Προς το περιεχόμενο

Σκηνή για camping.


censOred

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν υπαρχει ουδεμια περιπτωση να καθισω να στησω σκηνη.

Οποτε, αναγκαστικα εφοσον θελω να εχω μια, θα παω σε pop up, εστω καποια αξιολογη.

 

Ναι, θα ηθελα λιγο καλυτερο πατο ειναι αληθεια, οχι σκετο 'υφασματακι'.

 

Χρήση?

Περιστασιακη, για εντελως χρονικα αραιους (πχ μια φορα το χρονο) εκδρομικους σκοπους.

Δηλαδη, χωρις καμια μεγαλη οργανωση, αν περασω απο ενα σημειο μες τη φυση και μου αρεσει, με ελαχιστο κοσμο και μηδαμινη κινηση (πχ διπλα σε ποταμι πανω στα βουνα), να μπορω να πω οτι την αραζω για λιγες ωρες να ξεκουρασω, ουτε μεσα στο αμαξι, ουτε εντελως χυμα στην φυση. Να πεταξω την σκηνη το μεσημερι, να κατσουμε να κανουμε πιν νικ, και να ριξουμε εναν αξιοπρεπη υπνο διπλα στην φυση, και μετα απο μερικες ωριτσες αναπαυλας, απογευματακι αναχωρηση. Μαζευεις σκηνη, και αντε γεια.

Εποχη; Προφανως ανοιξη-καλοκαιρι-φθινοπωρο. Δεν ειμαι τρελος να κανω 'εξορμηση' καταχειμωνο, και να εχω 'ορεξη' για σκηνες μες τα κρυα.

 

Καπως ετσι εχει το concept.

Ελπιζω να εχετε καμια στοχευμενη προταση.

 

Στα λεφτά που ψάχνεις απλά δεν υπάρχει τέτοια σκηνή.

Έψαχνα κάτι παρόμοιο με σένα πριν μήνες και είχα λιώσει σε όλο το Ίντερνετ - τίποτα.

 

Ή θα πάρεις κάτι ψεύτικο εντελώς όπου με την πρώτη ψιχάλα θα γίνεις μούσκεμα και εκτός αν την στήσεις μεσ' το κατακαλόκαιρο, θα ξεπαγιάσεις, είτε θα την ακριβοπληρώσεις και μιλάμε για πολύ περισσότερα από τα 40 ευρώ που έχεις κατά νου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την 'πετας' κατω και στηνεται μονη της. Με 'ελασματα'. Δεν ειναι οι 'βαρβατες' σκηνες, αλλα εχεις αυτη την ευκολια, στηνεται σε 10 δευτερολεπτα και την στηνει και μικρο παιδι!

Δεν είχα ιδέα για τις άλλες, άρα μόνο pop up έχω στήσει.

Πέρνα μια βόλτα από καρφούρ όταν βάλει -60% και θα βρεις στα 50 αρκετά καλές για τα λεφτά τους με αυτά που ζητάς.

Μάλιστα τεσταρισμένα έχει αντέξει και σε βροχές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://epoxiakaverdis.gr/index.php?route=product/product&path=59_210&product_id=2106

 

Δες ένα παράδειγμα. Απλά να ξέρεις ότι με την pop up ξεχνάς καλή αδιαβροχοποίηση και σταθερότητα στον αέρα.

 

Εχω σταμπαρει αυτην εδω

http://www.ebay.co.uk/itm/111725231902?euid=5f823065a7fe4c69825522a74dd9eac7&cp=1

αλλα ρε γμτ δεν εχει παραθυρο????

Ειναι δυνατον;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...