Προς το περιεχόμενο

Wii U Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νεος κατοχος και εγω.  Μαρεσει πολυ. Αλλα μου ξινιζει επισης πολυ η ποιοτητα της οθονης της ταμπλετας.  Απαραδεκτη.  Λιγοο ppi,  dpi παραπανωω ρε καρμιριδες της νιντενδο.  

 

Και εμένα στην αρχή με ξίνισε λίγο αλλά μετά από μια τριακοσαριά ώρες gameplay όλα είναι μια χαρά, οπότε δεν θα συναντήσεις κανένα πρόβλημα.

 

Καλορίζικες οι κονσόλες. Όποιος θέλει ας μου στείλει με μήνυμα το id του να τον addαρω. Και όπως ξανά είπα όταν ασχοληθείτε με MH3U στείλτε να πάμε μαζί για κυνήγι :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και εμένα στην αρχή με ξίνισε λίγο αλλά μετά από μια τριακοσαριά ώρες gameplay όλα είναι μια χαρά, οπότε δεν θα συναντήσεις κανένα πρόβλημα.

 

Καλορίζικες οι κονσόλες. Όποιος θέλει ας μου στείλει με μήνυμα το id του να τον addαρω. Και όπως ξανά είπα όταν ασχοληθείτε με MH3U στείλτε να πάμε μαζί για κυνήγι :D

karagunis το id μου

Επεξ/σία από arxani
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορω με τον εαυτο μου και ευχαριστώ την κόρη μου που επέμενε να της την παρω για πρωτοχρονιάτικο δώρο!! Την κονσόλα την είχα ξεγραψει ως αγορά για διαφορους λόγους, όμως τώρα δεν λέω να ξεκολλησω!! ΟΝΕ και PS4 κλειστά (το 4 μαζεμένο στο κουτι του) και εγώ μανιωδώς να παίζω Smash Bros & DK.

 

Ήδη παρήγγειλα PIKMIN3, Wonderful 101, Hyrule Warriors, Lego City: Undercover και New Super Mario Bros  (+ 4 amiibo για το "συλλεκτικο" τους μερος)

 

Ηartmann52 για οποιον θελει να με κανει add.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορω με τον εαυτο μου και ευχαριστώ την κόρη μου που επέμενε να της την παρω για πρωτοχρονιάτικο δώρο!! Την κονσόλα την είχα ξεγραψει ως αγορά για διαφορους λόγους, όμως τώρα δεν λέω να ξεκολλησω!!

 

Κι εγώ στην ίδια κατάσταση ήμουν, πολύ επιφυλακτικός. Μέχρι που βρήκα προσφορά και το πήρα. Το κακό όμως είναι ότι όταν το πήρα ο χρόνος μου ήταν περιορισμένος λόγω υποχρεώσεων και πραγματικά το έχω μετανιώσει που δεν το πήρα λίγους μήνες νωρίτερα και ας πλήρωνα 50-60 ευρώ παραπάνω, τουλάχιστον είχα ελεύθερο χρόνο να το έλιωνα όσο ήθελα.

 

Παιδιά μην βιάζεστε να αγοράσετε παιχνίδια, αν κολλήσετε με το MH3U δεν θα έχετε χρόνο για άλλα :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Wii U basic θα επρεπε να ειχε στην συσκευασια την Wii sensor bar ή την κατηργησαν?

 

Όχι μόνο στο premium έχει. Συνδέεται κανονικά και αυτός από το wii αν έχεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εγινε ρε παιδια.Εκανα μια μερα να μπω και βλεπω πηραν ολοι wiiu!!Ακομα και ο fulgore που το εψηνε τοσο καιρο.Kαλοριζικο σε ολους και καλο λιωσιμο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εγινε ρε παιδια.Εκανα μια μερα να μπω και βλεπω πηραν ολοι wiiu!!Ακομα και ο fulgore που το εψηνε τοσο καιρο.Kαλοριζικο σε ολους και καλο λιωσιμο.

xaxaxa πραγματικά ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ο fulgore!

Που φτάσαμε.

 

Τι ωραία που έδεσε η ταμπλέτα πάνω στο PC ε? Αντε με γιές.

 

Εγω περιμένω Smash Bros, τα βράδια θα μπορώ όποιος ψήνει να παίζουμε!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...