Προς το περιεχόμενο

μπουφάν τύπου "fly"


sepultribe

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γκομενάκια με φλάι και Martens . so much win

 

wub.gif

 

Όχι πως άξιζε τον κόπο να φάω τα 80ς στη μάπα για να πηδάω ΣΩΣΤΑ ΓΚΟΜΕΝΕΤΑ, αλλά γενικά το δίλημμα παίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

wub.gif

 

Όχι πως άξιζε τον κόπο να φάω τα 80ς στη μάπα για να πηδάω ΣΩΣΤΑ ΓΚΟΜΕΝΕΤΑ, αλλά γενικά το δίλημμα παίζει.

 

Αρχές 90ς τα έζησα εγώ( γυμνάσιο ).οι "true" ρεμαλέ γκόμενες btw φόραγαν όμως getta μπότες για να ξεχωρίζουν από την "μάζα" . flight και martens φόραγε μέχρι και η απουσιολόγος .

 

παιζαν και τα wehrmacht βέβαια αλλά "επικίνδυνο" παπούτσι για δυτικές συνοικίες :P (ρε φιλαράκι με αυτά σκότωναν τους παππούδες μας κι ετσι :P)

 

flashia btw άλλη μόδα της εποχής , τα μπλουζάκια FROND οι raveάδες , και τα NY yankees γενικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Tωρα που το λετε, ΕΙΧΑ ΚΙ ΕΓΩ ΦΛΑΪ!!!

Παρολο που για λιγο δεν γευτηκα καθολου 80ς, ουτε ως νηπιο :o

 

Τελικα πρεπει να ηταν τρελή μοδα καποτε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας βγώ για λίγο οφτοπικ μιας κ μιλήσατε για τις γκόμενες. Με Flight ΟΚ. Με Dr. Martins ΟΚ. Μια χαρά μεχρι εδώ. Εκείνα τα καφροπάπουτσα τα Downtown (DT) με το 1μιση μέτρο σόλα που τα φορούσαν στα μέσα των '90s τα θυληκά, Αρέσαν σε κάποιον;(Εκτός από τις ίδιες...)

 

Ον τοπικ τώρα. Αυτή η τσέπη στο μανίκι σας βόλεψε ποτέ; Για ψιλά δεν κάνει γιατί κουδουνίζου, για κινητά δεν κάνει γιατί γρατζουνάει το φερμουάρ, για μικροπράγματα σπάνια γιατί με το που τ' ανοίξεις παίζει να χυθούν τα μισά κάτω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

wub.gif

 

Όχι πως άξιζε τον κόπο να φάω τα 80ς στη μάπα για να πηδάω ΣΩΣΤΑ ΓΚΟΜΕΝΕΤΑ, αλλά γενικά το δίλημμα παίζει.

 

Τώρα η μόδα είναι να μην φοράνε τπτ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ dyke εμφάνιση για γκόμενες όλα αυτά. Ευτυχώς εξαφανίστηκαν. Και τα βλήματα νόμιζαν ότι είναι και ωραίες επειδή έδειχναν σαν γορίλες με τις μπουφανάρες και τα χοντροπάπουτσα.

 

@spy: καιρός ήταν :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ξέρω πως όσο δείχνεις, τόσα σου λείπουν.

Γενικά και εγώ γουστάρω θηλυκότητα, αλλά το να είναι άνετο ένα γκομενάκυ με το να φοράει τσουβάλια, εμένα μου ψιλολέει πως δεν έχει ανασφάλειες. Και ξέρετε πως πηδιούνται αυτές χωρίς ανασφάλειες ε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι είχα κάλυκες στην θήκη που είχε στο μπράτσο και φυσικά πίτα στις κονκάρδες του ΠΑΟΚ...Νταξ τραγικές καταστάσεις τώρα που το σκέφτομαι..:lol:

Το έχω κρατήσει, το φοράει πλέον πατέρας μου. Του λέω σαν ζάκι είσαι, μου λέει είναι πολύ άνετο...αθάνατο μπουφάν.

Και ξέρετε πως πηδιούνται αυτές χωρίς ανασφάλειες ε.

Εμένα αυτές χωρίς ανασφάλειες δε μου κάθονται, μόνο αν είναι πίτα στην ανασφάλεια !:P:X:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ον τοπικ τώρα. Αυτή η τσέπη στο μανίκι σας βόλεψε ποτέ; Για ψιλά δεν κάνει γιατί κουδουνίζου' date=' για κινητά δεν κάνει γιατί γρατζουνάει το φερμουάρ, για μικροπράγματα σπάνια γιατί με το που τ' ανοίξεις παίζει να χυθούν τα μισά κάτω.[/quote']

 

ποια κινητά ωρέ; δεν είχαμε τέτοια τότε :P

 

για cd όμως κωλοβόλευαν οι μέσα τσέπες

 

Εγώ πάλι είχα κάλυκες στην θήκη που είχε στο μπράτσο και φυσικά πίτα στις κονκάρδες του ΠΑΟΚ...Νταξ τραγικές καταστάσεις τώρα που το σκέφτομαι..:lol:

 

χαχα

 

ναι η slayer κονκάρδα ήταν must στο flight μου .

 

---------- Προσθήκη στις 12:25 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 12:23 ----------

 

Εκείνα τα καφροπάπουτσα τα Downtown (DT) με το 1μιση μέτρο σόλα που τα φορούσαν στα μέσα των '90s τα θυληκά' date=' Αρέσαν σε κάποιον;(Εκτός από τις ίδιες...)

 

.[/quote']

 

ποια λες. δεν τα θυμάμαι. πόσταρε καμιά φώτο γιατί στο google ότι βρήκα δεν μου λένε κάτι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eιχα 2 ''φλάι'' ενα πράσσινο και ενα μπλε σκούρο.Τα σπαγανε!

Το 2 το χε φερει η Θεια μου απο Γερμανια ή Αγγλια και εμεινε χρονια και ζαμανια

Παω να ψαξω την Ντουλάπα μπας και το βρω...:cry:

Αξέχαστες εποχές:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπλε σκούρο ftw

 

btw από μπουφάν πάντα , στην μοδα ήταν επίσης τα jean μπουφάν , καθώς και τα πέτσινα.

 

για τον παοκτζή πιο πριν που πόσταρε, πάρε μία παοκ old school που χω πετύχει νετ:P

 

oldschoolpaok2.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια τα χρονια τοτε.Αλητία,δυστηχώς ναρκωτικά σε μερικους,αλλα βολτες και ωραιες καταστασεις.:-)

 

Οχι τωρα που περνανε στον Δρομο και λενε μιλησα με μια στο msn,facebook κτλπ:-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

μπλε σκούρο ftw

 

btw από μπουφάν πάντα , στην μοδα ήταν επίσης τα jean μπουφάν , καθώς και τα πέτσινα.

 

για τον παοκτζή πιο πριν που πόσταρε, πάρε μία παοκ old school που χω πετύχει νετ:P

 

oldschoolpaok2.jpg

 

Όλα τα καρντάσια μαζεμένα:lol:...επική φωτό λέμε!

 

Ωραια τα χρονια τοτε.Αλητία,δυστηχώς ναρκωτικά σε μερικους,αλλα βολτες και ωραιες καταστασεις.:-)

Ωραία χρόνια, αλλά έπαιζε πολύ πρέζα τότε φιλαράκι μη την ψάχνεις, απλά τις άλλες καταστάσεις όλοι τις νοσταλγούμε.:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω κρατήσει, το φοράει πλέον πατέρας μου. Του λέω σαν ζάκι είσαι, μου λέει είναι πολύ άνετο...αθάνατο μπουφάν.

Έχει απόλυτο δίκιο ο πατέρας σου, είχα ξεχάσει πόσο άνετα είναι τα φλάι γι' αυτό θα πάω να πάρω ένα, σκούρο μπλε σαν αυτό που είχα παλιά.

 

 

oldschoolpaok2.jpg

 

 

χεχεχεχε όλοι φλάι, κλασικά

 

 

Οι κοπέλες με τα φλάι και τις μπότες μια χαρά θυληκές ήταν. Μπορεί το μπουφάν να ήταν φουσκωτό άλλα από μέσα ξεπρόβαλαν αποκαλυπτικά μπλουζάκια και τα τζην ήταν τελείως κολάν για να μας δείχνουν τις καμπύλες. Είναι δυνατόν να μην βρουν οι γυναίκες τρόπο να είναι θυληκές; Άλλα δεν έχω να προσθέσω, τα είπατε όλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...