Προς το περιεχόμενο

Δυνατότητα δημιουργίας ψευδωνύμων προσθέτει το Hotmail


gsarig

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ θέλω να βάζω ότι nickname να 'ναι. Όχι να κρύβω το επίθετό μου (το οποίο με αυτόν τον τρόπο κρύβεται και από τους παραλήπτες των mail μου, κάτι που μπορεί να μη θέλω)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως γίνεται να είναι ευχαριστημένος κάποιος με το σπαμ φιλτερ όταν έρχονται email τα οποία είναι από το ίδιο το hotmail.com.Σίγουρα θα σας έχουν έρθει email από [email protected] ή κάτι αντίστοιχο.Εκεί τι κάνεις βάζεις σε junk το hotmail.com?

 

Ναι αυτό λέγετε spoofing και δυστυχώς δεν μπορεί κανείς να κάνει τίποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για να κλεισω εγω το offtopic, συμφωνω με Xvipes, ακριβως αυτο γινεται...ομως οντως υπαρχει βελτιωση, το πολυ ενα την ημερα, πριν 2-3 χρονια ηταν 5-10 την ημερα...να ανοιξω ενα καινουριο offtopic? υπαρχει δυνατοτητα, ή εστω προκειται στο μελλον να υπαρχει φορητοτητα στα mail, οπως στην κινητη τηλεφωνια? δλδ θα μπορουμε τον λογαριασμο π.χ. [email protected] να τον παμε στο gmail και να παραμεινει ιδιος φυσικα...και ολο αυτο επειδη θα τον ξερουν 500 επαφες μας και δεν θα ναι ευκολο να αλλαξεις ονομα κ.λ.π....

 

Μπορείς να βάλεις να προωθεί τα mails στο νέο σου gmail αν δεν θες να κοιτάς σε 2 μεριές κάθε φορά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...