Προς το περιεχόμενο

Firefox 4 στην κορυφή των browsers...


21century

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 123
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ποιος θα κανει ενα κοπο να στειλει τον 4 στο [email protected] γιατι αποτι φαινεται δεν τον προλαβα...

 

ftp://ftp.mozilla.org/pub/mozilla.org/firefox/nightly/4.0b1-candidates/build2/win32/en-US/Firefox%20Setup%204.0%20Beta%201.exe :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως φαίνεται και στο διάγραμμα που παρέθεσες, το νέο FF είναι γρηγορότερο από την 3.6.6! (In ms; lower values are better)

Μου φαίνεται λίγο bugged πάντως, το http://www.truthinshredding.com αρνήθηκε πεισματικά να το ανοίξει, επιστροφή στην 3.6.6! :-P

 

o ff 2 σε ποσο ανοιγε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πολύ καλός! Μου αρέσει περισσότερο το "Opera Style"!

Ποιο γρήγορος από 3.6.6 (ίδια αναλογία οι μετρήσεις, με το διάγραμμα που που δόθηκε ποιο πριν).

 

Βέβαια έφυγε αμέσως διότι δεν ήταν συμβατός (λογικό) με τα περισσότερα extensions που χρησιμοποιώ.

Επεξ/σία από ocSe7en
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορω να τον εγκαταστησω παραλληλα με τον 3.6 η καθεται απο επανω?

 

Παίρνει όλες τις ρυθμίσεις και τα bookmarks από τον 3.6 αλλά για ευνόητους λόγους εγκαθίσταται ξεχωριστά σε διαφορετικό φάκελο και με διαφορετικό, φυσικά, όνομα!!

;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πριν το δοκιμάσω και φάω καμιά ήττα, μπορώ να τον εγκαταστήσω παράλληλα με τον 3.6?

 

Γίνεται, αλλά για να μην γίνει κανα μπέρδεμα προς το παρόν τον βγάζω. ¨Οταν δουλέψουν και τα addons, θα ξαναμπει.

Επεξ/σία από Tzimmys
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Wow, οντως ταχυτατος ο 4! Ειμαι με chrome εδω και κανα 6μηνο, και ισως με ξανακερδισει ο firefox γιατι με ειχε χασει με τις εκδοσεις 3.5 και 3.6 ... ΑΠΕΙΡΑ ασταθής ο φωτιαλεπους, κρασαρε ανελεητα συνεχεια, και δεν ειχα ουτε 1 plugin.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως φαίνεται και στο διάγραμμα που παρέθεσες, το νέο FF είναι γρηγορότερο από την 3.6.6! (In ms; lower values are better)

Μου φαίνεται λίγο bugged πάντως, το http://www.truthinshredding.com αρνήθηκε πεισματικά να το ανοίξει, επιστροφή στην 3.6.6! :-P

 

ναι ξέρω ότι είναι γρηγορότερος από 3.6 αλλά αυτός που άνοιξε το τοπικ λέει πως είναι γρηγορότερος ο φφ από τον ΙΕ 9 ενω στο διάγραμμα βλέπω ακριβώς το αντίθετο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παίδες έχω δοκιμάσει όλους τους browsers και κακά τα ψέματα χωρίς να έχω καμια ιδιαίτερη συμπάθεια στην microsoft ο internet explorer 8 είναι ο ταχύτατος και παρατηρώ ότι τα site φαίνονται πολύ καλύτερα στο θέμα στοιχίσει και γενικά τα γράμματα. βεβαια είμαι λίγο επιφυλακτικός στο θέμα security και διαφορα κακόβουλα αρχεία, εκεί δεν γνωρίζω πως τα πηγαίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...