Προς το περιεχόμενο

αγορα tablet pc σε 3 μηνες


darthinvader

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θελω να αγορασω ενα tablet pc σε 3+ μηνες που θα εχουν ερθει αρκετα.

το θελω κυριως για ιντερνετ μουσικη και για pdf reading.

θα δωσω μεχρι 500 ευρω.

σκεφτομαι για 1 kiddle αλλα δεν ξερω αν μπορω να του βάλω pdf χωρις να τα αγορασω απο το amazon.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω να αγορασω ενα tablet pc σε 3+ μηνες που θα εχουν ερθει αρκετα.

το θελω κυριως για ιντερνετ μουσικη και για pdf reading.

θα δωσω μεχρι 500 ευρω.

σκεφτομαι για 1 kiddle αλλα δεν ξερω αν μπορω να του βάλω pdf χωρις να τα αγορασω απο το amazon.

 

πες μας ποια μοντελα θα ειναι στην αγορα σε 3 μηνες και θα μπορεις να τα αγορασεις απο οπου διαμενεις για να σου πουμε ποιο ειναι το καλυτερο για εσενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο ειναι το προβλημα δεν ξερω ποοια μοντελα θα ειναι διαθεσιμα το μονο που ξερω ειναι οτι μπορω να αγορασω απο eshop , you και απο καποια αλλα τοπικα καταστηματα (οπως ηλεκτρονικη αγαιου τρεχα γυρευε).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος είναι σοφός περιμένει...

Προς το Νοέμβρη θα γίνει έκρηξη στην αγορά από tablets.

Εγώ πάω για ADAM δαγκωτό.Ακόμα και να αργήσει να βγει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος είναι σοφός περιμένει...

Προς το Νοέμβρη θα γίνει έκρηξη στην αγορά από tablets.

Εγώ πάω για ADAM δαγκωτό.Ακόμα και να αργήσει να βγει.

 

και εγω απο οτι φαινεται το ειδα και επαθα θα ειναι σιγουρα ipad killer θα παρω το πολυ ακριβο μοντελο αν βγουν διαφορα (και 1000 ευρω να ειναι ;))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω απο οτι φαινεται το ειδα και επαθα θα ειναι σιγουρα ipad killer θα παρω το πολυ ακριβο μοντελο αν βγουν διαφορα (και 1000 ευρω να ειναι ;))

 

4 εκδόσεις λέγετε οτι θα βγούν.Οι 2 εκδόσεις θα είναι με/ή χωρίς GPRS και οι άλλες 2 θα είναι με οθόνη PixelQi /και χωρίς (LCD).Ακόμα όμως και η έκδοση με οθόνη LCD θα έχει το κουμπί που απενεργοποιεί το backlight φωτισμό , έτσι ώστε να υπάρχει τεράστια μείωση της κατανάλωσης όταν κάνουμε εργασίες που δεν απαιτούν την προβολή δεδομένων στην οθόνη (πχ,ακρόαση μουσικής,κατέβασμα αρχείων από το νετ κλπ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 εκδόσεις λέγετε οτι θα βγούν.Οι 2 εκδόσεις θα είναι με/ή χωρίς GPRS και οι άλλες 2 θα είναι με οθόνη PixelQi /και χωρίς (LCD).Ακόμα όμως και η έκδοση με οθόνη LCD θα έχει το κουμπί που απενεργοποιεί το backlight φωτισμό , έτσι ώστε να υπάρχει τεράστια μείωση της κατανάλωσης όταν κάνουμε εργασίες που δεν απαιτούν την προβολή δεδομένων στην οθόνη (πχ,ακρόαση μουσικής,κατέβασμα αρχείων από το νετ κλπ)

 

εγω θα παρω χωρις gprs me pixelqi.θα κανει καπου 500-700 λογικα:fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η εταιρία έχει δώσει τιμές και για τις 4 εκδόσεις.Η φτηνότερη θα έχει 399 δολάρια και η ακριβότερη 498 δολάρια...

 

αληθεια γιατι εγω ακουσα κατι για 1000 ευρω :fear::fear::fear:.ωραια αν ειναι θα παρω το πανακριβο:-D.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να διαβάζεις νέα της εταιρίας από εδώ

Το λέει άλλωστε σε κάποιο σημείο:

"Inception!

Posted in News by Rohan Shravan on August 12, 2010

"Currently we will ship LCD and PQ Variants. Both available in Wi-fi only and 3G modes. I believe you will get a range of around $399 to $498 for these four"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να διαβάζεις νέα της εταιρίας από εδώ

Το λέει άλλωστε σε κάποιο σημείο:

"Inception!

Posted in News by Rohan Shravan on August 12, 2010

"Currently we will ship LCD and PQ Variants. Both available in Wi-fi only and 3G modes. I believe you will get a range of around $399 to $498 for these four"

 

ναι αλλα δεν λεει ποτε θα διανεμειθει και η ελλαδα θα ειναι μαλον οπως παντα απο τις τελευταιες χωρες που θα το παρουν αρα θα ερθει καπου απριλη και αν :fear:.τελως παντων δεν πειραζει χαλαλι του:-).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απρίλη δεν νομίζω να έρθει.Για Νοέμβρη-Δεκέμβρη ακούγετε.Όπως και να έχει,ακόμα κα να αργήσει να έρθει Ελλάδα,το παραγγέλνεις και απέξω.Και χωρίς τα σχετικά καπέλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...