Προς το περιεχόμενο

xp gr h xp en


scarte

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Windows 98,σαφώς και καλύτερα τα Αγγλικά.

Όσο για τα XP,και εγώ δεν έχω παρατηρήσει καμία διαφορά,αλλά εγώ βάζω τα Ελληνικά,μην ξεχνάμε είμαστε Έλληνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+ sta agglika gia 2 logous:

 

1. Mathaineis kalytera ta agglika kai eidikotera thn orologia. Etsi an einai to antikeimeno ths doyleias soy kalo einai na ksereis tis pagkosmies aglikes enoies kai oxi tis kakometafrasmenes ellhnikes!

 

2. Ta agglika einai pagkosmios doylemena, opote oti problhma kai na soy bgaloyn tha brethei kapoia lysh, enw sta ellhnika einai arketa spanio. Paradeigma en soy bgei ena error message sta agglika to bazeis se mia search engine kai 99% briskeis lysh. Enw an einai error metafrasmeno sta ellhnika exeis poly ligoteres pithanothtes!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ερώτηση ήταν αν δουλεύουν καλύτερα τα μεν ή τα δε.

Η απάντηση είναι ότι δουλεύουν καλά εξίσου.

 

Αρκεί να σας πω ότι κατά τη διαδικασία του testing των localised προϊόντων, ανακαλύπτονται και bugs που αφορούν και το english προϊόν όχι μόνο του localised.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Snollygoster

said:

Βγαίνουν πρώτα τα service packs και τα updates για αυτά

 

Στις Τ1 γλώσσες (γερμανικά, γαλλικά κλπ) βγαίνουν ταυτόχρονα. Στις Τ2 γλώσσες (ελληνικά, κλπ) βγαίνουν λίγο αργότερα, ενώ στις Τ3 γλώσσες κάμποσο αργότερα. Παρ'όλα αυτά, στην ερώτηση ποια από τα 2 είναι καλύτερα, εμμένω ότι η απάντηση είναι το ίδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...