Προς το περιεχόμενο

ΠΑΟΚ


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν και δεν συμφωνώ με τον φίλο, νομίζω ότι πιάνω τον παλμό του.

 

Είναι πολλοί άνθρωποι που δεν μπορούν να προσπεράσουν την ασέλγεια στο ποδόσφαιρο από τον Ολυμπιακό. Δεν μπορούν να συγκεντρωθούν μόνο στο ποδόσφαιρο. Πολλοί από τους οπαδούς του ΠΑΟΚ ανήκουν σε αυτό το γκρουπ. Επίσης απ'ό,τι φαίνεται ο Γκαρσία ανήκει σε αυτό το γκρουπ. Το ότι ένας παίκτης που έπαιξε σε ρεάλ και μίλαν μπήκε σε αυτό το γκρουπ δίνει την εντύπωση στα υπόλοιπα μέλη ότι έχουν δίκιο και μπορεί να το βρουν...

ατο το γυρω γυρω του γκαρσια που αποσκοπει? εγω πιστευω οτι τον εφαγε ο Σαββιδης επειδη στο παλατακι τοτε οταν ηρθε του πηρε την δοξα ο σαβιδης αλλωστε εχει οτι πρεπει να αποθεωνεται μονο ενας εγω. Περα απο αυτο οι σποντες του γκαρσια εχουν κουρασει αν εχει να πει κατι ας το πει ευθεως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κιαλλο ηθος και εξυγιανση

 

Συνέχεια είχαν τα προχθεσινά επεισόδια που είχαν σαν αποτέλεσμα 12 συλλήψεις και τέσσερις τραυματίες. 
 
Αυτή τη φορά περίπου 30 άτομα ξεκίνησαν από τον σύνδεσμο του ΠΑΟΚ στην περιοχή της Χαλάστρας γύρω στις 10 το βράδυ και πήγαν στον σύνδεσμο του Άρη στην περιοχή. 
 
Οι δύο αντίπαλες ομάδες πιάστηκαν στα χέρια, δημιουργήθηκε ένταση και επεισόδια με αποτέλεσμα να τραυματιστούν δύο άτομα που μεταφέρθηκαν στο Ιπποκράτειο νοσοκομείο.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

κιαλλο ηθος και εξυγιανση

 

 

Αυτή την μαλακία με το ήθος και την εξυγίανση πρέπει να την σταματήσεις κάποια στιγμή..

 

Captain obvious here:

Τόσο ο Σαββίδης, όσο ο Αλαφούζος και οποιοσδήποτε άλλος μιλάει για εξυγίανση αναφέρεται στο να σταματήσει ο φαταούλας να ασελγεί στο ποδόσφαιρο. Αυτό και τίποτα άλλο. Σκέψου και μόνος σου. Δουλειά του Σαββίδη είναι να συλλάβει τους εγκληματίες; Ή του Αλαφούζου; ή του Αλ Καπόνε; Την αστυνομία τι την έχουμε;

 

Αυτό θέλει εξυγίανση:

ofside.jpg

 

Αυτό θέλει αστυνόμευση:

1605241-thumb-large.jpg

 

γκέγκε;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την αστυνομια τι την εχουμε ρωταει ο αλλος.. ναι η αστυνομια υπαρχει για να κυνηγαει τους πρεζομενους οπαδικους στρατους.. τα ελυσε τα υπολοιπα..

 

και οι κομματικοι στρατοι αυτοι εχουν την στηριξη του παοκ = σαββιδη.

 

αμεσο σφραγισμα σε ΟΛΟΥΣ τους συνδεσμους. οτι σπανε, το πληρωνουν οι ιδιοι.. δεν εχουν? δημευση ποεριουσιακων στοιχειων. δειξε και κανα αλλο οφφσαιντ να ηρεμησεις.. αλλα ξεχασα πως οτι συμβαινει οταν παιζει ο ολυμπιακος.. ειναι "μιλημενο" ενω οταν τυχαινει σε παοκ κτλ κτλ κτλ.. ε τοτε ειναι "συμπτωση" .. ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ μεχρι αηδιας.. συνεχιστε την εξυγιανση εσεις και ασε εμας να σηκωνουμε κουπες παντου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την αστυνομια τι την εχουμε ρωταει ο αλλος.. ναι η αστυνομια υπαρχει για να κυνηγαει τους πρεζομενους οπαδικους στρατους.. τα ελυσε τα υπολοιπα..

 

και οι κομματικοι στρατοι αυτοι εχουν την στηριξη του παοκ = σαββιδη.

 

αμεσο σφραγισμα σε ΟΛΟΥΣ τους συνδεσμους. οτι σπανε, το πληρωνουν οι ιδιοι.. δεν εχουν? δημευση ποεριουσιακων στοιχειων. δειξε και κανα αλλο οφφσαιντ να ηρεμησεις.. αλλα ξεχασα πως οτι συμβαινει οταν παιζει ο ολυμπιακος.. ειναι "μιλημενο" ενω οταν τυχαινει σε παοκ κτλ κτλ κτλ.. ε τοτε ειναι "συμπτωση" .. ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ μεχρι αηδιας.. συνεχιστε την εξυγιανση εσεις και ασε εμας να σηκωνουμε κουπες παντου

 

Τρικυμία εν κρανίω...

 

 

Δεν ξέρεις γιατί υπάρχει η αστυνομία.

Νομίζεις ότι ο κάθε Χ μεγαλομέτοχος αναλαμβάνει ευθύνη για οτιδήποτε κάνει ο οποιοσδήποτε φοράει ένα κασκόλ.

 

Και το κορυφαίο; Με αντάλαγμα καμια 10αριά πρωταθλήματα, προσκυνάς τον εγκληματία, βλέπεις το άσπρο μαύρο και ονομάζεις υποκριτές όσους δεν συντάσσονται μαζί σου. Τόσο αξίζει λοιπόν η συνείδησή σου..

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω δεν κρυβομαι πισω απο μεγαλα λογια. μακαρι να μην υπηρχαν οργανωμενοι - ετσι οπως ειναι τωρα - εδω και χρονια. συνεχιστε την εξυγιανση.. και που ειστε ακομα.. απο μεγαλα λογια χορτασαμε.. οπω ςεπισης και απο την προπαγανδα των πονεμενων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω δεν κρυβομαι πισω απο μεγαλα λογια.

 

 Ωραίο απόφθεγμα. Αποσκοπεί κάπου; Κρύβομαι εγώ ας πούμε; Αυτό εννοείς;

 

 

Μακαρι να μην υπηρχαν οργανωμενοι - ετσι οπως ειναι τωρα - εδω και χρονια.

 

Μαζί σου, βρες μου έναν εδώ μέσα που είπε το αντίθετο. Που να είπε "καλά κάνουν και τα σπάνε". Όπως εσύ λες ότι καλά κάνει και μας βιάζει ομαδικώς ο μαρινάκης.

 

 

συνεχιστε την εξυγιανση.. και που ειστε ακομα.. απο μεγαλα λογια χορτασαμε.. οπω ςεπισης και απο την προπαγανδα των πονεμενων

 

όπως είπαμε. Δώστους ένα πρωτάθλημα και θα σε προσκυνάνε μια ζωή. Δώστους 10 πρωταθλήματα και θα τους έχεις να ζουν σε παράλληλο σύμπαν..

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χορτασανε μισθοφορους μια ζωη τα λαμογια και ουτε καν μπορουν να φανταστουν γιατι ,τι και πως , για τον Παυλαρα...

δε χρειαζεται να καταλαβετε. Δε θα καταλαβετε ποτε. Διοτι τα ιδανικα σας ειναι αλλα. Κουπα εμεις και δε γαμεις.

 

Και μετα πεταγεται ο επιστημονας και μιλαει για επεισοδια, συνδεσμους και καφρους. Ποιος; Ο μεγαλυτερος συνδεσμος δολοφωνων με την καλυψη των χοντρων παντα.

 

ImageHandler.ashx?m=Fit&f=ZmlsZXMvMS90em

 

 

Κανε μας τη χαρη και ασχολησου με τον βουρκο της σαπιλας σου.

 

 

 

Στα δικα μας τωρα...

1) Ο ιβαν ετοιμασε 20 μυρια και τελειωνουμε με τα χρεη.

2) Παμε γερα το πρωτο νταμπλ εστω και στο βολλευ , απεναντι στη σιχαμενη λιγδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφου γουσταρεις φαε Παυλαρα και Λαικισμο αμα την βρισκεις δεν εχω θεμα εμενα ουτε χρεη μου παγωσαν ουτε μου κανανε γηπεδο κουτρα και το ρευμα στην λεωφορο το πληρωνω και δεν ειχα και τον Ακη πελατη να παιρνει τα διαρκειας  μου για να μασει ψηφους ουτε ειχα τον Σαχπατζιδη επενδυτη ΠΑΟΚ ΠΑΣΟΚ ΗΛΕΚΤΡΟΣΟΚ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα ανεκδοτο...μιλαει ο γαυρος του 1990? παω πασο.

οσο για τα χρεη, τα πληρωσε ο σαββιδης ολα, και τα τελευταια 11,5 μυρια τωρα ειναι ετοιμα....

εσυ τι εχεις πληρωσει;

οτι ναναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λιγο άσχετο, τα χρηματα που τα βρήκατε για μεταγραφές στο βόλεϊ; Κατι ξένους ειδα.

Ή τοσο χαμηλα εχουν πέσει οι ελληνικές ομάδες στο τζαμπα την βγάζουν; Ρωταω δεν ασχολούμαι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα ανεκδοτο...μιλαει ο γαυρος του 1990? παω πασο.

οσο για τα χρεη, τα πληρωσε ο σαββιδης ολα, και τα τελευταια 11,5 μυρια τωρα ειναι ετοιμα....

εσυ τι εχεις πληρωσει;

οτι ναναι...

Να μιλησει παρακαλω ο +1 απο τη Λαρισα!Αυτος που αγαπαει μονο παικτη που φοραει γαντια για μποξ και οταν δινει γλωσσοφιλα στον δικεφαλο!

Γιαυτο ποτε δεν θα δεις τιτλο,γιατι σας εφαγε το οπαδιλικι που σας πουλανε.Γιαυτο ηταν Θεος ο Τζαβελας για εσας,μεχρι να παρετε αλλον παικτη και να πει μια στραβη ο Τζαβελας για να τον ξεγραψετε. Μεχρι τοτε ομως,μαγκας και ουκ χαι ηταν,ΠΑΟΚΑΡΑ απο κουνια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο στα παιδιά του βόλεϊ σήμερα!

 

Εχω πάει στο παλατάκι πόσες φορές, αλλά τόσο κόσμο στη ζωή μου δεν είχα ματαδεί. Μπράβο και μακάρι να συνεχίσει έτσι η ομάδα. Με ψίχουλα, ερχονται τίτλοι...


Λιγο άσχετο, τα χρηματα που τα βρήκατε για μεταγραφές στο βόλεϊ; Κατι ξένους ειδα.
Ή τοσο χαμηλα εχουν πέσει οι ελληνικές ομάδες στο τζαμπα την βγάζουν; Ρωταω δεν ασχολούμαι.

 

Το βόλεϊ έχει περίπου 200-250.000 μπάτζετ. Τα χρήματα τα βάζει ο Ανδρέου, βορειοηπειρώτης πρόεδρος (αλλά λέγεται πως πολλά χρήματα είναι χορηγία της Ελληνικός Χρυσός).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...