Προς το περιεχόμενο

Δεν παίζει video στο Youtube ο Chrome & Fx4.0b11


elteo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από σήμερα αντιμετωπίζω πρόβλημα με το flash video στο youtube στους Chrome 11 & Firefox 4.0 beta11.

Ακούγεται ο ήχος αλλά εικόνα τίποτα. Το πρωί μου ήρθε ενημέρωση για τον flashplayer 10.2 και τον

έβαλα. Αλλά μάλλον από τότε τίποτα. Ο IE9 και ο Opera 11 παίζουν κανονικά. Εβαλα ξανα τον 10.1

αλλά τα ίδια. Εν τω μεταξύ όταν τρέξω κάποιο embedded video του youtube σε κάποιο φόρουμ το παίζει.

Τι μπορεί να φταίει ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από σήμερα αντιμετωπίζω πρόβλημα με το flash video στο youtube στους Chrome 11 & Firefox 4.0 beta11.

Ακούγεται ο ήχος αλλά εικόνα τίποτα. Το πρωί μου ήρθε ενημέρωση για τον flashplayer 10.2 και τον

έβαλα. Αλλά μάλλον από τότε τίποτα. Ο IE9 και ο Opera 11 παίζουν κανονικά. Εβαλα ξανα τον 10.1

αλλά τα ίδια. Εν τω μεταξύ όταν τρέξω κάποιο embedded video του youtube σε κάποιο φόρουμ το παίζει.

Τι μπορεί να φταίει ;

Επειδή τις τελευταίες μέρες είδα διάφορα κουλά με τον Internet Explorer 9 και είχα δύο τρελά θέματα στο Pc, κάνε μια δοκιμή απεγκατέστησέ τον και δες.

 

edit: Βέβαια πήγαινε και εδώ και δες ποια έκδοση σου λέει ότι έχεις εγκαταστήσει και αν βλέπεις το videaki πάνω http://www.adobe.com/software/flash/about/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Chrome 11 μόλις βγήκε!! περίμενε λιγο για κανένα update. Νωρίς ειπναι και για αυτό θα τα έχει τα προβληματάκια του (δυστυχώς). Εγώ θα παραμείνω στον 10 μέχρι να σταθεροποιηθεί η κατάσταση.

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...