Προς το περιεχόμενο

3G Tablet


Jastonas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έ για αυτό ακριβώς το λόγο λέμε να περιμένουμε γιατί οι εξελίξεις τρέχουν.To Adam όμως υπάρχει και υπάρχουν video που δείχνουν και τις λειτουργίες του και τα πάντα.Μάλιστα είναι η μοναδική εταιρία που έχει εξελίξει ειδικό λογισμικό για την ταμπλέτα αυτή , το Eden UI που οι εφαρμογές του λειτουργούν πάρα πολύ καλά και πολύ γρήγορα.Η ημερομηνία που κάθε εταιρία βγάζει κάποιο νέο προϊόν στην αγορά να ξέρεις οτι έχει να κάνει με τη στρατηγική και όχι τόσο με τη γραμμή παραγωγής.Υπάρχουν πολλοί ανταγωνιστές και οι χρόνοι είναι κρίσιμοι για όλους.Αν βγεί κάποια συσκευή σε άκυρο χρονικό διάστημα μπορεί και να αποτύχει παταγωδώς ασχέτως εαν είναι κορυφαία σε τεχνικά χαρακτηριστικά.

Προσωπικά πιστεύω οτι το πεδίο θα έχει ξεκαθαρίσει μέχρι τέλος Ιανουαρίου με αρχές Φλεβάρη.Όποια εταιρία κάνει την αρχή και βγάλει την ταμπλέτα της με το καινούριο Honeycomb θα ακολουθήσουν αναγκαστικά και όλες οι υπόλοιπες

 

Μην το πάτε ρε παιδιά στον τσακωμό για το αν υπάρχει το adam ή όχι. Υπάρχει όσο υπάρχει και το motorola που κράταγε το rubin... δεν αμφιβάλω ότι υπάρχει αλλά για εμένα λέω δεν έχει κυκλοφορήσει στην αγορά ακόμα. Αυτό είναι το θέμα μας.. το πρόβλημα μας.. πως αν κάποιος θέλει σήμερα να αγοράσει ένα αξιόλογο τάμπλετ, ΔΕΝ μπορεί!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν τσακώνεται κανένας.Απλά συζητάμε :)

Πάντως εγώ αυτή τη λογική του pre-order τη στιγμή μάλιστα που δεν έχει γίνει κάποιο επίσημο review για τις δυνατότητες της όποιας συσκευής,δεν μπορώ να την καταλάβω.

Εαν δεν βγουν τουλάχιστον 3-4 αξιόλογα tablets να τα πάρουν χρήστες στα χέρια τους και να δούμε τις δυνατότητές τους,δεν ψωνίζω τίποτα.

Πάντως αναμένετε χαμός από το νέο χρόνο.Να είσαστε σίγουροι για αυτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το folio τρελά προβλήματα.

Το viewsonic αξίζει με tegra 2 αλλά με προυποθέσεις.

Εχει χάλια οθόνη που δυστηχώς αυτό δε φτιάχνεται και χάλια ui. εκεί σώζεται από xda που τα παλικάρια έχουν κάνει τρελή δουλειά αλλά όταν αγοράζεις ένα tablet πρέπει η οθόνη να είναι καλή άλλωστε με αυτή θα ασχολείσαι όλη την ώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι η χειροτερη περιοδος να παρεις tablet, ακριβως πριν την εκρηξη προσφορας.

κανε υπομονη 2-3 μηνες. Ολοι τρεχουν να προλαβαουν να ανταγωνιστουν το επικειμενο ipad2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το samsung galaxy tab 2.2 φοραει.

 

έλα ρε kosta νομίζω πως το "φυσάς" το χρήμα και είσαι από τους λίγους μάλλον,εγώ οδηγώ opel astra 1.6 και όχι porshe 911

τα 670 ευρά είναι για άλλους όχι για εμένα.

Επεξ/σία από opera
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έλα ρε kosta νομίζω πως το "φυσάς" το χρήμα και είσαι από τους λίγους μάλλον,εγώ οδηγώ opel astra 1.6 και όχι porshe 911

τα 670 ευρά είναι για άλλους όχι για εμένα.

Δεν ειπα οτι το εχω ουτε και το "φυσαω" απαντησα σε αυτο που εγραψες! πληροφοριακα βγαινει το tab 2 με nvidia tegra 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...