Προς το περιεχόμενο

Νέα επίθεση hacker εναντίον της Sony με διαρροή προσωπικών δεδομένων των χρηστών


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 63
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επονται πολλά καλά παιχνίδια για το ps3 exclusives και μη +αρκετά hd remakes απο κάποιες πολύ καλές τριλογίες.Οπότε δεν θα το φάει τίποτα το ps3.Εχει πολύ μέλλον ακόμα.Είδη άρχησε να ανεβαίνουν οι τιμές κατα πολυ προς τα πάνω αλλά πουλάει πολυ περισσότερο απο πριν που ήταν ενα 50αρικο κατω.

 

 

Δεν λεω για αυτο το λογο super παιχνιδια εφαγε και την σκονη του το xbox 360

Αλλα δεν θελω να τρεχω σαν τρελος παλλγ να κλειδονω λογαργιασμο:cry: και να μου κλεβουν τα προσοπικα μου δεδομενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θεμα ειναι τι κανουμε απο δω και περα εμεις οι χρηστες που εχουμε λογαριασμους...???

μπορουμε να διαγραψουμε το account μας τελειως? γιατι να αλλαζεις κωδικους ολη την ωρα δε λεει κατι. επισης μπορουμε απλα να κανουμε remove την καρτα μας απο το λογαριασμο μας??? και ρε φιλε με τη ψυχολογια θα μπαινεις μετα στο psn να παιζεις παιχνιδια αν σκεφτεσαι "θα μου παρουν τα στοιχεια για 3η φορα δημερα, αυριο η μεθαυριο?". αυτα ειναι!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια για να καταλαβω εχω εχω λογαριασμο για να παιζω Online pro 11. δηλαδη μου κλεψανε τον κωδικο και το ονομα?

και αυτο τι σημαινει κινδυνευω απο κατι? η μιλατε για λογαριασμουσ που πληρωνετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...