Προς το περιεχόμενο

Προγνωστικά για τα αυριανά παιχνίδια


mazda

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

γκαντεμια χτες έχασα την Κρισταλ Παλας.φτου...για αύριο έχω παιξει Καρντιφ-Μπερμιγχαμ 1,Αμβουργο-Νυρεμβεργη 1,Γιαννινα ΠΑΟΚ 2,Στανταρ-Γανδη 1

Επεξ/σία από arsenal
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλες επιλογες επαιξες Arsenal, αλλα η πρωτη και η τελευταια ειναι δυσκολες.Καλη τυχη παντως.

 

Εγω δεν εχω αποφασισει ακομη,αν βρω κατι καλο θα γραψω εδω για τα παιδια του φορουμ,απλα εχω πολυ δουλεια αυτες τις μερες.:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μας $%$#^@#$ η Inter...

ναι ρε έλεος σήμερα έπαιξα για πλάκα ένα 2 ευρω

Arsenal

Manchester United

Chelsea

ΟΦΗ

Valencia

Napoli και

Inter

μόνο την inter έχασα 100 ευρώ έλεος

 

αμ το άλλο εγκεφαλικό κόντευα να πάθω στην betfair που παίζω έχουν βάλει εδώ και κάνα μήνα σαν μπόνους μερικές μέρες επιλέγουν έναν αγώνα και πρέπει να προβλέψεις σε ποιο λεπτό θα μπει γκολ και αν το βρεις κερδίζεις 1000 ευρώ (απαραίτητη προϋπόθεση βέβαια είναι να έχεις παίξει τουλάχιστον 50 ευρώ στοίχημα την συγκεκριμένη μέρα).Σήμερα λοιπόν είχαν βάλει σαν αγώνα το Aston Villa - Manchester United σαν λεπτό διάλεξα το 19ο δηλαδή από το 18.00 έως το 18.59 και το γκολ μπήκε στο 19.00 δηλαδή έχασα 1000 ευρώ για 1 δευτερόλεπτο :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λοιπον παιδες θα δωσω και εγω.Τα προτεινω μονο σαν μονα,αποδεκτα.

 

Δανια : FC Nordsjælland 2,20 (Expekt) (ΟΠΑΠ--- 2,05) παιζει στις 2 το μεσημερι.

AC Horsens διπλο 1,90 (Expekt) (ΟΠΑΠ--- 1,70) παιζει στις 4.

Επισης με μικροτερο πονταρισμα για τον ιδιο αγωνα ,2/2 ημιχρονο,τελικο.Αποδοση 3,05 στον Expekt.

 

Επισης συγκυριακα,θα ρισκαρω στα διπλα του ΠΑΟΚ και Παναθηναικου ,γιατι ειναι σε πολυ καλες τιμες εξω 2,15 και 1,95 αντιστοιχα.Καποια στιγμη και ο ΠΑΟΚ δικαιουται ενα διπλο εκτος εδρας:devil: και δεδομενης της καλης συγκυριας και του ενθουσιασμου λογω της μεγαλης του Ευρωπαικης νικης,ελπιζω να το παρει.Το διπλο του Παναθηναικου το δινω για ευνοητους λογους,ειναι πολυ καλυτερη ομαδα απο τον Αρη και λογω των διατητικων ατασθαλιων χτες στο Καραισκακη υπερ του Ολυμπιακου,μπορει και η διατησια να λειτουργησει ελαφρως υπερ του.Στοιχηματικα με συμφερει,αγωνιστικα ευχομαι να παιχτει το ματς καθαρα.

 

Αν σκεφτω κατι αλλο θα ποσταρω και αν παω φριχτα ζητω προκαταβολικα συγνωμη.Επισης σορρυ που δεν δικαιολογω περισσοτερο τις πρωτες επιλογες μου αλλα πρεπει να κανω δουλεια.(Ναι ,δουλευω και Κυριακη,μαθηματα και μεταφρασεις.)

 

θα σιγονταρω και την προβλεψη του Arsenal για ασσο του Αμβουργου στο 1,90 Expekt.:devil: Και αξιζει και ο ασσος της Everton 1,70. (Expekt.)

 

 

Ελπιζω να μην πηρα κανενα στον λαιμο μου,απογοητευσαν οι ΠΑΟΚ,Παναθηναικος που θα με εφερναν σε κερδος Τρομερη εκπληξη και το διπλο της Stoke. Δεν πειραζει,next time.Δεν το βαζουμε κατω.;)

Επεξ/σία από benign
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έγω έπαιξα μια τριάδα διπλά.

Ξάνθη,Πάοκ,Παναθηναικό!

Και οι τρεις καλύτερες απο τις αντιπάλους τους αλλά δυστυχώς δεν κερδίζει πάντα ο καλύτερος!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον παιδες θα δωσω και εγω.Τα προτεινω μονο σαν μονα,αποδεκτα.

 

Δανια : FC Nordsjælland 2,20 (Expekt) (ΟΠΑΠ--- 2,05) παιζει στις 2 το μεσημερι.

AC Horsens διπλο 1,90 (Expekt) (ΟΠΑΠ--- 1,70) παιζει στις 4.

Επισης με μικροτερο πονταρισμα για τον ιδιο αγωνα ,2/2 ημιχρονο,τελικο.Αποδοση 3,05 στον Expekt.

 

Επισης συγκυριακα,θα ρισκαρω στα διπλα του ΠΑΟΚ και Παναθηναικου ,γιατι ειναι σε πολυ καλες τιμες εξω 2,15 και 1,95 αντιστοιχα.Καποια στιγμη και ο ΠΑΟΚ δικαιουται ενα διπλο εκτος εδρας:devil: και δεδομενης της καλης συγκυριας και του ενθουσιασμου λογω της μεγαλης του Ευρωπαικης νικης,ελπιζω να το παρει.Το διπλο του Παναθηναικου το δινω για ευνοητους λογους,ειναι πολυ καλυτερη ομαδα απο τον Αρη και λογω των διατητικων ατασθαλιων χτες στο Καραισκακη υπερ του Ολυμπιακου,μπορει και η διατησια να λειτουργησει ελαφρως υπερ του.Στοιχηματικα με συμφερει,αγωνιστικα ευχομαι να παιχτει το ματς καθαρα.

 

Αν σκεφτω κατι αλλο θα ποσταρω και αν παω φριχτα ζητω προκαταβολικα συγνωμη.Επισης σορρυ που δεν δικαιολογω περισσοτερο τις πρωτες επιλογες μου αλλα πρεπει να κανω δουλεια.(Ναι ,δουλευω και Κυριακη,μαθηματα και μεταφρασεις.)

 

θα σιγονταρω και την προβλεψη του Arsenal για ασσο του Αμβουργου στο 1,90 Expekt.:devil: Και αξιζει και ο ασσος της Everton 1,70. (Expekt.)

 

 

Ελπιζω να μην πηρα κανενα στον λαιμο μου,απογοητευσαν οι ΠΑΟΚ,Παναθηναικος που θα με εφερναν σε κερδος Τρομερη εκπληξη και το διπλο της Stoke. Δεν πειραζει,next time.Δεν το βαζουμε κατω.;)

 

Ax, απο σένα είδα την Νορτζ την δανέζικη και ήρθε Χ αλλά στράβωσε και του ΠΑΟΚ οπότε δεν φταίς. χεχε. Πολύ κουβά αυτό το ΣΚ. Γ@#$#$@#$η Inter...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 Ατλέτικο Γκοϊανιένσε Ατλέτικο Γκοϊανιένσε v Αμέρικα MG

(Τελικό Αποτέλεσμα) 04/12/2011 Κανένα 1.60 Κερδισμένο

2 Ιντερνασιονάλ Ιντερνασιονάλ v Γκρέμιο

(Τελικό Αποτέλεσμα) 04/12/2011 Κανένα 1.65 Κερδισμένο

3 Κορίνθιανς Κορίνθιανς v Παλμέιρας

(Τελικό Αποτέλεσμα) 04/12/2011 Κανένα 1.57 Χαμένο

4 Σάο Πάουλο Σάο Πάουλο v Σάντος

(Τελικό Αποτέλεσμα) 04/12/2011 Κανένα 1.72 Κερδισμένο

5 Κρουζέιρο Κρουζέιρο v Ατλέτικο Μινέιρο

(Τελικό Αποτέλεσμα) 04/12/2011 Κανένα 1.90 Κερδισμένο

 

Μας γ****ε η Κορίνθιανς :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ax, απο σένα είδα την Νορτζ την δανέζικη και ήρθε Χ αλλά στράβωσε και του ΠΑΟΚ οπότε δεν φταίς. χεχε. Πολύ κουβά αυτό το ΣΚ. Γ@#$#$@#$η Inter...

 

Ειχα διαβασει σε ενα καλο γενικα Σκανδιναβικο site παικτων οτι η Μιντιλαντ θα ειχε απουσιες και πως η Νορντελαντ ηταν πληρης,και οντας φετος καλυτερη ομαδα ,αξιζε το πονταρισμα.Τωρα αν επειδη το συγκεκριμενο site ειναι δημοφιλες στις Σκανδιναβικες χωρες, τον φορτωσαν οι παικτες αυτων των χωρων τον ασσο,αυξανονται οι πιθανοτητες να μην ερθει.Ηταν ενα απο τα 5 πιο δημοφιλη ποσοσφαιρικα στοιχηματα.

 

Παρατηρησε το εξης,πριν απο ΤΣΛ που καποια ματς δεν γινεται να στηθουν γιατι καποιες ομαδες θελουν να προχωρησουν στον θεσμο,το προηγουμενο και επομενο Σαββατοκυριακο απο τα 10 πιο δημοφιλη ποδοσφαιρικα στοιχηματα(με λογικα παντοτε φαβορι)λιγοτερα απο τα μισα θα περασουν.

 

Ο ΠΑΟΚ ας πουμε εφαγε το 2 γκολ απο offside και ο διαιτητης επετρεψε στους παικτες της αντιπαλης ομαδας να παιζουν σκληρα ατιμωρητοι.Αυτο φτανει για να αλλοιωθει το αποτελεσμα γιατι κατεβαζει το επιπεδο του αγωνα ποδοσφαιρικα στο χαμηλοτερο της φιλοξενουμενης.

 

http://www.sport-fm.gr/article/519300

 

Για αυτο μια ειναι μονο η προστασια του καλου παικτη.Μονα αποδεκτα,ακομη και σε μια κακη μερα,θα εχεις λιγοτερη χασουρα.Δεν κερδιζεις πολυ μεγαλα ποσα αλλα προσθετεις ενα ποσο,μερικες φορες καλο,καθε μηνα.

 

Αυτα τα off side ειναι το αγαπημενο οπλο των μπουκ.Ποσες φορες και προσφατα μαλιστα δεν εχει ζητησει ο Arsene Wenger να μπουν καμερες για να συμβουλευονται οι διαιτητες σε καποια δυσκολη φαση και συνεχως τον γραφουν?Μα θα τους στερησει ενα απο τα καλυτερα τους οπλα στησιματος.:devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για σημερα,παντα μονα αποδεκτα:

 

Καρσιγιάκα v Τζιρεσουνσπορ over 2.5 2.20

Μπάρι v Τσιταντέλα Ασσος 1.95

(Sportingbet)

 

Αποτελεσματα:

FT Karsiyaka [2 - 1] Giresunspor

8'[1 - 0]S. Genisyurek goal.gif

9'[2 - 0]O. Ozcan goal.gif

67'[2 - 1]A. Cetin goal.gif

75'O. Nasuhogullari yellow-red.gif

 

FT Bari [2 - 2] Cittadella

38'[0 - 1]

T.H.J. Ioyck goal.gif

50'[1 - 1]M. Bogliacino goal.gif

78'[2 - 1]M. Donati goal.gif

80'[2 - 2]R. Maah goal.gif

Επεξ/σία από benign
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...