Προς το περιεχόμενο

Καινουρια Samsung 40c650 από πλαίσιο και πρόβλημα


guardianx71

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πολλά τα λεφτά, κρίμα http://www.skroutz.gr/s/264717/Samsung-LE40C650-40''.html

 

To ξέρω , αλλά όλα τα άλλα ήταν παραεισαγωγές και σε περίπτωση προβλήματος θα μου έβγαινε η πίστη με την εγγύηση. Όσες είναι από την επίσημη αντιπροσωπία έχουν πάνω από 850. Και ήταν και άμεσα διαθέσιμη και "ήταν" με S-PVA panel "στα σίγουρα". Τώρα για τα καταστήματα Αθήνας δεν γνωρίζω να πω με σιγουριά , αλλά πιστεύω ότι και σε αυτά το ίδιο παίζει με την αντιπροσωπία. Βλέπε π.χ. "2 χρόνια εγγύηση AVOUTLET" ( όνομα και αυτό) . Την πας και σε 3-4 μήνες ξαναβλέπεις

 

 

Υ.Γ. Η τιμή στο e-technoshop μούφα είναι. Στο site τους την έχουν 870. Και στην Technosound δεν έχει άτοκες. Στους 12 μήνες πάει 798 . Βάλε οπότε και τα μεταφορικα , γιατί ούτε αυτά είναι δωρεάν... οπότε μιλάμε για διαφορά κάτω των 70-80 ευρό

Y.Γ.2. Αυτή τη στιγμή ThReSh βλέπω σε αυτήν το F/S n : UBW

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ φιλε μου ρωτησες γιατι δεν αποκρινεται η θυρα του usb της τηλεωρασης σου στο πλαισιο η πουθενα αλλου μηπως και ξερουνε να σου πουνε;

Τα usb's καπως με καποιο τροπο ενεργοποιουνται εγω βρηκα κατι εδω για LG.

http://lgusb.wikispaces.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο διασταυρωμενο είναι πως οι φθηνοι του σκρουτζ έχουν κανεί παραεισαγωγη;

 

2 καταστήματα που πήρα τηλ. μου τα μάσησαν για τα καλά για το απο που είναι. Απλά τα υπόλοιπα που ήταν ποιο φθηνά από την μία δεν είχαν διαθέσιμες , από την άλλη χωρίς ατοκες και χωρίς δωρεάν μεταφορικά απο Αθήνα έστω προς Θεσσαλονικη και σε τελική έβγαινε σχεδόν ίδια τιμή. Όσο για το αν είναι παραεισαγωγή να είσαι βέβαιος ότι αν είναι από την επίσημη το διαφημίζουν , αντί να λένε "2 χρονια εγγύηση από... εμάς" όπως το παράδειγμα που έγραψα στο προηγούμενο post. Όπως έχει κάνει και το πλαίσιο και το e-shop σε κάποια προϊόντα δηλαδή , όπως ένα τροφοδοτικό zalman που είχα πάρει που αντί για δύο χρόνια εγγύηση είχε 1 χρόνο ¨εγγύηση πλαισίου"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταλαβα,σε ευχαριστω.ειμα κι εγω για να αγορασω την εν λογω τηλεοραση αφου μια αλλη που ζητησα παρηγγειλα απο κωσοβολο τελικα καταργηθηκε,και μου κανε καποια προσφορα και κοιταω μηπως παρω αυτην.ομως τα 1010 που την δινει ειναι εξωφρενικα πολλα,και κοιταζω αλλες λυσεις.

παντως ο τσαμπας λεει πως ειναι ελληνικης αντιπροσωπειας.

τελος για το προβλημα σου δεν ριχνεις μια ματια στο

http://www.avclub.gr εχει πολυ ενεργη κοινοτητα και την συγκεκριμενη τηλεοραση την εχει αρκετος κοσμος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταλαβα,σε ευχαριστω.ειμα κι εγω για να αγορασω την εν λογω τηλεοραση αφου μια αλλη που ζητησα παρηγγειλα απο κωσοβολο τελικα καταργηθηκε,και μου κανε καποια προσφορα και κοιταω μηπως παρω αυτην.ομως τα 1010 που την δινει ειναι εξωφρενικα πολλα,και κοιταζω αλλες λυσεις.

παντως ο τσαμπας λεει πως ειναι ελληνικης αντιπροσωπειας.

τελος για το προβλημα σου δεν ριχνεις μια ματια στο

http://www.avclub.gr εχει πολυ ενεργη κοινοτητα και την συγκεκριμενη τηλεοραση την εχει αρκετος κοσμος

 

Eυχαριστώ φίλε μου αλλα όπως είπα στην καινούρια που πήρα ως αντικατάσταση της προβληματικής δεν υπάρχει πρόβλημα. Και να είσαι σίγουρος , το avclub ήταν το πρώτο που τσέκαρα

EDIT :

Σε κάποια forum διάβασα χωρίς να έχει πολλές λεπτομέριες ότι η Samsung τερμάτισε την συνεργασία της με την Φουρλής από τα τέλη Μαϊου. Ξέρει κανείς τίποτα περαιτέρω για αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

κατά κανόνα όσοι κάνουν "άτοκες" δόσεις , τις έχουν ενσωματώσει στην τιμή (αν πληρώσεις μετρητά σου δίνουν "έκπτωση").

 

όσοι έχουν καλύτερες τιμές δεν κάνουν άτοκες .

 

γνωστό το σύστημα για να βγαίνεις φθηνότερος στο internet.

 

όσο για τα εκθεσιακά, αν μπορώ να επιβεβαιώσω το χρόνο που έχουν δουλέψει στο μαγαζί , και ότι δεν έχουν φθορές, θα τα προτιμάω από εδώ και πέρα.

 

το doa ισχύει κανονικά (από την ημερομηνία που την αγοράζω εγώ), και γλυτώνω από πραγματικά doa (σκασμένους δίσκους , ελαττωματικές πλακέτες κλπ.)

 

και τις περισσότερες φορές παίρνεις και καλή έκπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...