Προς το περιεχόμενο

Poso exoun ta melania? POSO????


Physics_Rulez

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ok. ta melania gia ton hp 930 mou exoun oute ligo oute poly 90-100 euros. Ara symferei i agora enos kainouriou ektypwti. Proteinete mou plz enan ektypwti gyrw sta 100 eurw me kritirio tin xamili katanalwsi sta melania. (den me endiaferei i taxytita, oute to poso kostizei i allagi twn melaniwn!) thanx :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

na rwthsw kati ?

 

phres enan ektypoth twn 60.000 kai xiliadwn

 

pou ektypwnei poly kala kai 8eleis na pareis allon

 

pou 8a ektypwnei xalia....?

 

ton palio ti 8a ton kaneis?

 

pantws an 8eleis yparxoun edw sta giannena magazia me imitasion mellania ta apoia 8a sou kanoun thn doyleia......

 

(ego pantws eixa kanei akribws to anapodo eixa enan fthno ektypoth kai otan hr8e h wra ths antikatastashs twn melaniwn protimhsa na agorasw ton 930 poy exw twra o opoios g@m@ei...\)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

INKTEC ΛΕΜΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕ INKTEC REFIL!!!!!ΚΑΛΑ ΘΑ ΤΑΧΩ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΚΑΙ 100 ΦΟΡΕΣ........ΚΙ ΕΓΩ 930 ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΤΟΥ ΤΑ ΜΕΛΑΝΙΑ ΓΕΜΙΣΜΕΝΑ 3Η ΦΟΡΑ.....ΚΑΙ ΠΑΝΕ ΑΨΟΓΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν δεν έχουν 100 EURO,έχουν γύρω στα 65.(Τουλάχιστον για τον δικό μου 940c ).Δεύτερον πρέπει να λάβεις υπόψη σου και το πόσες σελίδες τυπώνεις με κάθε μελάνι.Πράγμα στο οποίο πάνε αρκετά καλά οι hp .Θα δείς τότε πως σίγουρα συμφέρει να κρατήσεις τον HP από το να πάρεις κάποιον φθηνότερο που πάλι θα πληρώσεις ακριβότερα στα μελάνια ...άσε που θα χεις καλύτερη ποιότηταα εκτύπωσης όπως σωστά αναφέρθηκε και παραπάνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μου....

Παρατήστε τα αυθεντικά μελάνια,γιατί οι εταιρίες μας δουλεύουν!

Πηγαίντε στη σελίδα http://www.ecotype.gr/ και βρείτε μελάνια με 70% κέρδος.Τα έχω δοκιμάσει στον epson μου(στην αρχή βέβαια δίσταζα) και δεν κατάλαβα διαφορά.Μόνο που τα γεμίζεις εσύ με σύριγγες που σου παρέχει στο κουτί.

Στα Γιάννενα φίλε μου,τα βρήκα εγώ στο βιβλιοπωλείο που είναι στο δρόμο της αστυνομίας(νομίζω οτι λέγεται χαρτόκοσμος αν δεν κάνω λάθος).Ακριβώς δίπλα έχει ένα παράρτημα με είδη υπολογιτών κτλ.

Απο ότι βλέπω στη σελίδα του τύπου,λέει οτι στέλνει και στο σπίτι....

Πάντως για να πάρεις μελάνι για τον δικό μου(Epson stylus color 600) στο πλαίσιο δίνεις 23,38.Στον τύπο αυτόν δίνεις 10,90 και κάνει για δύο γεμίσματα.Δηλαδή το κάθε έγχρωμο μελάνι γεμισμένο σου πάει 6 ευρώ!!!

Εγώ έχω μείνει ενθουσιασμένος.Βέβαια έχω ακούσει οτι υπάρχουν και άλλες μάρκες που κάνουν την ίδια δουλειά.Αν ξέρει κανείς καμία,παρακαλώ να μας την πεί....

Γειά χαρά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gia tin istoria an kai ligo arga na anafero pos oi 940 920 kai mou fenete kai oi 930 exoun apo tin mana tous ena poli mikro se xoritikotita mavro melani to opoio den iparxei na to agoraseis (einai 14ml) opote to mavro pou tha parete einai sxedon diplasio

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

deathlok

said:

ego tha protina an den sou exoun adiasei kairo tora ta melania sou na ta xanagemisis.(an exoun adeiasi kairo kai exoun mini adia pexei na exoun xerathi i kefales kai tote diskolevoun ta pragmata)

 

akoma kai palia na einai den exei provlima - me ligo oinoppneuma xevoulonoun! (simera gemisa 1 melani pou einai axrisimopoiito 6 mines!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...