Προς το περιεχόμενο

MP3 από το PC στο σαλόνι


dark

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή δεν έχω ηχοσύστημα σκέπτομαι να εκμεταλλευθώ τα mp3 και τη Sb live

Αξίζει τον κόπο?

Τι χρειάζομαι από ηχεία ..

Υπάρχει η δυνατότητα τηλεχειρισμού?

Επίσης το Pc είναι μακριά από το σαλόνι και δεν θέλω να το μεταφέρω

Πρέπει να πάρω κάποια καλώδια ή υπάρχει άλλος τρόπος ασύρματος?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυνατότητες τηλεχειρισμου είχε και η SBLive5.1 και η Audigy 1 στις Platinum εκδόσεις τους. Για να ρωτάς, μάλλον δεν είσαι κάτοχος τέτοιας έκδοσης... Έχω την εντύπωση ότι στο εξωτερικό μπορείς να παραγγείλεις to panel με το remote control, αλλά δεν ξέρω ποσο θα σε εξυπηρετει μιας και όπως λες, το σαλόνι είναι μακρια. Όσο για ηχειά, εξαρτάται από τον χώρο σου και τις απαιτήσεις σου. Αν θες ένα φτηνο 6.1 σύστημα πας για Creative6700, αν θες κάτι δυνατό (πάντα για PC solution μιλάμε) χτυπας Megaworks με διπλά λεφτα και τριπλή ένταση ήχου :grin: .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Asfalws kai syndeontai ta Creative inspire 6.1 6700 me tin SB live 5.1 kai ta ypostirizei me mia rythmisi pou yparxei pisw apo to subwoofer. Twra eksartatai apo to saloni sou giati ta 6.1 exoun kalwdia pou ftanoun to poly ta 7 metra (to rear center) kai to ligotero ta 2 metra (ta front left-right).

I epilogi diki sou...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

egw exw mia aplh karta hxou 5.1 exw ftiaksei monos mou 10 metra kalwdio me 7eurw.einai synexeia syndemenos me to sterewfoniko mou 260Wr.m.s.vazw to winamp na paizei.me fade out.kai akouw foverh musikh.mixarismenh.bebaiws ta suround hxeia den ta syndew giati den yparxei kamia diafora.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...