Προς το περιεχόμενο

MSN - δεν εμφανιζει αιτηματα ADD,κανει block απο μονο του.


sober_

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φιλοι insomniacs καλησπερα...

εχω ενα προβλημα με το msn μου οποιο διαπιστωσα προσφατα κ εχει να κανει με το οτι δε μπορουν μα με κανουν add αλλα ατομα...δλδ το αιτημα τους δε μου εμφανιζεται ποτε..παρα μονο αν τους κανω εγω add και το δεχτουν εμφανιζονται στις επαφες μου...αλλα αυτοματα τους δειχνει μπλοκαρισμενους κ πρεπει αν απενεργοποιησω ο ιδιος το block...το βασικο προβλημα βεβαια ειναι οτι δε μου εμφανιζει τα αιτηματα απο αλλους χρηστες,,, υπαρχει πχ. καποιο οριο στις επαφες, γι'αυτο κ παρουσιαζει αυτο το προβλημα!?!

 

σας ευχαριστω εξ'αρχης.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω πάθει και εγώ φίλε μου. Ακριβώς τα ίδια που αναφέρεις. Όριο υπάρχει σίγουρα στο πόσες επαφές την ημέρα κάνεις add ( δηλ πόσα αιτήματα φιλίας στέλνεις, εκεί που λέει στο προφίλ "προσθήκη ώς φίλου"). Άλλο όριο δεν νομίζω να υπάρχει καθώς έχω δεί άτομα να έχουν 300 και 500 επαφές !!! Μάλλον τα έχει παίξει το msn απο ότι φαίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σας ευχαριστω παρα πολυ.

...και με βαση τα παραπανω links και συμβουλες σας ...νομιζω πως τα επαιξε το msn..καθ'οτι οι επαφες μου δε ξεπερνανε τις 80..και το πολυ να εχω κανει 2 την ιδια μερα κ αυτο μια φορα!!!

θα δοκιμασω uninstall και ξανα setup...

σας ευχαριστω...και καλη σας μερα επισης! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...