Προς το περιεχόμενο

Σημαντική πτώση για Firefox, άνοδο για IE φανερώνουν στοιχεία της CIA


gsarig

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με βάση την χρίση που κάνω στον ie9 εδώ και κάτι εβδομάδες θα έλεγα ότι οι βελτιώσεις είναι τεράστιες σε σχέση με τον ie8 ιδικά στην ταχύτητα δεν παίζεται,ο firefox και ο chrome όμως θα παραμείνουν οι πρώτες επιλογές μου για έναν και μόνο σημαντικό λόγο ADDONS ADDONS ADDONS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τι να σου πω, σε εμένα δεν είχε κάτι τέτοιο ο IE.

για να σου βγαλει επιλογή τα XP, Win7 κτλ να διαλέξεις brouser θα πρέπει να εχεις ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΜΕΝΑ τα updates. Η επιλογή του brouser ερχεται σαν update και σου βαζει (xp) ενα εικονίδιο που μετά βλέπεις την οθονη επιλογής.

Πολλοι με πειρατικά win φοβούμενοι το wga (κακώς αμα επιλέγεις πια updates βαζεις, το απενεργοποιείς) δεν παίρνουν κανενα update και αρα δεν εχουν δεις την εικόνα της επιλογής του brouser.

 

Ο chrome τα σπάει τι να λέμε. Να πω οτι παλια ειχα ff αλλα σε καποια στιγμή μου έκανε νερά με κωλύματα και αργοπορίες και τοτε πρωτοδοκίμασα τον νεο τοτε chrome. Δεν τον ξανααλλαξα.. Οσο για τον IE9 θα τον δουμε. Ελπίζω να εχει ορθογραφο οπως ο ff, chrome.

 

Οποιος ειναι καλύτερος εκει παμε. Οπαδοί δεν ημαστε κανενός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να σου βγαλει επιλογή τα XP, Win7 κτλ να διαλέξεις brouser θα πρέπει να εχεις ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΜΕΝΑ τα updates. Η επιλογή του brouser ερχεται σαν update και σου βαζει (xp) ενα εικονίδιο που μετά βλέπεις την οθονη επιλογής.

Πολλοι με πειρατικά win φοβούμενοι το wga (κακώς αμα επιλέγεις πια updates βαζεις, το απενεργοποιείς) δεν παίρνουν κανενα update και αρα δεν εχουν δεις την εικόνα της επιλογής του brouser.

 

Ο chrome τα σπάει τι να λέμε. Να πω οτι παλια ειχα ff αλλα σε καποια στιγμή μου έκανε νερά με κωλύματα και αργοπορίες και τοτε πρωτοδοκίμασα τον νεο τοτε chrome. Δεν τον ξανααλλαξα.. Οσο για τον IE9 θα τον δουμε. Ελπίζω να εχει ορθογραφο οπως ο ff, chrome.

 

Οποιος ειναι καλύτερος εκει παμε. Οπαδοί δεν ημαστε κανενός.

 

Πως θα γινει να εχεις ενεργοποιημενα τα uptades την ωρα που ηδη κανεις εγκατασταση και οπου δεν εχεις ακομη την επιλογη να κανεις ρυθμισεις στην καρτα δικτυου (που λογω μητρικης, μπορει να μην τη βλεπει καν).

Ειναι αυτο που ειπαν τα παιδια πιο πανω, στις ευρωπαικες εκδοσεις των XP με το SP3 πανω, καθως και στις ευρωπαικες των 7 εχει απο μονο του την επιλογη. Λογικο ειναι οταν ακομη βαζουμε την πρωτη stable εκδοση που ειχε βγει στα torrents, να μην εχει αυ6τη την επιλογη μεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντως ενα προχειρο τεστ που εκανα με το fish tank gpu test αναμεσα σε firefox 4.0beta12 και chrome 11.0.686beta,πραγματι ο chrome

εδινε πολυ χαμηλοτερα framerates απο οτι η αλεπου,γεγονος που με ξαφνιασε αφου περιμενα αντιστροφα αποτελεσματα. :whistle:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...