Προς το περιεχόμενο

Καλωσήρθατε στο νέο Insomnia


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 856
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

πού ακριβώς είναι οι αξιολογήσεις γιατί ούτε και εγώ τις έχω βρεί ακόμα!

 

καταρχας στις νεες αγγελιες εμφανίζεται κάτω από το όνομα του πωλητή,υποθέτω αν έχει κάνει ήδη κάποια αγοραπωλησία

και δεύτερο πας μέσω χαβάης , πατας στο προφιλ του χρηστη,πας αγγελίες, αναλυτικη κατασταση (κατι τετοιο) και στα βγάζει όλα

κι εχει και μια πιτα σαν τσι εκλογές ένα πράμα...!

 

εσύ πχ έχεις δύο θετικές!!!

 

θα στρώσουμε που θα πάει!

(πολύ ασπρίλα παιδιά...θέματα υποθέτω δεν παίζουν ακόμα?όπως κάτι αειμνηστες σελίδες με τορρεντ???)

ΤΟ θετικότατο είναι ότι αν ψάχνεις κάτι συγκεκριμένο δεν κουράζεσαι καθόλου να το βρεις, αλλά οι κατηγορίες είναι ελλειπέστατες, δεν υπάρχει sony ericsson στα κινητά και το πέταξε στα διάφορα ο φίλος...

όλα θα φτιάξουν πάντως!!!ωραία μέρα σήμερα χαχαααα!

Επεξ/σία από blacksuede
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταρχας στις νεες αγγελιες εμφανίζεται κάτω από το όνομα του πωλητή,υποθέτω αν έχει κάνει κάποια αγοραπωλησία

και δεύτερο πας μέσω χαβάης , πατας στο προφιλ του χρηστη,πας αγγελίες, αναλυτικη κατασταση (κατι τετοιο) και στα βγάζει όλα

κι εχει και μια πιτα σαν τσι εκλογές ένα πράμα...!

 

εσύ πχ έχεις δύο θετικές!!!

 

θα στρώσουμε που θα πάει!

(πολύ ασπρίλα παιδιά...θέματα υποθέτω δεν παίζουν ακόμα?όπως κάτι αειμνηστες σελίδες με τορρεντ???)

 

α οκ το βρήκα!

 

Mε το που πατάς την λέξη αγγελίες στο προφίλ του καθενός σου βγάζει αυτόματα την αξιολόγηση χωρίς πεαιτέρω κλικς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή η ανανέωση αλλα μου λείπει το παλιό

για να πάω στην σελίδα μου (στο User Control Panel) ενώ πρίν πήγαινα με 1-2 κλίκ, τώρα είναι καταχονιασμένο

στο: "http://www.insomnia.gr/index.php?app=core&module=usercp&tab=forums&area=topicsubs" και πρέπει να κάνω 5-6 κλίκ.

Αν γίνεται τις ευκολίες της προηγούμενης υλοποίησης να της ξαναφέρετε, δέν λέει να τις χάσουμε.

Και όπως είπαν και πιό πάνω, πολύ άσπρο το φόντο, νομίζω δέν ταιριάζει σε insomniacs.

Καλορίζικο κι απο μένα.

 

 

Καλημέρα, αν σε πιάνω καλά (τώρα ξύπνησα και η καφεΐνη δεν έχει πιάσει ακόμα.!) νομίζω ότι ψάχνεις άμεση πρόσβαση στα παλιά σου θέματα, απ εδώ!

content0.jpg

 

Επίσης Συγχαρητήρια, πολύ ωραία αλλαγή.:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλή η ανανέωση αλλα μου λείπει το παλιό

για να πάω στην σελίδα μου (στο User Control Panel) ενώ πρίν πήγαινα με 1-2 κλίκ, τώρα είναι καταχονιασμένο

στο: "http://www.insomnia.gr/index.php?app=core&module=usercp&tab=forums&area=topicsubs" και πρέπει να κάνω 5-6 κλίκ.

Αν γίνεται τις ευκολίες της προηγούμενης υλοποίησης να της ξαναφέρετε, δέν λέει να τις χάσουμε.

Και όπως είπαν και πιό πάνω, πολύ άσπρο το φόντο, νομίζω δέν ταιριάζει σε insomniacs.

Καλορίζικο κι απο μένα.

 

2 clicks it is!

 

;)

 

edit με πρόλαβε ο ραδιοφωνικός παραγωγός του ελληνικού ίντερνετς.

Επεξ/σία από liopyr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δε μπορω να βρω την επιλογή να μου εμφανίζει πάνω πάνω το τελευταίο μήνυμα που υπολήθηκε

 

Οι αλλαγές πάντα είναι καλοδεχολυμενες αλλά νομίζω ότι μου άρεσε περισσότερο η προηγούμενη εμφάνιση του foroum. Μάλλον είναι μέχρι να συνηθίσω αυτή. Συγχαρητήρια όπως και να έχει για τον κόπο της αλλαγής

Επεξ/σία από disqualified
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...