Προς το περιεχόμενο

Στις 28 Μαΐου το ευρωπαϊκό ντεμπούτο του iPad


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 187
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ συνεχίζω να μην κατανοώ την αγορά των netbooks και των tablets πάντως... προφανώς είμαι η εξαίρεση.

 

Η αγορά ενός τέτοιου προιόντος είναι κατάλληλη για κάποιον που ΔΕΝ έχει Laptop και θέλει μια συσκευή που θα την παίρνει μαζί του σε κάποιο ταξίδι για να χαλαρώσει, να σερφάρει λίγο στο internet, να δει καμιά ταινία η να παίξει κανένα παιχνιδάκι σαν άνθρωπος χωρίς να βγάλει τα μάτια του σε μια μικροσκοπική οθόνη κινητού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το iPad είναι φοβερή συσκευή η οποία χτυπάει κατά τη γνώμη μου την αγορά των netbooks και το κάνει καλά' date=' αλλά ουσιαστικά είναι συσκευή για τον καναπέ και το κρεβάτι....[/quote']

 

....και φυσικά την τουαλέτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....και φυσικά την τουαλέτα!

 

Τότε όμως γίνεται πραγματικά προσωπική συσκευή :lol:

Δεν θα ήθελα να την πιάσω μετά! :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο καθενας αναλογα με τα χρηματα που εχει και τις αναγκες που εχει περνει το προιον που του αρεσει ο καθενας δεν εχει τις ιδιες αναγκες με τον αλλον ουτε και μπορει να διαθεσει το ιδιο ποσο χρηματων

 

απο κει και περα η apple οπως ολες οι εταιριες θελει να εχει στα ταμια της εσοδα

 

αρα προσωπικα την παραδεχομαι την apple γιατι εχει παρα πολυ καλο τμημα marketing

 

επισης συγκρισεις μεταξυ ipad και adam να γινουν ΟΤΑΝ το adam κυκλοφορισει στην αγορα

 

τι συκριση κανετε μεταξυ ενος προιοντος που ειδη κυκλοφορει με ενα χαρτι που απλα αναφερει χαρακτηριστικα οτι θα εχει η ταδε συσκευη

 

οταν βγει τοτε θα γινει συγκριση

 

σαν να κανω συγκριση με ενα αυτοκινητο που κυκλοφορει στην αγορα με ενα αλλο που θα κυκλοφορισει μετα πχ απο 1 χρονο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αγορά ενός τέτοιου προιόντος είναι κατάλληλη για κάποιον που ΔΕΝ έχει Laptop και θέλει μια συσκευή που θα την παίρνει μαζί του σε κάποιο ταξίδι για να χαλαρώσει, να σερφάρει λίγο στο internet, να δει καμιά ταινία η να παίξει κανένα παιχνιδάκι σαν άνθρωπος χωρίς να βγάλει τα μάτια του σε μια μικροσκοπική οθόνη κινητού.

 

χωρίς να υποστηρίζει flash καλό browsing! αντικειμενικά όταν βλέπω άντρα με apple προϊόν τον θεωρώ λίγο κουνιστό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσον Αφορά στην είδηση. Δεν είναι κομματάκι ακριβούτσικο? 500$ = 390 euro (ισοτιμία 0.78)

 

Κάπου ακούστηκε ότι το case γαμάει. Είναι αδιαμφισβήτητα πολύ όμορφο. Άλλα εγώ που έχω ipod touch θα προτιμούσα το case του να είναι και προστατευτική θήκη (αντικραδασμικό κτλ...) Ανταυτού έχω μία πολύ ωραία case και αναγκάζομαι να αγοράσω μία προστατευτική για να μην χαλάσει οπότε χάνει και το νόημα του το όμορφο case.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσχετα με το αν είναι σοβαρή εταιρία ή όχι, η αλήθεια είναι πως δεν ενδιαφέρεται να έχει ικανοποιημένους πελάτες αλλά να έχει απλά πολλούς. Το θεώρησα απαράδεκτο όταν κυκλοφόρησε το iphone στην Ελλάδα να μην υποστηρίζει ελληνικά. Τώρα πουλάνε το ipad και αμέσως βγάζει πρόβλημα στο wifi. Δεν το δοκίμασαν επαρκώς πρώτα;

 

Και αυτό με το flash player έχει καταντήσει αηδία. Καθαρά εμπορικά-κερδοσκοπικά παιχνίδια που θέλουν να τα καλύψουν με δήθεν επιστημονικές αναλύσεις για τους λόγους που δεν πρέπει να μπει μπλα μπλα...

 

Επίσης θέλω να μου πει ένας, πώς θα νιώθει που θα πρέπει να ελέγχει το laptop του ΜΟΝΟ ΜΕΣΩ ΑΛΛΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ που τρέχει itunes; Πότε θα σταματήσει αυτή η αηδία με το itunes; Έχω 2 υπολογιστές και κάθε φορά που πρέπει να κάνω sync στον έναν πρέπει να σβήνονται όλα όσα έχω περάσει από τον άλλον. Για ποιο λόγο; ΕΛΑ ΝΤΕ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χωρίς να υποστηρίζει flash καλό browsing! αντικειμενικά όταν βλέπω άντρα με apple προϊόν τον θεωρώ λίγο κουνιστό...

 

Διάβασε λίγο τις τελευταίες εξελίξεις όσο αναφορά το flash.

Όσο για το δεύτερο "επιχείρημα" τώρα, εντάξει. Ποιος χ****κε με το συμπάθειο αν εσύ θεωρείς τους άντρες με Apple κουνιστούς... Το ακούσαμε κι αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χωρίς να υποστηρίζει flash καλό browsing! αντικειμενικά όταν βλέπω άντρα με apple προϊόν τον θεωρώ λίγο κουνιστό...

 

Πάντα υπάρχει τρόπος για να αναθεωρήσει κάποιος/κάποια τις απόψεις του/της! ;) :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...