Προς το περιεχόμενο

Το Sony NPG (PSP 2) είναι γεγονός


REDODIN7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλα εε πρεπει να ειναι τελειο!!..Τι DS και μλκς...

 

Έχουμε μία είδηση για κάτι νέο που κυκλοφορεί και πάντα θα βρεθεί κάποιος που θα πετάξει μία εριστική κουβέντα που θα συγκρίνει το νέο μηχάνημα όχι με το προηγούμενό του, αλλά με τον ανταγωνιστή. Και πάντα θα βρεθεί κάποιος που θα απαντήσει ανάλογα και θα αρχίσει ο καυγάς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 118
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν έχει συνηδητοποιήσει κανείς πως υπάρχει και τρίτος ανταγωνιστής που λέγεται iPod Touch??

Που στο America πουλάει σαν gaming device. (να θυμηθώ Multitouch, Retina ιστορίες κόλπα κτλ κτλ)

 

Ωραία η Sony. όπως έχει φανεί λίγο πίσω στις εξελίξεις αλλά τα φτιάχνει καλά ότι φτιάχνει.

Αν η τιμή όμως πάει 400 (ακόμη και 300+) ξεχάστε το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουμε μία είδηση για κάτι νέο που κυκλοφορεί και πάντα θα βρεθεί κάποιος που θα πετάξει μία εριστική κουβέντα που θα συγκρίνει το νέο μηχάνημα όχι με το προηγούμενό του, αλλά με τον ανταγωνιστή. Και πάντα θα βρεθεί κάποιος που θα απαντήσει ανάλογα και θα αρχίσει ο καυγάς!

αυτο ειναι το νοημα και ο σκοπος της καθε ειδησης φιλε μου... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απαπααα..

 

84,4m παιδιά και γριές

 

144,7m νήπια

 

λολ,όταν μιλάνε οι αριθμοί είναι πιο ωραία..

:devil:

Οι αριθμοί λένε την αλήθεια αλλά ΌΧΙ ΠΆΝΤΑ

Με αυτό το σκεπτικό οι Η/Υ με Windows είναι περισσότεροι από αυτούς που έχουν Macintosh άρα........τα Windows είναι καλύτερα από τα Macintosh :devil: :devil: :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η SONY οφείλει να δουλέψει πολύ σκληρά πάνω στις συνεργασίες τις με τρίτες εταιρίες παραγωγής ώστε να δώσει περισσότερα παιχνίδια με στιβαρό gameplay. Διαφορετικά με το δεδομένο gamelist του 3DS έρχεται ξεφτίλα και σε αυτή την γενιά από την Nintendo.

 

edit: και μερικοί απο εσάς που αποδίδετε τις πωλήσεις του DS και του Wii σε πιτσιρίκια ας προσέχετε λιγάκι τον γραπτό σας λόγο... Πέντε σελίδες διάβασα μου βγήκαν τα ματάκια από λάθη που δεν κάνουν ούτε πεντάχρονα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 1ο βίντεο..πολύ wanna be ..Στο 2ο είδα την οθόνη! ΘΑ μπορούσαν να την έχουν full HD 1080p ..Για τα ηχεία δεν λεει κάτι,ελπίζω να ναι καλά..

 

Εσείς που λέτε για το ds..για πείτε τότε ποιός ο λόγος να το πάρουμε;-Αν κ άσχετο με το θέμα εδώ. Και δεν στο λεω σαν fan-boy της sony .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρέσει που διατήρησαν το κλασσικό σχήμα του psp και δεν το έκαναν όπως το go...μου αρέσουν τα χαρακτηριστικά του και όλα τα gagdet-οειδή που το έχουν φορτώσει...και ως κάτοχος ds και psp πιστεύω πως ναι μεν έχει παιχνίδια πολύ καλά εως και πάρα πολύ καλά το ds τα οποία απευθύνονται σε <<μεγαλύτερες>> ηλικίες αλλά όπως και να το κάνουμε το ταργκετ γκρουπ του είναι πιτσιρίκια, έχει πληθώρα παιδικών παιχνιδιών και πιο απλών στην χρήση σε αντίθεση με το psp που τα παιχνιδια που απεθύνονται σε μικρότερες ηλικίες είναι ελάχιστα ( συγκρινόμενα πάντα με το ds )...προσωπικά όταν βγεί θα το τσιμπήσω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ατυχές παράδειγμα ... στην συγκεκριμένη περίπτωση οι αριθμοί λένε όντως την αλήθεια

Θα συνεχίσω να διαφωνώ μαζί σου , ίσος να είναι αλήθεια αλλά όχι η δικιά μου αλήθεια ^_^ .

 

Αν και οι δυο εταιρίες είναι Ιαπωνικές η Nintedo είναι πολύ πιο παλιά και ως γνωστόν οι Ιάπωνες είναι κατ εξοχήν παραδοσιακός λαός .

 

Αυτό σημαίνει ότι δεν είναι δυνατόν ο μικρός Ιάπωνας που μεγάλωσε με NES και Gameboy και λάτρεψε σαν υπέρτατο ήρωα τον Mario να μην υποστηρίζει την παιδική του αγάπη .

 

Αν δούμε της πωλήσεις εκτός Ασίας η Sony δεν τα πάει και τόσο άσχημα ! και για μένα η Nintedo βγάζει κάλους τίτλους άλλα τετριμμένους , τη θα ήταν άραγε η Nintedo χωρίς Mario , Zelda και Μetroid :whistle: :whistle: :whistle:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συνεχίσω να διαφωνώ μαζί σου , ίσος να είναι αλήθεια αλλά όχι η δικιά μου αλήθεια ^_^ .

 

Αν και οι δυο εταιρίες είναι Ιαπωνικές η Nintedo είναι πολύ πιο παλιά και ως γνωστόν οι Ιάπωνες είναι κατ εξοχήν παραδοσιακός λαός .

 

Αυτό σημαίνει ότι δεν είναι δυνατόν ο μικρός Ιάπωνας που μεγάλωσε με NES και Gameboy και λάτρεψε σαν υπέρτατο ήρωα τον Mario να μην υποστηρίζει την παιδική του αγάπη .

 

Αν δούμε της πωλήσεις εκτός Ασίας η Sony δεν τα πάει και τόσο άσχημα ! και για μένα η Nintedo βγάζει κάλους τίτλους άλλα τετριμμένους , τη θα ήταν άραγε η Nintedo χωρίς Mario , Zelda και Μetroid :whistle: :whistle: :whistle:

 

Δεν έκανα quote, λάθος μου... στο windows vs mac πήγαινε :-)

Για αυτό που αναφέρεις έχουμε την ίδια άποψη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...