Προς το περιεχόμενο

Nintendo : Αποκαλυπτήρια του Wii 2 τον Ιούνιο, κυκλοφορία το 2012


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 98
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Nintendo=για παιδάκια

 

Λίγα παιχνίδια αξίζουν όπως το Zelda/Smash τα άλλα είναι για 12χρονα.

θα κατσει ποτε ενας 40αρις να παιξει killzone;οχι γιατι θα του πρηξει τα @@ μπαμ μπουμ ασε που θα χασει τι μπαλα.

Θα κατσει ποτε ενας 25αρις να παιξει killzone;οχι γιατι υπαρχει το pc που θα λιωσει σε πραγματικα fps.

θα κατσει το 15χρονο να παιξει killzone;NAI!Γιατι θεωρει πως ειναι hardcore

 

Θα κατσει ποτε ενας 40αρις να παιξει mario kart;ΝΑΙ!Γιατι θα διασκεδασει και θα μάθει ευκολα το χειρισμο του.

Θα κατσει ποτε ενας 25αρις να παιξει mario kart;ΝΑΙ!Γιατι θα λιωσει με πιτσες και φιλους στο 4απλο.

θα κατσει το 15χρονο να παιξει οχι!Γιατι θα παιζει killzone που ειναι μακαβριο (εδω γελαμε) και για μεγαλους ανω τον 16 γιατι αφηνει ψυχολογικα (και παλι γελαμε).

 

θα κατσει ποτε ενας 40αρις να δει resident evil στο cinema;Οχι.

Θα κατσει ποτε ενας 40αρις να δει θεος για μια βδομαδα στο cinema;Το μονο σιγουρο.

 

Τι να κανουμε σε κάποιους αρέσει η κωμωδία σε κάποιους άλλους το θρίλερ που τους τρομάζει και δεν μπορούν να κοιμηθούν το βράδυ φωνάζοντας ΜΑΜΑ μου.....

Γουστα ειναι αυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ενώ η Sony και η MS είναι για σοβαρούς ενήλικες...

Αμ πως δεν ειναι;

Aφου ειναι μαυρες οι κονσολες τους σοβαροφανες που κοσμουν το σαλονι υπεροχα.

Ασε που φερνουν τις κοπελες τους και λιωνουν στο killzone.

wii ρε για παιδακια... :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μην είστε μπέμπηδες και ασχολείστε με τον Mario!

 

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί όλοι τρώγεστε για τα γραφικά μιας κονσόλας. Θέλετε γραφικά; Πάρτε ένα PC. Η ουσία όλων των games είναι στο gameplay. Τα Gears of War, Uncharted κτλ δεν έμειναν στη ιστορία για τα γραφικά τους, αλλά για την συνολική εμπειρία που αποκομίζεις από το παιχνίδι.

 

Εγώ το μόνο που θέλω από το Wii2 είναι να έχει καλύτερη υποστήριξη από τρίτους developers. Α και να βγουν ξανά και ξανά Mario, Zelda και Donkey Kong!

 

Και κάτσε εσύ να παίζεις Killzone με το παρακμιακό χειριστήριο.

 

Καλά, ας ήταν το Uncharted και το Gears of war με γραφικά wii και θα σου' λεγα πόση απο την "συνολική εμπειρία" θα έχαναν.

 

θα κατσει ποτε ενας 40αρις να παιξει killzone;οχι γιατι θα του πρηξει τα @@ μπαμ μπουμ ασε που θα χασει τι μπαλα.

Θα κατσει ποτε ενας 25αρις να παιξει killzone;οχι γιατι υπαρχει το pc που θα λιωσει σε πραγματικα fps.

θα κατσει το 15χρονο να παιξει killzone;NAI!Γιατι θεωρει πως ειναι hardcore

 

Θα κατσει ποτε ενας 40αρις να παιξει mario kart;ΝΑΙ!Γιατι θα διασκεδασει και θα μάθει ευκολα το χειρισμο του.

Θα κατσει ποτε ενας 25αρις να παιξει mario kart;ΝΑΙ!Γιατι θα λιωσει με πιτσες και φιλους στο 4απλο.

θα κατσει το 15χρονο να παιξει οχι!Γιατι θα παιζει killzone που ειναι μακαβριο (εδω γελαμε) και για μεγαλους ανω τον 16 γιατι αφηνει ψυχολογικα (και παλι γελαμε).

 

θα κατσει ποτε ενας 40αρις να δει resident evil στο cinema;Οχι.

Θα κατσει ποτε ενας 40αρις να δει θεος για μια βδομαδα στο cinema;Το μονο σιγουρο.

 

Τι να κανουμε σε κάποιους αρέσει η κωμωδία σε κάποιους άλλους το θρίλερ που τους τρομάζει και δεν μπορούν να κοιμηθούν το βράδυ φωνάζοντας ΜΑΜΑ μου.....

Γουστα ειναι αυτα.

 

Ρε φίλε τι τους πέρασες τους σαραντάρηδες; Και το resident evil έχω δεί και σκίζω πολλούς 20άρηδες άν τύχει σε κανένα deathmatch. :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ζωη η ms/sony θα ναι μπροστά και σεις τώρα παιξτε τα Mario tennis galaxy(που τα έχω παίξει)και όλα τα αλλα τα μπεμπιστικα παιχνίδια

 

 

Sent from my iPod touch using Insomnia

 

Ποσο ασχετος εισαι με την βιομηχανια των vgames.. κανει "μπαμ"

 

Nintendo=για παιδάκια

 

Λίγα παιχνίδια αξίζουν όπως το Zelda/Smash τα άλλα είναι για 12χρονα.

 

Εγω ειμαι 27, και ακομα βαζω το SNES μου για να παιξω το SM World.

 

 

u fail duder

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, ας ήταν το Uncharted και το Gears of war με γραφικά wii και θα σου' λεγα πόση απο την "συνολική εμπειρία" θα έχαναν.

 

 

Δεν χρειάζεται, είδα τα Super Mario Galaxy με τα "πενιχρά" γραφικά τους και έχαναν πολύ στη... "συνολική εμπειρία". Αφού τα έβλεπα και έλεγα "Άστο με τέτοια γραφικά δεν τα αγγίζω".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aφου ειναι μαυρες οι κονσολες τους σοβαροφανες που κοσμουν το σαλονι υπεροχα.

 

Και το wii μου μαύρο είναι πάντως :lol:

 

Ξεκολλάτε όλοι με το τι είναι για παιδάκια και τι όχι. Καθένας έχει διαφορετικά γούστα και προτιμήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρειάζεται, είδα τα Super Mario Galaxy με τα "πενιχρά" γραφικά τους και έχαναν πολύ στη... "συνολική εμπειρία". Αφού τα έβλεπα και έλεγα "Άστο με τέτοια γραφικά δεν τα αγγίζω".

 

Αν και συγκρίνεις τελειώς διαφορετικά είδη παιχνιδιών (Gears, uncharted προσπαθούν να αποδώσουν έναν ρεαλιστικό κόσμο, super mario, μόνο αυτό δεν προσπαθεί να κάνει), αν σου δώσουν Super Mario Galaxy ή κανένα zelda με πολύ καλύτερα γραφικά εσύ πέστους όχι γιατί τα γραφικά δεν προσθέτουν τίποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ξεκολλάτε όλοι με το τι είναι για παιδάκια και τι όχι. Καθένας έχει διαφορετικά γούστα και προτιμήσεις.

 

όχι! η προτιμησή/γούστο σου στις κονσόλες και στα games είναι κατώτερη από την δικιά μου, άρα εγώ είμαι πιο σπουδαίος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει ρε Μάγκες Οκ όλοι μου ταζεστε υπέρ της nintendo καθίστε τώρα εσείς και παίζετε Mario galaxy να παίρνετε τα αστερακια και να φωνάζει η οθόνη marioooooo όταν εγω θα είμαι με την κοπέλα και θα παίζουμε buzz καi θα χαβαλεδιαζουμε η όταν είστε μόνοι στο σπίτι παιξτε ότι θέλετε στο wii όταν εγω στο network θα καλώ 5 φιλαράκια και θα παίζουμε cod teamdeathmatch και θα μιλάμε απο skype και θα γελάμε

 

 

Sent from my iPod touch using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει ρε Μάγκες Οκ όλοι μου ταζεστε υπέρ της nintendo καθίστε τώρα εσείς και παίζετε Mario galaxy να παίρνετε τα αστερακια και να φωνάζει η οθόνη marioooooo όταν εγω θα είμαι με την κοπέλα και θα παίζουμε buzz καi θα χαβαλεδιαζουμε η όταν είστε μόνοι στο σπίτι παιξτε ότι θέλετε στο wii όταν εγω στο network θα καλώ 5 φιλαράκια και θα παίζουμε cod teamdeathmatch και θα μιλάμε απο skype και θα γελάμε

 

 

Sent from my iPod touch using Insomnia

 

απλά κάνει μπαμ ότι δεν το pc σου δεν έχει καν διπύρηνο.

 

ps: εγώ δεν έχω καν κονσόλα, φορτώνω τα μωρά στη βάρκα και σνιφάρω κόκες όλο το βράδυ απο τους γλουτούς τους και μετά σπάμε στο ξύλο κόσμο τυχαίο στο δρόμο με τα φιλαράκια μου => get a life get free gaming.

 

Johnnie Troller. keep trolling.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε έχω pc και δυνατό σε πληροφορώ απλά επειδή οι φίλοι μου όλοι παίζουν σε κονσόλα έτσι παίζω και εγω. το pc το χω για αλλα γούστα

 

 

Sent from my iPod touch using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε έχω pc και δυνατό σε πληροφορώ απλά επειδή οι φίλοι μου όλοι παίζουν σε κονσόλα έτσι παίζω και εγω. το pc το χω για αλλα γούστα

 

 

Sent from my iPod touch using Insomnia

και παίζεις cod στο ps3; :confused: προφανώς θα εχεις καμιά geforce2 mx400 που θα στο τρέχει νεράκι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...