Προς το περιεχόμενο

Ο ελληνας φιλαθλος δεν θα βλεπει πλεον...!!!!


achisael

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://crimsonscorer.blogspot.com/2010/07/nova-sport.html

 

Δηλαδη για να δουμε ο καθενας την ομαδα του (στα εκτος εδρας παιχνιδια..)πρεπει να πληρωνουμε την nova ...

Eleos δηλαδη τα ελευθερα καναλια δεν μπορουν να αγορασουν τα δικαιωματα?? ο σκαι τα παραχωρησε και αυτος...

Δεν εχουν λεφτα γι αυτα αλλα εχουν για τις βλακειες στυλ

greek idol,xfactor...και αλλες τετοιες χαζομαρες....

Δηλαδη θα μπορουν να βλεπουν μονο οι Ολυμπιακοι και οι Ξανθιωτες...!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και φετος ετσι ηταν, απλα ο σκαι εδειχνε ενα ματς σαββατο απογευμα , συνηθως μικρου ενδιαφεροντος.

 

προσωπικα τη βγαζω στον κολλητό που έχει νοβα ή σε τοπικό καφέ που εχει και τζερτζελο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι σκας?Ιντερνετ δεν εχεις?Οποιον αγωνα θελεις τον βλεπεις, κανεις και ενα streaming στην τηλεοραση σου και καθαρισες.Επισης το ελληνικο πρωταθλημα ποδοσφαιρου ειναι της ιδιας ποιοτητας με τις εκπομπες που ανεφερες και ειναι και πιο ακριβο..Εκτος και αν στενοχωριεσαι που δεν θα μπορεις να βλεπεις ολα αυτα τα κωμικα στοιχεια του ελληνικου ποδοσφαιρου: παραγοντες+διαιτητες+βεντετες ελληνες ποδοσφαιριστες+καφροπαδοι= Τρελο γελιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι σκας?Ιντερνετ δεν εχεις?Οποιον αγωνα θελεις τον βλεπεις, κανεις και ενα streaming στην τηλεοραση σου και καθαρισες.

 

 

1. apo το ιντερνετ πως θα βλεπω nova..?? ξερω απλα ολη την ωρα θα κολλαει.. και ανανεωση και και....

2. τι ειναι το streaming στην τηλεοραση που λες??? και τι πετυχαινω με αυτο? εχω την LG M2262D-PC FULL HD

 

αν καποιος θελει να μου πει τον τροπο ας μου τον πει με πμ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. apo το ιντερνετ πως θα βλεπω nova..?? ξερω απλα ολη την ωρα θα κολλαει.. και ανανεωση και και....

2. τι ειναι το streaming στην τηλεοραση που λες??? και τι πετυχαινω με αυτο? εχω την LG M2262D-PC FULL HD

 

αν καποιος θελει να μου πει τον τροπο ας μου τον πει με πμ...

 

3 χρονια χρησιμοποιω p2p και δεν εχει κολλησει ποτε, ουτε σπασιματα, ουτε παγωματα ειδικα με εφαρμογη u95.Απλα εχει μια καθυστερηση 2-5sec.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 χρονια χρησιμοποιω p2p και δεν εχει κολλησει ποτε, ουτε σπασιματα, ουτε παγωματα ειδικα με εφαρμογη u95.Απλα εχει μια καθυστερηση 2-5sec.

 

 

μπορεις να με βοηθησεις και να μου πεις απο που?

αν δεν θες εδω στειλε μου πμ.. ευχαριστω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγα μη δω ελληνικο πρωταθλημα(την βγαλανε και Superliga τρομαρα τους!).Μονο κανα ντερμπι του Παναθηναικου.

Αλλη ορεξη δεν ειχα απο το να βλεπω 90 λεπτα τσοπανηδες να παιζουν πινγκ πονγκ την μπαλα!Δεν σφαξανε.Καλυτερα να τα παρει η Nova και να δειξει κανα ξενο πρωταθλημα στα καναλια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποιος τρόπος να δούμε nova μέσω internet τζάμπα? Το nova sports θα δείξει όλους τους αγώνες του champions league, η ερτ κανένα και το mega μόνο ένα αγώνα. Θυμάτε κανείς πότε αρχίζει το champions league?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καρφακι δεν μου καιγεται που δε θα βλεπω κλωτσοσκουφι. Καρφακι ομως.

 

Θα στενοχωριομουν αν εδειχνε αγγλικο/ισπανικο/αρνετινικο πρωταθλημα και επαιρνε τους αγωνες η nova.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν ειναι να παρει παραπανω ξενο πρωταθλημα ο Σκαι και η Νετ τοτε ας παρει και τον Ολυμπιακο και την Ξανθη η ΝΟVA ...

 

Παρτε τη Σουπα Λιγκ και δωστε μας πραγματικη μπαλα free .....;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://crimsonscorer.blogspot.com/2010/07/nova-sport.html

 

Δηλαδη για να δουμε ο καθενας την ομαδα του (στα εκτος εδρας παιχνιδια..)πρεπει να πληρωνουμε την nova ...

Eleos δηλαδη τα ελευθερα καναλια δεν μπορουν να αγορασουν τα δικαιωματα?? ο σκαι τα παραχωρησε και αυτος...

Δεν εχουν λεφτα γι αυτα αλλα εχουν για τις βλακειες στυλ

greek idol,xfactor...και αλλες τετοιες χαζομαρες....

Δηλαδη θα μπορουν να βλεπουν μονο οι Ολυμπιακοι και οι Ξανθιωτες...!!!

 

ΟΥΤΕ Ολυμπιακό και Ξάνθη δεν έχει φέτος η ΝΕΤ αφού τα συμβόλαιά τους τα εξαγόρασε η Nova (η πως λένε την εταρεία). Τα πάντα στην Nova πλέον (και το Γιουρόπα). Πολύ πιθανό να ξεφορτωθεί και το ΤΣ.Λ η ΝΕΤ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΥΤΕ Ολυμπιακό και Ξάνθη δεν έχει φέτος η ΝΕΤ αφού τα συμβόλαιά τους τα εξαγόρασε η Nova (η πως λένε την εταρεία). Τα πάντα στην Nova πλέον (και το Γιουρόπα). Πολύ πιθανό να ξεφορτωθεί και το ΤΣ.Λ η ΝΕΤ.

 

Οικονομική κρίση φίλε μου. Πάντως ο ελληνας θα βρει τρόπο να δει τους αγώνες ας είναι καλά το ίντερνετ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...