Προς το περιεχόμενο

0800????


imported_agnαnta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε Ταζ μας δουλεύεις?Ε? Η μας δουλεύεις η δεν ξέρεις τι σου γίνεται.Αν έρθω στο Πλαίσιο που δουλέυεις και σου ζητήσω πληροφορίες για την κάρτα θα μου πείς ότι μπορεί να πιάνει και NOVA??Πώς θα την πιάνει?Κωδικοποιημένη?Για να δείς NOVA πρέπει να εχει η καρτα ,μια cam irdeto που ΔΕΝ ΕΧΕΙ!! Για να την βρείς πρέπει να ψάξεις πάαααααααρα μα πάαααααααρα πολυ!Και δεν είμαι καθόλου σίγουρος εάν θα την βρείς.Εαν όμως την βρείς...8α είναι ΠΑΝΑΚΡΙΒΗ και δεν θα συμφέρει.Όσον αφορά το δορυφορικό Ιντερνετ θέλω να ρωτήσω το εξής..απο πού κατεβάζετε?Απο τα TUCOWS??Eπαναλαμβάνω ότι 2 άτομα που το πήραν( ο ένας έχει κατάστημα με ηλεκτρονικά στην Πάτρα-πουλάει και δορυφορικά πιάτα τώρα τελευταία- δεν είναι κανενας μλκ).Ο proxy server είναι πάρα πολύ <<δύστροπος>> και δεν μπορείς να μπείς σε όλα τα site.Στο κατάστημα που δουλεύεις πωλείταi τώρα (και όχι στο μέλλον ...μιλάμε για τώρα) η...HAUPPAUGE WIN DVB-S SATELLITE κάρτα 88900+φπα οπότε εάν προσθέσουμε ένα lnb(10.000δρχ) , ένα πιάτο 80 εκ. με βάση και καλώδι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κατεβάζεις απο ΟΤΕ κατεβάζεις απο το πιάτο..γιατί άλλοστε έχεις το πιάτο??ε?Στέλνεις εσύ δεδομένα μέσα απο το συμβατικό σου μόντεμ και του λες για παράδειγμα να σου κατεβάσει μία σελιδα, και τα δεδομένα της σελίδας έρχονται απο τον δορυφόρο μέσω του πιάτου.Α! και κάτι άλλο!!!<P><BR>ΠΑΙΔΙΑ ΕΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΖΕΤΕ MP3 ΑΠΟ NAPSTER..ΑΠΛΑ<BR> Ξ Ε Χ Α Σ Τ Ε ΤΟ!!!!!!!!!!<BR> ΔΕΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΟΝΤΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΤΕΤΟΙΟΥ ΤΥΠΟΥ...ΤΑΖ ΤΟ ΗΞΕΡΕΣ ΕΣΥ ΑΥΤΟ?Ε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<BLOCKQUOTE><font size="1" face="Verdana, Arial">quote:</font><HR>Originally posted by passenger57:<BR><B>ΠΑΙΔΙΑ ΕΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΖΕΤΕ MP3 ΑΠΟ NAPSTER..ΑΠΛΑ<BR> Ξ Ε Χ Α Σ Τ Ε ΤΟ!!!!!!!!!!<BR> ΔΕΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΟΝΤΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΤΕΤΟΙΟΥ ΤΥΠΟΥ...ΤΑΖ ΤΟ ΗΞΕΡΕΣ ΕΣΥ ΑΥΤΟ?Ε?</B><HR></BLOCKQUOTE><P>Είσαι 100% σίγουρος γι' αυτό που λες? Σε ρωτώ γιατί το Napster υποστηρίζει proxy server, και ο βασικότερος λόγος που θέλω να βάλω SATinternet είναι αυτός...<P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...