Προς το περιεχόμενο

Μια βοηθεια παρακαλω


Γιάννης Platano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδη απο hardware ειμαι που-ασχετος δυστυχως...το cd της μητρικης μου εμφανιζει την εξης εικονα

http://briefcase.pathfinder.gr/download/polot/2808/91898/0/mb.jpg

Τι μου προτεινεται να εγκαταστησω απο αυτα που εχει μεσα???Εχω win xp pro gr .Για USB2 χρειαζεται καποιο software ???Τα δυο utilities που εχω εγκαταστησει καλως ή κακώς τα έβαλα???

 

Σας ευχαριστω πολυ. :ooo: :ooo:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κάρτα δικτύου,LAN,USB 2.0 Nec on board η μητρική?

Αν είναι η 8PE667Ultra μάλλον ναί..

Πρέπει να τα εγκαταστήσεις.

Ποιόν RAID Controller χρησιμοποιεί?Μάλλον PDC2076?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιάννη αν έχεις δυο σκληρούς δίσκους και χρησιμοποιείς τον Raid controler, τότε εγκατέστησε τα όλα... Διαφορετικά μην επιλέξεις ότι σχέση έχει με το Raid όπως δηλαδή το 4, 5, 6... Α.. και το LAN, αν έχεις ήδη κάρτα δικτύου άσ'το και αυτό απ'όξω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gabriel

said:

Έχει κάρτα δικτύου,LAN,USB 2.0 Nec on board η μητρική?

Αν είναι η 8PE667Ultra μάλλον ναί..

Πρέπει να τα εγκαταστήσεις.

Ποιόν RAID Controller χρησιμοποιεί?Μάλλον PDC2076?

 

Ναι εχει καρτα δικτυου αλλα απο κει και περα... σκοταδι για μενα....Ευχαριστω. :ooo: :ooo:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Jaco

said:

Γιάννη αν έχεις δυο σκληρούς δίσκους και χρησιμοποιείς τον Raid controler, τότε εγκατέστησε τα όλα... Διαφορετικά μην επιλέξεις ότι σχέση έχει με το Raid όπως δηλαδή το 4, 5, 6... Α.. και το LAN, αν έχεις ήδη κάρτα δικτύου άσ'το και αυτό απ'όξω...

 

Ναι εχω δυο δισκους εναν maxtor 40GB 8 cache και εναν παλιο quantom 5GB .Τωρα απο κοντρολερ...παλι σκοταδι για μενα....Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, Γιαννή επειδή σε βοηθήσαμε θα μας την φέρεις για ένα crash test με τους καλύτερους (βλέπε gaz... ρε μην παρεξηγηθείτε οι άλλοι... απλά του έχω αδυναμία... ;) )..

:grin:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Jaco

said:

Λοιπόν, Γιαννή επειδή σε βοηθήσαμε θα μας την φέρεις για ένα crash test με τους καλύτερους (βλέπε gaz... ρε μην παρεξηγηθείτε οι άλλοι... απλά του έχω αδυναμία... ;) )..

:grin:

 

Ευχαριστως φιλε μου...Παιρνω τηλ να δω ποτε εχει πτηση για Γερμανια και εφτασα!!! Ναστε καλα παιδια!!!Σας ευχαριστω. :ooo: :ooo: :ooo:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...