Προς το περιεχόμενο

3DS: διάλειμμα ανά 30' συνιστά η Nintendo


FarCry

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλά, αυτά τα λένε για όλες τις κονσόλες...

 

Θυμάμαι ειδικά για το ps1 είχε ολόκληρο κατεβατό..! :P :P :P

 

οχι δεν ειναι το ιδιο τωρα.

το 3d ειναι ενα αλλο θεμα και αν το παιδακι παιζει κανα 3ωρο μπορει να εχουμε ασχημα αποτελεσματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παντως ισχυει οτι με ολα τα παιχνιδια υποτιθεται πως πρεπει να γινεται 15λεπτο διαλειμμα καθε ωρα. Εγω εχω κλεισει και 8ωρο ανευ διαλειμματος χωρις κανενα προβλημα. Στα νιατα μου βεβαια (Δημοτικο-Γυμνασιο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισως η νέα τεχνολογία να έχει πρόβλημα γιατί με την υπάρχουσα μετά από κανένα πεντάωρο λιώσιμο στο pro δεν έχω παρατηρήσει κούραση στα μάτια (Εντάξει οι αντίχειρες υποφέρουν αλλά.....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδιά, δεν είναι το ίδιο για όλους..!

 

Οι περισσότεροι από εμάς αντέχουν πολλές ώρες χωρίς διάλειμμα (τουλάχιστον με τα normal γραφικά)

 

Αν όμως κάποιος είναι επιληπτικός η έχει κάποια ευαισθησία η οτιδήποτε άλλο, η nintedo και η κάθε nintedo δεν θα πρέπει να είναι καλυμμένη...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι άνθρωποι εκεί πέρα δεν υπάρχουν. Είναι άρρωστοι.

 

Επι του θέματος, νομίζω ότι την τρίχα την κάνουμε τριχιά. Πάντοτε υπήρχαν αυτού του είδους οι οδηγίες στα videogames οπότε δεν βλέπω προς τι ο ντόρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο οτι καταλαβα αν το παιζεις πολυ μπορει να τυφλωθεις....

γενικα ειμαι αρνητικος του 3D

δε με ενθουσιαζει..Ειμαι κλασικος και περιεργος τυπος!!

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηρεμηστε λίγο ρε παιδιά.πολυ καταστροφολογια.όπως πολυ σωστά είπαν κάποια παιδιά παραπάνω ο λόγος αναφοράς στα ποσά λεπτά πρέπει να σταματάει ο καθε χρήστης είναι καθαρά για νομικούς λόγους.μην τρελαινεστε.Είναι απολύτως λογικό να καλύψει μια εταιρία ακόμη και το 0.0001% των χρηστών που μπορουν να πάθουν ζημιά απο συνεχή χρήση.τα 15 λεπτά ξεκούρασης μετα απο 30 λεπτά παιχνιδιού είναι ο προτινομενος χρόνος κ όχι αναγκαστικος.ασχέτως αν το γράφει ρητά στο manual.στο μοναδικό σημείο που πρέπει να σταθούμε είναι αν όντως στα παιδια ηλικίας κάτω των έξι μπορει να επιφέρει βλάβη η συγκεκριμένη τεχνολογια κ όχι στα 15 ή στα 30 λεπτά ξεκούρασης.ανοίξτε κανένα manual οποιοδήποτε παιχνιδιού να δείτε τι γράφει.αν έχει τηρήσει εστω κ ένας gamer αυτά που γράφονται στα manual τότε το μνημόνιο που έφερε ο Γιωργάκης θα μας σώσει.

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...