Προς το περιεχόμενο

Συνδρομητικά πακέτα Nova


orpheas2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά!!Εδώ και χρόνια το ΤΕΡΑΣΤΙΟ μου χόμπι είναι η μπάλα(και να βλέπω και να παίζω).Το οπτικό βέβαια θέμα είναι σαφώς πιο περίπλοκο...Πολύ καιρό τώρα ψάχνω το κατάλληλο συνδρομητικό πακέτο το οποίο να μου προσφέρει ΜΠΑΛΑ!!!! :lol:Ντάξει γνωρίζω πως το πιο γνωστό και αυτό που τα παρέχει όλα είναι η "τιμημένη'' η nova!!Αλλά παιδιά η τιμή είναι απλησίαστη για μένα.Κάτι 500 ευρα και παραπάνω πραγματικά δεν υπάρχουν!!!!!Ειδικά για μένα που θα γίνω φέτος φοιτητής,τα λεφτά δεν βρίσκονται εύκολα.Πέρσυ έψαξα και έγινα συνδρομητής στο αλβανικό πακέτο το digitalb(παρόλο ίσως κάποιες αποδοκιμασίες) για να λέμε την αλήθεια είναι πολύ φθηνό(σχετικά πάντα με την nova) γύρω δηλαδή στα 150 ευρώ.Φέτος το έκοψα λόγω πανελληνίων...:cry:Είχα γερμανικό πρωτάθλημα,ιταλικό,ισπανικό και γαλλικό!Δε λέω μια χαρά.Το θέμα μου είναι όμως πως θέλω πάρα πολύ να βλέπω και αγγλικό(premiership) και άμα γινόταν και ελληνικό.(πράγματα που τα παρέχει η nova).Πού θέλω να καταλήξω?Ψάχνω ένα πακέτο που να τα συνδιάζει όλα αυτά και να μην είναι υπερβολικά ακριβό!Μέχρι 250 το πολύ πολύ 300!Έχω ψάξει διάφορα πακέτα όπως(al jazeera,art,) αλλά δεν με καλύπτουν τελείως.

Για αυτό οποιαδήποτε πληροφορία θα μου ήταν πολύ χρήσιμη!Για το αν υπάρχουν πακέτα,πού μπορώ να τα βρώ κτλ....

Υ.Σ Με την πράξη σας σώζετε έναν πορωμένο φίλαθλο της στρογγυλής θεάς!!!! Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...