to eides?Opws panta vlakeies vazoun sto site tous...An deis to kouti panw sto serial ktl leei montelo ktl kai meta Gold-Uayu kati tetoio...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...