Προς το περιεχόμενο

Ενδιαφέρουσες... ειδήσεις!


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μήπως ο Γερμανικός Ήλιος είναι πιο αποδοτικός και κατά συνέπεια πιο ανταγωνιστικός;

 

Ναι καλα, η γερμανια μας φταιει που ο καθε παπαρας υπαλληλος ζηταει τη μανα του και τον πατερα του απο χαρτια, λες και φτιαχνεις πυρηνικο εργοστασιο. Οποιος δε θελει να ζυμωσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον μια τόση δα μικρούλα μίζα ζητάει, για να βοηθήσει την μάνα του και τον πατέρα του που έχουν οικονομική δυσπραγία :shifty:

Ας μην είμαστε κακοί. :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιοί Βρετανοί; Οι μισοί, που λέει ο λόγος, είναι Ινδοί, Πακιστανοί, Νιγηριανοί και λοιποί απο τις πρώην αποικίες! Μήπως αυτούς εννοεί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιοί Βρετανοί; Οι μισοί, που λέει ο λόγος, είναι Ινδοί, Πακιστανοί, Νιγηριανοί και λοιποί απο τις πρώην αποικίες! Μήπως αυτούς εννοεί;

 

Ε, οι αλλοι μισοι ειναι ρατσιστες ρε :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ψαχνω απο το απογευμα αυτο το καταραμενο link. εχω στειλει σε ποσα ανηλικα στο facebook που λενε οτι πηγαινουν μαρασλειο και με γραψανε. οποιος ξερει ας μου στειλει ενα μηνυμα. δηλαδη δε γινεται πρεπει να βρουμε το βιντεακι! :P

εαν ειναι κανενας μαθητης σε κανενα σχολειο γυρω της περιοχης ή γνωριζει κατι επι του θεματος μεσω γνωστων να μου στειλει μηνυμα. ευχαριστω :shifty:

 

 

 

 

http://www.protothema.gr/greece/article/?aid=200395

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Pasties and other bakery items will no longer attract Vat if they are “cooling down” after being removed from the oven."

 

http://www.telegraph.co.uk/news/politics/9296203/George-Osborne-backs-down-on-pasty-tax.html

 

 

 

υπαρχει πιθανοτητα να αλλαξει ο νομος της θερμοδυναμικης στο αμεσο μελλον? :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει πιθανοτητα να αλλαξει ο νομος της θερμοδυναμικης στο αμεσο μελλον? :rolleyes:

 

Δωστον για μια βδομαδα στους πολιτικους μας. Αγνωριστο θα στον κανουν, εχουν πειρα αυτοι να αλλαζουν νομους, ακομη και νυχτα :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...