Προς το περιεχόμενο

zte v9 pad


me27yo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Hi all!!

 

Εδω και μια εβδομαδα εχω στα χερια μου την συσκευη που αναφερεται στον τιτλο.

 

εχω μερικες ερωτησεις μιας και οπως εχω ξαναπει ειμαι παντελως ασχετος!

 

1) σε τι μορφη θα πρεπει να ειναι τα αρχεια βιντεο που θα περναω μεσα? και αν ειναι ευκολο το ονομα ενος προγραμματος που να μου κανει την μετατροπη αυτη χωρις να παιρνει 2 ωρες...

 

2) πως μπορω να κανω κυρια μνημη την καρτα sd ? με το που βαλω καμμια δεκαρια εφαρμογες μου πεταει οτι ειναι γεματη η μνημη και γεμιζει εκνευριστικα συνεχη μηνυματα η οθονη μου.

 

Σας παρακαλω να ειστε οσο πιο αναλυτικοι γινεται αν μπορειτε να με βοηθησετε μιας και οπως προανεφερα δεν εχω και μεγαλη επαφη με ολα αυτα..

 

ευχαριστω εκ των προτερων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να μπορεσεις να βγαλεις ακρη απλα πρεπει να αρχισεις να διαβαζεις περι android Που ειναι το λειτουργικο που εχει το pad

σου .. ετσι σιγα σιγα θα σου λυθουν οι απορριες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να μπορεσεις να βγαλεις ακρη απλα πρεπει να αρχισεις να διαβαζεις περι android Που ειναι το λειτουργικο που εχει το pad

σου .. ετσι σιγα σιγα θα σου λυθουν οι απορριες

 

 

θεωρεις λοιπον οτι δεν υπαρχει κανεις εδω μεσα να με βοηθησει παρα μονο ο εαυτος μου??ποιος ειναι ο λογος υπαρξης του φορουμ λοιπον? αν ηξερα πως να το κανω δεν θα ρωτουσα ...αλλα ειναι σαν να ρωταω για να διευκολυνθω ποια ειναι η πρωτευουσα της ελλαδας και εσυ να μου λες ανοιξε ενα βιβλιο γεωγραφιας , διαβασε το ολο και θα βρεις την απαντηση.

 

Δεν ερχομαι σε προσωπικη αντιπαραθεση μαζι σου , και σε ευχαριστω που μπηκες στον κοπο να μου απαντησεις ...αλλα...δεν μου απαντησες :)

 

 

Κανεις που να ξερει να μου απαντησει σε απλα ελληνικα (εστω και αγγλικα ? :) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hi all!!

 

Εδω και μια εβδομαδα εχω στα χερια μου την συσκευη που αναφερεται στον τιτλο.

 

εχω μερικες ερωτησεις μιας και οπως εχω ξαναπει ειμαι παντελως ασχετος!

 

1) σε τι μορφη θα πρεπει να ειναι τα αρχεια βιντεο που θα περναω μεσα? και αν ειναι ευκολο το ονομα ενος προγραμματος που να μου κανει την μετατροπη αυτη χωρις να παιρνει 2 ωρες...

 

2) πως μπορω να κανω κυρια μνημη την καρτα sd ? με το που βαλω καμμια δεκαρια εφαρμογες μου πεταει οτι ειναι γεματη η μνημη και γεμιζει εκνευριστικα συνεχη μηνυματα η οθονη μου.

 

Σας παρακαλω να ειστε οσο πιο αναλυτικοι γινεται αν μπορειτε να με βοηθησετε μιας και οπως προανεφερα δεν εχω και μεγαλη επαφη με ολα αυτα..

 

ευχαριστω εκ των προτερων!

 

1) το ΖΤΕ από τη μάνα του παίζει αρχεία βίντεο .mp4,τώρα αν παίζει αρχεία .avi με κάποιο άλλο media player δεν το ξέρω μπορείς να δοκιμάσεις,το galaxy 3 που έχω τα παίζει πάντως.

το πρόγραμμα που χρησιμοποιώ είναι το total video converter και ο χρόνος μετατροπής εξαρτάται από την ισχύ του υπολογιστή και τη διάρκεια του βίντεο, με λίγα λόγια.

2) αν το αναβαθμίσεις σε 2.2 πολλές εφαρμογές και όχι όλες θα περνάνε στη κάρτα μνήμης,το ίδιο μπορείς να κάνεις με τη 2.1 αν το κάνεις root και μετά εγκαταστήσεις το linktosd (διαδικασία).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να σαι καλα φιλε...σε ευχαριστω απεριοριστα ..

 

btw ...οταν λες root εννοεις να κανω κατι αντιστοιχο του jailbreak για iphone? δηλαδη να το hackαρω???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να σαι καλα φιλε...σε ευχαριστω απεριοριστα ..

 

btw ...οταν λες root εννοεις να κανω κατι αντιστοιχο του jailbreak για iphone? δηλαδη να το hackαρω???

 

εγώ το rootέμαθα= (πλήρη διακαιώματα διαχειριστή) jailbreak δε ξέρω τι είναι γιατί δεν έχω iphone για οικονομικούς λόγους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...