Προς το περιεχόμενο

Τελικη βαθμολογια Β Ομιλου Εθνικης


weathor

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12/06 16:00 Argentina........... 1:0 ...... Nigeria

12/06 13:30 Korea Republic .. 2:0 ...... Greece

17/06 16:00 Greece............... 2:0 ...... Nigeria

17/06 13:30 Argentina........... 3:0 ...... Korea Republic

22/06 20:30 Nigeria............... 1:0 ...... Korea Republic

22/06 20:30 Greece............... 0:1 ...... Argentina

 

Argentina ...........9.....5-0......5

Greece................3.....2-3.....-1

Nigeria................3.....1-3.....-2

Korea Republic....3.....2-4.....-2

 

Το μονο σεναριο που μας σωζει ειναι να κερδισουμε με σκορ μεγαλυτερο του 2-0 την Νιγηρια(λες;), η Νιγηρια να κερδισει με ενα γκολ διαφορα την Κορεα (γιατι οχι;), η Κορεα να χασει με πολλα γκολ απο τους Αργεντινους (πιθανοτατο!) και στο τελος να μη χασουμε με πανω απο 1 γκολ διαφορα απο την Αργεντινη(χμμμμ)!

 

Αρα αυτη θαναι η τελικη βαθμολογια εκτος κι αν η Αργεντινη κατσει και χασει στο τελευατιο ματς για να διαλεξει πιο ευκολο αντιπαλο και περασουμε πρωτοι!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κερδισουμε με 1-0, απλα αποκλειστηκαμε..

 

Δυσκολο αλλα μας ταιριαζει το αμυντικο παιχνιδι που θα παιξουμε με Νιγηρια. Θα παιξουν φουλ επιθεση αυτοι και αν κρατηθουμε χωρις να φαμε γκολ ολα γινονται σε καμια αντεπιθεση! Αυτη την ομαδα εχουμε δεν ειμαστε Ισπανια το ξερω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και να προκριθει δεν προκειται να παει μακρια οποτε γιατι το κουραζουμε? :whistle:

 

σε χαλάει δηλαδή; Εσύ βλέπεις για το μακριά ε; Για να σηκώσεις μόνο κούπα..;Άμα ήταν θα δεν θα έπαιζε καμία ομάδα,θα το έδιναν κατευθίαν με ψήφο του κοινού..Άντε καλύτερα δες dancing with the stars..Σταρ..:mad:

 

Εμένα μου άρεσε το προγνωστικό !

Απλά περιμένω σε νίκη με Νιγηρία και χ με αργεντινή ! Το ξέρω δύσκολο,αλλά οκ.Και στο euro το 2k4 με 4βαθμούς περάσαμε :P .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και να προκριθει δεν προκειται να παει μακρια οποτε γιατι το κουραζουμε? :whistle:

 

 

και να ξανα απαντησεις σε αυτο το forum ποτε δεν θα φτασεις το 1 εκατομμυριο αναρτησεις οποτε γιατι γραφεις?

 

ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σορρυ αλλα συζηταμε για την εθνικη σε αλλα 3 θεματα, γιατι χρειαζοταν καινουριο;

 

γιατί εδώ δεν λέμε @@λογίες! Απλά λέμε πιθανή βαθμολογία,χωρίς να έχουν πέσει οι έξυπνοι να θάψουν το θέμα!:mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ, εγω πιστευω θα παρουμε 0 βαθμους σκοραροντας 0 γκολ. η βελτιωση σε σχεση με το 1994 θα ειναι οτι δεν θα εχουμε 10 παθητικο.

 

μια πιθανη βαθμολογια:

 

Argentina ............9

Nigeria................6

Korea Republic.......3

Greece................0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...