Προς το περιεχόμενο

Docking station ΗDD


kanesaxo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ε τοτε επρεπε να κανεις το ποστ πριν τον παραγγειλω...

 

Κλαψ-λυγμ. :(

 

Δε πειραζει.Δεν ειναι η 1η φορά που πεταω λεφτα.

 

αν ειχα προσεξει οτι αγορασες,δεν θα το ειχα ποσταρει

 

γραψου ebay και θα με θυμηθεις

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενω κανω αγορες μεσω ιντερνετ τοπικα ή απο ευρωπη με χρεωστική δε ξερω, κατι κομπλεξικο μου βγαινει με ebay και paypal...

 

Ξερω,μλκ μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

@ million

Και εγω αυτο που λες ειχα ψιλιαστει και αφου λες οτι δουλευει αυτο θα ειναι. (οτι το λεει για να ειναι καλυμενος για μια ισως μονο περιπτωση πελατη/δισκου)

 

Απ την αλλη με χαλαει και μενα αυτο το κοκκινο και γι αυτο δεν το εχω παρει ακομα. Ολα τα γκρι ηταν 1IDE-1sata. Ελα ομως που το προτιμω με 2 sata για μεταφορα αρχειων μεταξυ των σατα. Ελαχιστους IDE εχω πλεον...

Αν βγει σε γκρι ή εστω κιτρινο-μαυρο θα το χτυπησω το 2σατα...

 

@kanesaxo

Το ebay ηταν ο λογος που εκανα την βαβουρα με χρεωστικες-λογαρισμους κλπ. Μετα προεκυψε αμαζον κλπ. Τρελο κολλημα το ebay, χρονο να εχεις, λεει, μην το σκεφτεσαι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην ανοιγω καινουργιο θεμα... Το παρακατω docking station ειναι καλο? Από οτι λεει υποστηριζει και 2 δισκους

 

http://www.visionstudio.gr/prodinfo.asp?id=13388&cat=117&sub=undefined&pmanuf=undefined&sort=undefined&step=undefined

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Για να μην ανοιγω καινουργιο θεμα... Το παρακατω docking station ειναι καλο? Από οτι λεει υποστηριζει και 2 δισκους

 

http://www.visionstu...&step=undefined

 

Αυτο δεν ειναι docking station, ειναι θηκη, η οποια μαλιστα εχει μονο usb. Δεν θα την αγοραζα με τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά πήρα ένα αλλά λόγο λάθους μου έστειλαν δύο και το πλήρωσα με έκπτωση...

Το πουλάω 20€ (station, τροφοδοτικό, δισκάκι με drivers αν και υπάρχουν στο internet)

 

Ακολουθούν φωτογραφίες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...