Προς το περιεχόμενο

Οικογενειακες Υποθεσεις (ALPHA)


mrfan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 54
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Έτυχε και είδα λίγο από το σημερινό! Μιλάμε είναι κάτι το απίστευτο αυτο που συμβαίνει! Τσιμπιόμουνα να δω αν είμαι ξύπνιος! Ρε πραγματικά μπορεί να υπάρξει κάποιος που να πιστεέψει ότι αυτό το πράγμα είναι real και όχι σκηνοθετημένο? Και πολύ άσχημα σκηνοθετημένο μάλιστα. Έριξα τρελό γέλιο με τις αντιδράσεις του πατέρα, δεν υπάρχει λέμε αυτο που έζησα. Δύσκολο να το ξαναδώ βέβαια αλλά το έζησα κι αυτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτυχε και είδα λίγο από το σημερινό! Μιλάμε είναι κάτι το απίστευτο αυτο που συμβαίνει! Τσιμπιόμουνα να δω αν είμαι ξύπνιος! Ρε πραγματικά μπορεί να υπάρξει κάποιος που να πιστεέψει ότι αυτό το πράγμα είναι real και όχι σκηνοθετημένο? Και πολύ άσχημα σκηνοθετημένο μάλιστα. Έριξα τρελό γέλιο με τις αντιδράσεις του πατέρα, δεν υπάρχει λέμε αυτο που έζησα. Δύσκολο να το ξαναδώ βέβαια αλλά το έζησα κι αυτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ στην αρχή που είδα σκέφτηκα πως είναι στημένο μέχρι αηδίας.Και λέω ποιος ο λόγος...

Αλλά θυμήθηκα κάτι αντιστοιχές περιπτώσεις καθημερινότητας και σκέφτηκα μήπως είναι φάση αναπαράστασης κανονικών γεγονότων και καλά.

Τραβηγμένο δε λεω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ στην αρχή που είδα σκέφτηκα πως είναι στημένο μέχρι αηδίας.Και λέω ποιος ο λόγος...

Αλλά θυμήθηκα κάτι αντιστοιχές περιπτώσεις καθημερινότητας και σκέφτηκα μήπως είναι φάση αναπαράστασης κανονικών γεγονότων και καλά.

Τραβηγμένο δε λεω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα μου μοιαζει σαν τον κοκκινο κυκλο με χειροτερη ηθοποια/σκηνοθεσια και σε πιο ρεαλιτυ μορφη.

Φυσικα και ολοι ειναι ηθοποιοι εκει αλλα δεν μπορω να καταλαβω γιατι το παρουσιαζουν σαν κατι αληθινο καθυστερημενοι ειναι? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχα. Έχει πολλή πλάκα. Σίριαλ είναι Όχι πραγματικότητα. Καλή Παντός η "ιερόδουλη" ή "π******" μπράβο στο παιδί έχει πάρει την "δασκάλα" του αθλήματος ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα μου μοιαζει σαν τον κοκκινο κυκλο με χειροτερη ηθοποια/σκηνοθεσια και σε πιο ρεαλιτυ μορφη.

 

Μόνο που απουσιάζουν τα μαχαίρια, τσεκούρια, μπαλτάδες και λοιπά αιχμηρά αντικείμενα.

 

Δικαίως; :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Αlpha πρέπει να μετονομαστεί σε Ωμεγα.

Είναι μακράν το χειρότερο κανάλι, κατάφερε να περάσει σε ανοησία και φθηνό εντυπωσιασμό, ακόμα και το Star και το Alter.

Επίσης, έχει το χειρότερο δελτίο ειδήσεων (από αυτό κυρίως φαίνεται αν ένα κανάλι σέβεται τον τηλεθεατή) παρόλο που οι περισσότεροι έχουν ως πιο ελεεινό, του Star.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Αlpha πρέπει να μετονομαστεί σε Ωμεγα.

Είναι μακράν το χειρότερο κανάλι, κατάφερε να περάσει σε ανοησία και φθηνό εντυπωσιασμό, ακόμα και το Star και το Alter.

Επίσης, έχει το χειρότερο δελτίο ειδήσεων (από αυτό κυρίως φαίνεται αν ένα κανάλι σέβεται τον τηλεθεατή) παρόλο που οι περισσότεροι έχουν ως πιο ελεεινό, του Star.

 

 

 

Δεν βλέπω Πότε alpha. Έπεσε το μάτι μου μόνο στην σιρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδα τυχαια το σημερινο επεισοδιο. Ενταξει οτι ειναι ηθοποιοι φαινεται απο χιλιομετρα. Το θεμα ειναι αν οι ιστοριες οντως βασιζονται στην πραγματικοτητα η ειναι οτι να ναι. Και καλα λενε παντως πως ειναι βασισμένη σε αληθινές ιστορίες.

 

Σημερα παντως ευχαριστα το ειδα. :confused::confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...