Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το λέει αυτό οπαδός του οποίου η ποδοσφαιρική ομάδα είχε προπονητή τον... γκουχου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το λέει αυτό οπαδός του οποίου η ποδοσφαιρική ομάδα είχε προπονητή τον... γκουχου.

Eλα, μην γινεσαι γραφικος

Τζον Αμιτσι θα εφτανε

 

Αλλα ποσο τραγικο ειναι το "μμμμμ ο δικο σας ομως πιο τσομπανης, ο δικος μας εκπλεπτυσμενος"

Ελεος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ομοφυλόφιλος ή όχι ο Ουέιφερ;

 

 

Είτε δεν άντεξε να ζει μια δεύτερη ζωή είτε κάποιος του κάνει... χοντρή πλάκα. Δεν εξηγείται διαφορετικά το μήνυμα που αναρτήθηκε στον προσωπικό λογαριασμό του Βον Ουέιφερ στο twitter, σύμφωνα με το οποίο ομολογεί ότι είναι ομοφυλόφιλος!

 

 

"Θέλω απλά να είμαι γκέι, θέλω να είμαι ειλικρινής μαζί μας. Μου αρέσουν οι άνδρες περίπου από τα 15 μου. Μην μου κρατάτε κακία, θέλω ακόμα να έχω φίλους", φέρεται να έγραψε ο Αμερικανός, προκαλώντας σε πρώτη φάση την απορία πολλών εξ όσων τον ακολουθούν.

 

Άλλοι πάλι επιμένουν πως πρόκειται για φάρσα από κάποιον χάκερ που εισχώρησε παράνομα στο λογαριασμό, καθώς ο άλλοτε παίκτης των Σέλτικς βρίσκεται καθ' οδόν για τις ΗΠΑ μετά τα παιχνίδια που έδωσε στο ιταλικό πρωτάθλημα με την Κρεμόνα έως ότου λήξει το λοκ άουτ.

 

Eλα, μην γινεσαι γραφικος

Τζον Αμιτσι θα εφτανε

 

Μόνο ο κακομοίρης ο Κοχ ξέρει τι πέρασε εκείνο το βράδυ :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θες Τζον Αμίτσι οκ. Απλά τον άλλον τον είχα πιο φρέσκο στο μυαλό μου. Τα υπόλοιπα δε ξέρω γιατί τα γράφεις. Ένιγουέι.

Γιατι απαντησες αμεσως και δεικτικα "Ναι αλλα ο δικος σας..."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

http://www.gazzetta.gr/article/item/247033-apokalupse-pos-einai-gay-o-goueipher-pic :mrgreen:

 

Εμ, λογικο που ηρθε σε σας

 

Βιαζεσαι να τη πεις, κι ως γνωστον οποιος βιαζεται σκονταφτει! Διαβασε τι εγραψαν αργοτερα οι αρδ που προσπαθησαν να βγαλουν ειδηση και τελικα εκαναν λαλακια

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι παρόμοιο είχε ακουστεί και πρίν 4-5 χρόνια νομίζω. Πάντως χάρηκες Νίκο, έ;

 

Γιατί να χαρώ;Υπάρχει περίπτωση να πληρώσει κανένας ποτέ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να είμαι σίγουρος πάντως για την εγκυρότητα του άρθρου, καθώς είναι ανυπόγραφο και δεν βλέπω πουθενά αλλού κάτι παρόμοιο γραμμένο. Θα πήρε φαίνεται η Gazzetta την τρίχα και θα την έκανε τριχιά (ως συνήθως) μπάς και μαζέψει κάνα click παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως το βλεπετε σημερα; εγω φοβαμαι τα χειροτερα.. μη μεινουμε τελειως εκτος ευρωπης...

 

Καθόλου απίθανο, αν χάσουμε εμείς και κερδίσει η Ντορτουμντ βγαίνουμε τέταρτοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...