Προς το περιεχόμενο

Όταν οι hackers δουλεύουν για τη Sony


egw_eimai_re

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 65
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στα FAT με 16αρα NAND και στα Slim μια χαρα παιζει του

Waninkoko το Firmware, και πλεον δε θελει ουτε στικακι ουτε

τπτ για να παιξεις αντιγραφα. Η μεγαλη σαλτσα της ειδησης

αυτης ειναι η αναφορα σε κολληματα.

 

Anyway η koνσολα δουλευει αψογα.

 

Οποιος brikare PS3 με 16αρα NAND ειναι απλα Noobas poy

δε μπορει να ακολουθησει δυο οδηγιες. Απλα ο Waninkoko

το δοκιμασε μονο σε PS3 με 16αρα NAND.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορει καποιος να μου δωσει ενα λινκ για να το κανω κ γω?να δω τις οδηγιες?η καποιο λινκ για να δω αυτο με το usb stick πως θα το κανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τι έχει να πει ο αρθρογράφος για το Kmeaw CFW που είναι συμβατό με τον Gaia Manager 2.01 και δεν έχει χαλάσει καμία κονσόλα;

 

Το PS3 έσπασε.

Όλα αυτά είναι damage control.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τυχαίο ήταν. Το δοκίμασε και του έπαιξε και το μοίρασε. Το πρόβλημα ήταν ότι δεν είχε δοκιμαστεί σε όλες τις version ps3 ειδικά σε αυτές με 256ΜΒ nand flash. Τα προβλήματα τώρα λύθηκαν και πλέον παίζουν οι backup managers. Πάω να παίξω το "legal copy" μου του GT5...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως ο Waninkoko έφαγε καλό κράξιμο από τον Mathiulh στο twitter!!

 

 

 

Καλά ο Mathieulh κράζει πολύ και όλα τα ξέρει κάθε φορά που βγαίνει ένας και λέει ότι έκανε το τάδε στο μηχάνημα,

αλλά ποτέ δεν παρουσίασε κάτι δικό του, αλλά κατά τα άλλα τα ξέρει όλα και μάλιστα προ πολλού...

 

O Waninkoko είχε τα @@ να βγάλει cfw όταν όλοι κότεξαν και έλεγαν περί πειρατείας, βλέπε geohot mathieulh.

 

Όταν έβγαλε για το wii ήταν καλά, τώρα που έκανε γκάφα όλοι να τον κράξουν...

 

Έτσι έγινε και με τον Hermes και αποχώρησε και αυτός...

 

Και από τη στιγμή που κάνεις μοντα στο μηχάνημα έχεις γνώση του τι κάνεις και τις συνέπειες των πράξεων σου, δεν σου φταίει κανείς

και πόσο μάλλον αυτός που το έκανε δωρεάν και έβγαλε τα μάτια του για να πατσαρει ένα firmware!!!

 

Ας αναλάβουν και λίγο τις συνέπειες των πράξεων τους τα παιδιά που θέλουν τσάμπα παιχνίδια να παίζουν και να μαθουν να κανουν λιγο

υπομονή πριν κατεβάσουν ότι νέα μοντα βγει στο ps3...

 

Και τον Geohot θεό τον ανέβαζαν, θεό τον κατέβαζαν όταν είπε πριν ένα χρόνο σχεδόν ότι ετοιμάζει cfw και όταν δήλωσε αποχώρισει

αμέσως έπεσαν όλοι πάνω του, τώρα που ασχολήθηκε, πάλι θεός, μόλις έβγαλε το cfw πάλι όλοι πάνω του επειδή δεν παίζει backup....

 

 

ΠΟΥΘΕΝΑ ΔΕΝ ΠΙΑΝΟΜΑΣΤΕ!!!! ΠΟΥΘΕΝΑ!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια καλησπερα!να ρωτησω κατι,τελικα ποσο καταντησε να κανει το ps jailbreak?γιατι εχασα το πρωτο που ειχα ενα πσ3χακ ετσι λεγοταν κ θελω να παρω αλλο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εβαλα αυτα τα firmware στο πσ3 μου!!! δεν δουλεβε κανενα :unsure: !!! και δεν δουλεβε τιποτα :confused: μετα στο πσ3 αλλα μετα εμπαλα το κανονικο update και δουλεψε ουφ :-) παραλιγο να καταστραφει!!! γιαφτο μην κανετε τιποτα και μην πεζετε με αφτα :devil: !!!!σασ προιδοπιω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εβαλα αυτα τα firmware στο πσ3 μου!!! δεν δουλεβε κανενα :unsure: !!! και δεν δουλεβε τιποτα :confused: μετα στο πσ3 αλλα μετα εμπαλα το κανονικο update και δουλεψε ουφ :-) παραλιγο να καταστραφει!!! γιαφτο μην κανετε τιποτα και μην πεζετε με αφτα :devil: !!!!σασ προιδοπιω

 

Ρε παιδια καλησπερα!να ρωτησω κατι,τελικα ποσο καταντησε να κανει το ps jailbreak?γιατι εχασα το πρωτο που ειχα ενα πσ3χακ ετσι λεγοταν κ θελω να παρω αλλο!

φιλε μου βγενουν πολλα patch στα νεα παιχνιδια και χρηαζετε αν 8υμαμε καλα μια διαδικασια να γιανα τα πεκσεις!!!! τα μπλοκαρει η σονυ !!! :shifty: !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ windshear ρε φίλε είσαι ιερόσυλος , η σειρά GT είναι από της λίγες που αξίζει να αγοράσεις το παιχνίδι γνήσιο ..

Μην είστε τελείως τσιπιδες , 60 ευρο κάνει ένα παιχνίδι ?

Σκέψου πόσες ώρες διασκέδασης θα σου προσφέρει , εδώ πετάμε 5 ευρο σε έναν καφέ , 8-9 σε σινεμά , 8 + για ποτάκι για 2-3 ώρες και αν ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εβαλα αυτα τα firmware στο πσ3 μου!!! δεν δουλεβε κανενα :unsure: !!! και δεν δουλεβε τιποτα :confused: μετα στο πσ3 αλλα μετα εμπαλα το κανονικο update και δουλεψε ουφ :-) παραλιγο να καταστραφει!!! γιαφτο μην κανετε τιποτα και μην πεζετε με αφτα :devil: !!!!σασ προιδοπιω

 

 

φιλε μου βγενουν πολλα patch στα νεα παιχνιδια και χρηαζετε αν 8υμαμε καλα μια διαδικασια να γιανα τα πεκσεις!!!! τα μπλοκαρει η σονυ !!! :shifty: !!!

Αυτα που λες ειναι σαν την ορθογραφια σου και το συντακτικο σου!

Ας μην πω καλυτερα......

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...