Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto: San Andreas


javaneze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 836
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ρε παιδιά, στο Los Santos έχει βγάλει κανείς το BMX park, όπου πρέπει να περάσεις με ένα BMX τα checkpoints; Έχει μερικά αρκετά ψηλά που δε φτάνονται, εκείνα πως βγαίνουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

pedia kserete an exei pista cart to san andreas?

blackie pos trexeis me to bmx? kratas patimeno to mprosta? mhn trexeis etsi pata to sinexeia grigora kai logika etsi tha pidiksi toso psila. kita mipos thelei na kaneis kamia souza h tipota tetoio

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

pedia kserete an exei pista cart to san andreas?

blackie pos trexeis me to bmx? kratas patimeno to mprosta? mhn trexeis etsi pata to sinexeia grigora kai logika etsi tha pidiksi toso psila. kita mipos thelei na kaneis kamia souza h tipota tetoio

 

koita se ayti tinsite an exei...ta xei ola gia s.a.

http://www.gtasanandreas.net/news/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"" Take-Two Interactive Software, Inc. (NASDAQ: TTWO) announced today that the Entertainment Software Rating Board (ESRB) has changed the rating of Grand Theft Auto: San Andreas on all platforms from "Mature 17+" (M) to "Adults Only 18+" (AO) because of the so-called "hot coffee mod," an unauthorized third party modification that alters the retail version of the game. Take-Two cooperated fully with the ESRB's investigation.

 

Rockstar Games will be making available shortly a downloadable software patch to render Grand Theft Auto: San Andreas for PC impervious to the "hot coffee" modification. Rockstar encourages parent groups and political leaders to assist with distribution of the patch to prevent the content of the modification from spreading further.""

 

http://www.gtasanandreas.net/news/

http://ir.take2games.com/ReleaseDetail.cfm?ReleaseID=169278

 

Σιγα το πραμα, λες και οι 17χρονοι θα παθουν τπτ.....οι πολιτικοι αρχηγοι και οι σuλλογοι γονεων και κηδεμονων να ξεσηκωθουν!!! ΟΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ

:) :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια αυτο το admiral ποιο αμαξι ειναι?μονο αυτο μου εμεινε να παραδωσω.ξερω τις σχετικες διευθυνσεις για βοηθεια απλως βαριεμαι να ψαξω.αν γινεται καποιο screenshot του αμαξιου η εστω πειτε μου σε ποια περιοχη θα το βρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα το βρηκα εντελως τυχαια.εχω λυωσει ειμαι στην επομενη λιστα μου'μειναν stafford,tanker.οποιος γνωριζει κατι γι'αυτα τα 2 αμαξια ας δωσει καμια πληροφορια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

ενημερωτικα για οποιον εχει ati 9200(περιπτωση μου) το GTASA χρειαζεται μονο τους drivers 4.9 για να μην παρουσιαζει "περιεργα" φαινομενα (αορατοι ανθρωποι)

οποτε μην βαζετε τους τελευταιους 5.7

 

πηγη: rage3d.com (το bug αναφερθηκε στην ATI και αναμεινατε μαλλον για μελλοντικους πιο προσφατους οδηγους)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα το βρηκα εντελως τυχαια.εχω λυωσει ειμαι στην επομενη λιστα μου'μειναν stafford,tanker.οποιος γνωριζει κατι γι'αυτα τα 2 αμαξια ας δωσει καμια πληροφορια.

 

To stafford einai san afta pou exei sthn geitonia sou sto los santos,palio styl kai argo,psakse ekei gurw tha to vreis kai to tanker einai to forthgo pou kotsareis apo pisw karotsa :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...