Προς το περιεχόμενο

Νέα Υόρκη: δωρεάν WiFi Internet σε όλα τα δημόσια πάρκα


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι πολύ καλη κίνηση αλλά για Νέα Υόρκη! Όχι για Ελλάδα..Πρώτον θέλουμε πάρκα..Εννοώ πάρκα όχι αυτές τις αηδίες που αποκαλούμε πάρκα..Δεύτερον θα είναι η χαρά του κλέφτη..Όλο και κάποιος θα αφερεθεί, όλο και κάποιος θα βγεί με το παιδί του και παράλληλα θα θέλει να στείλει κανα e-mail.

 

Μακάρι να γίνει και εδώ πέρα κάποτε αλλά πρέπει να αλλάξουν πολλά εδώ πέρα για να σταθεί αυτό..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω οτι θα καθοταν κανενας ανεμελα σε καποιο παρκο της Αθηνας με το λαπτοπ για να μπει internet γιατι το λαπτοπ θα εξαφανιζοταν απο τα χερια του δια μαγειας

 

 

 

χαχαχαχαχαχα κλαιω με τις συζητισεις σας χαχαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρέ και wifi έχουμε ή είχαμε στην Αθήνα (βλ. Σύνταγμα) αλλά δε δούλεψαν ποτέ. Τουλάχιστον εγώ σε αυτό το ρημάδι hotspot του Συντάγματος ποτέ δε τα κατάφερα να μπω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχανε κανει.. στον δημο συκεων ...

 

προεκλογικα.. :P :P :P :P

 

 

 

στον δημο καλαμαριας παιζει ακομα :P

Και στην Αμοργό σχεδόν όλο το νησί είναι με free internet σχεδόν 2 χρόνια τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ήταν στο πλαίσιο κάποιου προγράμματος να γίνει κάτι τέτοιο κ στην Ελλάδα..

 

Για μεγάλες πόλεις δεν ξέρω τι παίζει, πάντως Κοζάνη και Βέροια έχουν εδώ και 2 χρόνια wi-fi στα πάρκα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Ελλάδα προέχει απο τους δήμους να φτιάξουν πάρκα. Ας ζήσουμε και χωρίς wifi στη ρημάδα τη φύση. Δεν θα καλυτερέψει ή ζωη μας με το να έχουμε παντού internet.

 

Συμφωνώ εν μέρη αν και τέτοιες κινήσεις συμβάλουν στην ανάπτυξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρέ και wifi έχουμε ή είχαμε στην Αθήνα (βλ. Σύνταγμα) αλλά δε δούλεψαν ποτέ. Τουλάχιστον εγώ σε αυτό το ρημάδι hotspot του Συντάγματος ποτέ δε τα κατάφερα να μπω.

Τα hotspot είναι δωρεάν internet; Έχω βρει και εγώ στο χωριό μου hotspot από την διπλανή κωμόπολη, αλλά δεν κατάφερα να μπω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To wi-fi αρρωσταίνει τα δέντρα,σύμφωνα με έρευνα που διεξήχθη στην Ολλανδία

 

Source.png Πηγή: PC World

 

Και συμφωνώ και εγώ πως πρέπει πρώτα να λύσουμε τα βασικά μας προβλήματα(έλλειψη πρασίνου,υποδομών) και μετά να σκεφτόμαστε για το που θα βάλουμε wi-fi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι μένουν κοντά σε πάρκα θα γλιτώνουν την συνδρομή στο ´ιντερνετ.

ναι και θα εχουν 30 ατομα να μπαινουν καθε λιγο και λιγακι μεσα (ε ρε sinffing που θα πεφτει :P :lol:).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...