Προς το περιεχόμενο

Clubakia-Barakia Θεσσαλονικη??


oaporias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δυστυχως φιλε μου την Θεσσαλονικη απο τηνπρωτευουσα του ροκ και μια καθαρα ροκ πολη,που εχει αναδειξει κοσμο και κοσμακη,συγκροτηματα και συγκροτηματα,την καταντησαν συνωνυμο του μπουζουκιου...μπουζουκοπολη...

 

το Limani ειανι μονο κλαπ φαση ,για χειμωνα δεν ξερω αν εχει εξω,παντως μεσα ειναι ευρυχωρο και γινεται της τανας-που τον χειμωνα που στον βωμο του χρηματος αδιαφορουν και το γεμιζουν με κοσμο παροτι ειναι φουλ,δεν μπορεις να κουνηθεις,ιδρωνεις απο τα χνωμα και την υγρασια αποκει μεσα...

οχι οτι εχει σημασια αλλα αν και ειναι το μαγαζι του Κανακη,αν δεις στην αποδειξη -αν σου δωσει- που σου φερνουν γραφει "Μανακης"

 

 

μη μου λες λεφτερμαν τετοια τωρα ναουμ:)εγω που παιρνω μονο Carlsberg απο εκει δεν εχω καποια παρενεργεια :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μουσικο ρεπερτοριο εννοεις??

 

αν δε κανω λαθος απο φιλους που ειναι κλαμποβιοι,στο μεν Angels παιζει τεκνο και house μουσικη ενω στο Λιμανι ποιο κλαμπιστικη με λιγη ροκ παραπανω

 

νομιζα οτι ο Κανακης ειναι ιδιοκτητης-συμμετοχος και στα 2 , απλα επειδη ειναι το γκλαμουρ προσωπο της πολης εχουν και αναλογη διαφημιση===>προσελευση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα τα 2 μαγαζιά είναι γεμάτα fanboys.Το μουσικό ρεπερτόριο εννοώ ότι είναι ίδιο και στα 2 μαγαζιά εδώ και χρόνια.Δηλαδή γράψανε παλιά μια κασσέτα την οποία αναπαράγουν και στα 2 μαγαζιά.

Το Angels διαφέρει μόνο στο ότι νωρίς το πρωί θα παίξει παραπάνω house.Αν πας στις 3-4 θα ακούσεις RHCP,Madonna,50cent και offspring.

 

Ώρες ώρες σας ζηλεύω εσάς τους Αθηναίους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Π. Μελλά 34 http://stonesrockbar.gr/

 

http://www.ploigos.gr/?sessionid=604ec50b55ff95352681b19105dae720

 

Δεν παιζει να το χάσεις.. Απεναντι εχει ενα ωραιο καφε το λοκαλ.. Λεει πολυ ανοιξη - καλοκαιρι για χαλαρο φραπε :-)

 

Ελα ροκαδικα εχει παντου λιγο ψαξιμο θελει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...