Προς το περιεχόμενο

Δεν φαίνονται τα ονόματα των thumbnails...


Marcos_Aurilius

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν, υπάρχει πρόβλημα. Δεν το λες και καταστροφή, αλλά με εκνευρίζει. Πριν κανένα μήνα, προφανώς κάτι έγινε και πλέον στον κεντρικό φακελο My Pictures (και όχι στους υποφακέλους του), όταν γυρίζω σε thumbnail mode δεν φαίνονται τα ονόματα των αρχείων και των υποφακέλων. Στα άλλα modes όλα κανονικά. Δεν έχω ξαναδει κάτι τέτοιο, τα λειτουργικό είναι XP Pro και δεν γνωρίζω καμία σχετική ρύθμιση (δεν υπάρχει μέσα στα properties του folder ή στα γενικά folder options). Μήπως γνωρίζετε κανένα σχετικό address στην registry?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλάκα πλάκα...

Έχω κι εγώ ένα παρόμοιο πρόβλημα...

Ενώ έχω όλους τους φακέλους μου σε list, μερικές φορές σε μερικούς φακέλους μου εμφανίζονται σε μικρογραφίες...

Έτσι στα καλά καθούμενα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ anyway. Απλά θα περιμένω το επόμενο προγραμματισμένο format (σε 2 μήνες), ή το επόμενο απρογραμμάτιστο (μπορεί να με περιμένει αυτό στην γωνια!) Crisitna, η ατάκα του sig σου είναι ένα από τα πιο διαχρονικά "πιστεύω" μου. Ευχαριστώ παιδιά :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και το συζητήσαμε και από κοντα, ποστάρω απλά για να ευχαριστήσω και public και να σχολιάσω ότι την $%$%@# πρέπει να την είχα κάνει μόνος μου, με το Powertoy TweakUI των XP. Πολύ χρήσιμο κατα τ'άλλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...