Προς το περιεχόμενο

Logitech G700


liopyr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αψογα, οποτε προχοραω αφοβα στην αγορα του!

 

τι λετε, εισεις θα το ρυθμισετε ετσι για μεντια? ειναι καλη φαση να διαβαζεις ξερω γω ινσομνια και να ακους μουσικη, και χωρις να αλλαζεις παραθυρο να μπορεις να κανεις πχ fast forward.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, χμ, δεν καταλαβαίνω γιατί να κάνω fast forward σε ένα τραγούδι, αλλά τελοσπάντων. Οπωσδήποτε βοηθάει που έχει τόσες προγραμματιζόμενες λειτουργίες και τόσα πολλά κουμπιά για να το φέρει ο καθένας στα μέτρα του.

 

Καλορίζικο λοιπόν! Πες μας εντυπώσεις μόλις το πάρεις στα χέρια σου (και συγκρίσεις σε σχέση με το Mediaplay).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει, εξαρτετε απο το ποσο μουσικη ακους και τι. Εγω πχ οσω ειμαι ιντερνετ η παιζω κανα φμ, φορτωνο και μουσικη παραλληλα. Για την ακριβεια σχεδον παντα οταν δεν βλεπω σειρα/ταινια παιζει μουσικη το πισι. Οποτε με βολευει να την ρυθμιζω αυτοματα με το ποντικη χωρις εξτρα κινησεις και αλλαγη παραθυρων. Αν ακους πχ κανα liveset/concert...δεν χρειαζεται fast forward? αν θες να προσπερασεις μια εισαγωγη του κοματιου...κτλπ. Αν εχεις φορτωσει 50 κοματια για ελεγχο και τα μισα βγενουν μαπα, ε τοτε καραχρειαζεται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω φτιάξει ένα καθημερινής χρήσης profile όπου στα extra κουμπιά έχω βάλει απλές καθημερινές λειτουργίες όπως back-forward, zoom in-out, copy-paste, και ένα gaming profile που τους έχω ρίξει τα macros του wow.

 

H on the fly αλλαγή profile με το πάτημα ενός κουμπιού λόγω εσωτερικής μνήμης του mouse με έχει βολέψει απίστευτα.

 

Τις multimedia συντομεύσεις (volume-next track κλπ.) τις έχω στο keyboard (mx5500).

 

;p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο, κάπως έτσι το έχω κάνει κι εγώ, μόνο που έχω περάσει πολλά macros και στο G19 (βολεύουν τα 523 παραπάνω κουμπιά που έχει). Άσχετα αν δεν θυμάμαι ούτε τα μισά απ' όσα έχω ορίσει, οπότε πάλι χειροκίνητα γίνεται η δουλειά. Δεν είχα σκεφτεί όμως το κόλπο του copy/paste! Πολύ καλό, θα το μαγειρέψω άμεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...