Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy Tab , Αγορά και απο πού ;


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλημέρα

 

Λέω να αποχωριστώ το παλαιο μου Ιphone και να προχωρίστην αγορα του Samsung Galaxy Tab , Διαβασα ενα μικρό Review εδω και μπορεί να είναι μεγάλη σε μεγεθος συσκευή αλλα ετσι θα καταργησω και το λαπτοπ που πρεπει να κουβαλω συνεχεια μαζί μου .

 

Το βρηκα να κάνω προπαραγγελεία απο το Amazon αλλα , καλό θα ηταν να περιμένω να το αγοράσω απο Ελλάδα η να το πάρω απο το Amazon ?

 

Με το θεμα της εγγυησης απο αγορές εξωτερικού τι παιζει ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα

 

Λέω να αποχωριστώ το παλαιο μου Ιphone και να προχωρίστην αγορα του Samsung Galaxy Tab , Διαβασα ενα μικρό Review εδω και μπορεί να είναι μεγάλη σε μεγεθος συσκευή αλλα ετσι θα καταργησω και το λαπτοπ που πρεπει να κουβαλω συνεχεια μαζί μου .

 

Το βρηκα να κάνω προπαραγγελεία απο το Amazon αλλα , καλό θα ηταν να περιμένω να το αγοράσω απο Ελλάδα η να το πάρω απο το Amazon ?

 

Με το θεμα της εγγυησης απο αγορές εξωτερικού τι παιζει ;

 

για πισωγυρισμα ακουγεται (το android εχει πολυ δρομο ακομα). ακομα και συγκριτικα με iphone ειδικα αν κοστιζει οσο λενε τελικα (ανω των 700 ευρω). γιατι δεν κοιτας απο ebay για ipad και επεκταση εγγυησης applecare που πλεον εχει ισχυει σε ολο τον κοσμο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία η ιδεα σου , αλλα εχω την αισθηση οτι το Samsung λόγο Android είναι ποιο υπολογιστής παρα κινητο τηλεφωνο , μιας πρεπει να καταργισω καποια στιγμη το εξτρα λαπτοπ που κουβαλώ.To Ipad απο την αλλη μερία μου δινει την αισθηση οτι ειναι ενα κινητο τηλεφωνο iphone με μεγαλη οθονη . Το Android είναι ενα ωριμο λειτουργικο ευελικτο λειτουργικο συστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία η ιδεα σου , αλλα εχω την αισθηση οτι το Samsung λόγο Android είναι ποιο υπολογιστής παρα κινητο τηλεφωνο , μιας πρεπει να καταργισω καποια στιγμη το εξτρα λαπτοπ που κουβαλώ.To Ipad απο την αλλη μερία μου δινει την αισθηση οτι ειναι ενα κινητο τηλεφωνο iphone με μεγαλη οθονη . Το Android είναι ενα ωριμο λειτουργικο ευελικτο λειτουργικο συστημα.

 

apple δεν ειναι. οταν η apple αρχισει να αντιγραφει την samsung τοτε αλλαξε πλατφορμα. αν πρεπει να πας σε android περιμενε τα νεα archos με το 1/3 της τιμης και ποιο σοβαρο hardware ή τις λυσεις απο αλλες εταιριες με amd ή tegra 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...
apple δεν ειναι. οταν η apple αρχισει να αντιγραφει την samsung τοτε αλλαξε πλατφορμα. αν πρεπει να πας σε android περιμενε τα νεα archos με το 1/3 της τιμης και ποιο σοβαρο hardware ή τις λυσεις απο αλλες εταιριες με amd ή tegra 2.

 

 

Μηπως εχεις μαθει ποτε κυκλωφορει το Arhos ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...έχετε πλάκα εσείς τα fanboys της apple τελικά...

...ο άνθρωπος λέει θέλει ένα μανιτζέβελο μηχανάκι και ο άλλος του λέει να πάρει i pad !!! ...

...που είναι γκουμούτσα !!! ...

...LOL...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ περιμένω το ADAM της Notion Ink...Νοέμβρη-Δεκέμβρη

Σε καποια βιντεακια που το ειδα στο youtube, πατουσε - πατουσε ο αλλος και δεν ανταποκρινοταν.....Θεωρω πολυ καλη επιλογη τα νεα tablet της archos με adroid (το 7αρι και το 10αρι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα παρω το archos 43 internet tablet (16GB). Κανει σκονη το ipod touch 4g, το εχει το pixmania 199 + 14 τα εξοδα αποστολης

 

Το 43άρι πάντως δεν έχει capacitive screen...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...