Προς το περιεχόμενο

Logitech S-220- στα 14,90 ευρω


instinct21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 54
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Είναι ιδέα μου ή αυτά τα ηχεία έχουν ξαναματαμπεί σε προσφορά;

 

Γενικά μου φαίνεται ότι όλα τα μαγαζιά ανακυκλώνουν τις προσφορές τους...

Για αυτό και δεν έχουμε τι να συζητάμε σε τούτη την υποενότητα... Πφφφ..... Βαρέθηκα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ιδέα μου ή αυτά τα ηχεία έχουν ξαναματαμπεί σε προσφορά;

 

Γενικά μου φαίνεται ότι όλα τα μαγαζιά ανακυκλώνουν τις προσφορές τους...

Για αυτό και δεν έχουμε τι να συζητάμε σε τούτη την υποενότητα... Πφφφ..... Βαρέθηκα....

 

 

+1

 

Δεν πουλάνε φαίνεται (καλά 25 ευρώ δεν έχουν με τίποτα :P ) και προσπαθούν να τα σπρώξουν στα 15.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν τα εχω αναγκη αλλα σε τετοια τιμη λεω να τα παρω.αξιζουν?

 

Να μην τα πάρεις. Για την τιμή τους μπορεί να είναι καλά, αλλά γενικά καλά δεν είναι.

Αν τα πάρεις για να ακούσεις μουσική πχ. θα απογοητευθείς, αν χρειάζεσαι απλά κάποια

ηχεία για να έχεις ήχο στο pc τότε δεν το συζητάω είναι προτιμότερα από άλλα σε

αυτή την τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μην τα πάρεις. Για την τιμή τους μπορεί να είναι καλά, αλλά γενικά καλά δεν είναι.

Αν τα πάρεις για να ακούσεις μουσική πχ. θα απογοητευθείς, αν χρειάζεσαι απλά κάποια

ηχεία για να έχεις ήχο στο pc τότε δεν το συζητάω είναι προτιμότερα από άλλα σε

αυτή την τιμή.

Οκ!ευχαριστω για την απαντηση.εχω ηχεια της logitech και γενικα ειμαι ευχαριστημενη με αυτα.Με τα μεταφορικα κοντα στο 20 θα βγουν και θα μου μεινουν στην ακρη κ αυτα που χω.οποτε σωστα τα λες. :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ειχε αγοράσει ενα φιλαράκι μου αυτα πριν 3-4 μηνες στα 35 ευρω αρκετα καλα για γραφειάκι δουλειά λαπτόπι κλπ με βάση τη τιμή τους ε στα 14 ευρω απλα τα τσίμπησα και εγω τωρα το γιατί δεν ξέρω αλλα τι παίρνεις με 14 ευρω σήμερα ουτε 3 σουβλάκια B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ειχε αγοράσει ενα φιλαράκι μου αυτα πριν 3-4 μηνες στα 35 ευρω αρκετα καλα για γραφειάκι δουλειά λαπτόπι κλπ με βάση τη τιμή τους ε στα 14 ευρω απλα τα τσίμπησα και εγω τωρα το γιατί δεν ξέρω αλλα τι παίρνεις με 14 ευρω σήμερα ουτε 3 σουβλάκια B)

 

7 σουβλάκια για την ακρίβεια. Τουλάχιστον επαρχία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:P επαρχία... ελα αθηνα να φας σουβλάκι των 2 ευρω και θα "κλαις" αιμα το επόμενο πρωι :mrgreen:

Πιττα χοιρινό για τους θεσσαλονικιούς...

 

Πίτα γυρο. Να τα λες καλά B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...