Προς το περιεχόμενο

Η Dell ανακοίνωσε δύο οθόνες Full HD IPS


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 409
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Super Moderators
Review δεν εχουμε ακομα ...

 

reviews για την U2311 έχουν βγει εδώ και μέρες από το flatpanelshd.com και πιο πρόσφατα από το tftcentral.co.uk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσοι από όσους παρακολουθούν το thread την έχουν ήδη αγοράσει;

 

Εμενα μου ειπαν πως θα τη στειλουν στη μεταφορικη σημερα και μου στελνουν μνμ πως θα την πανε αυριο .... :mad:

Η μεταφορικη την επομενη μερα τη φερνει χωρις καθυστερηση ομως ... :-D

Αρα παμε για πεμπτη ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Εμενα μου ειπαν πως θα τη στειλουν στη μεταφορικη σημερα και μου στελνουν μνμ πως θα την πανε αυριο .... :mad:

Η μεταφορικη την επομενη μερα τη φερνει χωρις καθυστερηση ομως ... :-D

Αρα παμε για πεμπτη ...

 

Ακριβώς τα ίδια και για μένα :-D (αν και δεν είμαι πολύ αισιόδοξος για Πέμπτη. Μακάρι). Πάντως παράπονα δεν έχω (ακόμα), και τηλέφωνο με πήραν και e-mail έστειλαν και SMS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή εξυπηρέτηση είχε το Mysystems.Και τηλέφωνα και emails πρεοσωπικά όχι τα τυποποιημένα του πλαισίου,και όπως τα ήθελα τα κάνανε.Πιθανότατα τώρα παιδιά από τη στιγμή που δεν την πήρατε με κούριερ λογικό οι μεταφορικές να φεύγουν από Αθήνα συγκεκριμένες μέρες για κάθε μέρος αναλόγως με το πως τους βολεύει..Λίγη υπομονή.Η οθόνη θα σας αποζημιώσει για όσες μέρες και αν περιμένετε.Βασή,ποιότητα κατασκευής,εμφάνιση,χρώματα,λειτουργικότητα αγγίζουν το τέλειο.Απλά υπομονή.

 

Όσοι την έχουν πάρει παιδιά τι ρυθμίσεις βάλατε;Στην αρχή έβαλα τις ρυθμίσεις του flatpanelshd και το αποτέλεσμα με είχε αφήσει πολύ ευχαριστημένο,μετά έβαλα το icc προφίλ και τις ρυθμίσεις του από το tftcentral τα οποία αν και στο μάτι εξ αρχής δεν μου έκατσαν καλά έχω την εντύπωση πως τα χρώματα είναι σωστότερα και οι αποχρώσεις και το αφήνω τώρα να το συνηθίσω.Για πείτε τι βάλατε εσείς..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι εύκολο να μετρήσεις τις διαστάσεις που έχει η οθόνη χωρίς το πλαίσιο?Δηλαδή μόνο την επιφάνεια προβολής?

Αξίζει να δώσω τη Samsung που έχω και να πάω σε μια τέτοια ή στην έκδοση των 27΄΄?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

52χ29 περίπου.Ναι αξίζει.Υπερβολικά κιόλας αν σου βγεί μέχρι 150€ με την πώληση της παλιάς.Xώμα είναι αυτή η τιμή.Εντάξει τόσο καιρό τις βλέπαμε στα 400 και 500€ και λέγαμε γαμώτο είναι ακριβές μακάρι να μπορούσαμε να είχαμε τέτοια μόνιτορς φθηνά και τώρα που βγήκαν σε τέτοια τιμή το σκεφτόμαστε;Ούτε για αστείο.Εμένα μου πήρε 10 δευτερόλεπτα από τότε που μου στείλανε το link για να την παραγγείλω.Μου κόστισε συνολικά 130€ το upgrade γιατί την πήρα και με κούριερ δεν άντεχα να περιμένω και ειλικρινά δεν έχω μετανιώσει ούτε cent.Είναι τρελό upgrade για τα μάτια σου και γενικά για την εμπειρία της χρήσης του υπολογιστή.Τελείως άλλη φάση από τα tn panels.

 

509,2mm x 286,4mm λέει στο pdf με τα specs.Εμένα το οριζόντιο μου βγήκε λίγο παραπάνω τώρα που τη μέτρησα..Αλλά το κάθετο είναι τζάστ όσο λέει οπότε μάλλον εγώ θα ξεφεύγω τίποτα χιλιοστά στο οριζόντιο..

Επεξ/σία από nikos21aek
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Πόσοι από όσους παρακολουθούν το thread την έχουν ήδη αγοράσει;

 

Και εγώ την παρήγγειλα σήμερα και θα παραλάβω λογικά την Πέμπτη με μεταφορική, χρυσές δουλειές το Msystems:-D, πάντως μπράβο τους πολύ εξυπηρετική και ευγενέστατη όχι σαν άλλους και άλλους......

Επεξ/σία από PETERANOS
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς τα ίδια και για μένα :-D (αν και δεν είμαι πολύ αισιόδοξος για Πέμπτη. Μακάρι). Πάντως παράπονα δεν έχω (ακόμα), και τηλέφωνο με πήραν και e-mail έστειλαν και SMS.

 

Απο τη στιγμη που παει μεταφορικη την Τεταρτη απο κει και περα ειναι θεμα μεταφορικης το ποτε θα σου ερθει ...

Εγω τους εδωσα τη δικια μου μεταφορικη που χρησιμοποιω και ξερω οτι κανει μια μερα στανταρ απο την παραλαβη γιατι εχει φορτηγα καθημερινα απο Αθηνα - Κεφαλονια ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To καλύτερο με το mysystems είναι πως παρά τη μεγάλη ζήτηση και κίνηση δεν έχουν ανεβάσει την τιμή ούτε 5€.Γιατί κάτι μου λέει ότι κάποιοι άλλοι θα το ανεβάζανε τουλάχιστον ένα 20€ από το πρώτο 10ήμερο;:o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν,όσοι ενδιαφερονται για τον τρόπο πληρωμής μέσω χρηματοδότησης απο την τράπεζα παραθέτω το email που έλαβα απο την msystems.

 

Καλησπέρα σας!

 

 

Αναλυτικά :

 

 

 

Ας υποθέσουμε ότι θέλετε να αγοράσετε αυτή την οθόνη : http://www.msystems.gr/index.php?category=2323&product=10596

 

 

 

Η πρώτη τιμή αφορά τιμή μετρητοίς ή χρέωση με κάρτα πιστωτική εφάπαξ.

 

 

 

Εφόσον δεν έχετε πιστωτική κάρτα – και επιθυμείτε με χρηματοδότηση δείτε εδώ : http://www.msystems.gr/index.php?page=6#4 το οποίο αιτείστε συμπληρώνοντας την φόρμα – ουσιαστικά χρηματοδοτείστε μέσω τραπέζης που συνεργαζόμαστε e.g. τράπεζα Πειραιώς – αιτούμαστε και εμείς με την σειρά μας το ποσό απόκτησης της οθόνης με χρηματοδότη την τράπεζα.

 

 

 

Για παράδειγμα :

 

 

 

Επιθυμείτε να πληρώσετε σε 12 δόσεις . ακριβώς κάτω από το είδος με την τιμή μετρητοίς – αναφέρει τις δόσεις e.g. : Για 12 δόσεις:12 x 21,86 € = 262,29 € , σαν να πληρώνατε με πιστωτική κάρτα .

 

 

 

Όλα τα είδη μας στο site αναφέρουνε την τιμή μετρητοίς και από κάτω την τιμή με δόσεις – είτε με κάρτα είτε χρηματοδότηση .

 

 

 

Και στις 2 περιπτώσεις πληρωμής με κάρτα ή χρηματοδότηση – το μηνιαίο ποσό καταβάλλεται στην Τράπεζα που σας εκδίδει την πιστωτική ή την χρηματοδότηση

 

 

 

Σας ευχαριστούμε και πάλι

 

 

Φιλικά

 

 

 

Msystems team

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...