Προς το περιεχόμενο

Πως να βαλω καναλια στην νεα τηλεοραση μου?


anafleksh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα παιδια,

σημερα ξαφνου εκει που εβλεπα τη ΝΕΤ ξαφνικα χανετε το καναλι και αντικατασταθηκε απο την ΕΡΤ3... δεν ξερω τι γινεται γιατι η τηλεοραση ειναι καινουργια μονο που εχω εσωτερικη κεραια.

Η ΝΕΤ δουλευε για πολυ καιρο τωρα πως χαθηκε το καναλι δεν εχω ιδεα...

μηπως μπορει να με βοηθησει καποιος ωστε να ξαναβαλω το καναλι χωρις να χρειαστει να φαλιρισω σε τεχνικους?

Ευχαριστω εκ των προτερων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Δύσκολα θα αποφύγεις τους τεχνικούς αν θες τη γνώμη μου: η ΕΡΤ3 είναι πολύ επίμονη σε κάτι τέτοιες περιπτώσεις....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως χρειάζεται... μίζα :P

 

Όποιος δεν κατάλαβε το λογοπαίγνιο με το όνομα του φίλου, είναι άσχετος

 

OK, πέρα από την πλάκα, γιατί δεν διαβάζεις το εγχειρίδιο χρήσης της τηλεόρασης;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν έχει διαβάσει το εγχειρίδιο ή τουλάχιστον δεν προσπάθησε καν δεν του φταίει κανείς,

αλλά εγώ κατάλαβα ότι έχει πάθει το ίδιο με μένα που στην ψηφιακή λόγω κακής λήψης χάνει το σήμα ενός καναλιού και μόλις το ξαναβρεί το βάζει σε άλλο για την ακρίβεια χάνει 2-3 κανάλια που βρίσκονται σε μια συχνότητα και μετά τα ξαναορίζει τυχαία στις ήδη άδειες θέσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν έχει διαβάσει το εγχειρίδιο ή τουλάχιστον δεν προσπάθησε καν δεν του φταίει κανείς,

αλλά εγώ κατάλαβα ότι έχει πάθει το ίδιο με μένα που στην ψηφιακή λόγω κακής λήψης χάνει το σήμα ενός καναλιού και μόλις το ξαναβρεί το βάζει σε άλλο για την ακρίβεια χάνει 2-3 κανάλια που βρίσκονται σε μια συχνότητα και μετά τα ξαναορίζει τυχαία στις ήδη άδειες θέσεις

 

δεν εχω ψηφιακο σημα και εχω διαβασει το εγχειριδιο..

Απλα ξαφνικα εφυγε το καναλι και εψαξα σε ολα τα κενα καναλια μηπως και εχει παει πουθενα αλλου αλλα δυστυχως δεν ειναι πουθενα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...