Προς το περιεχόμενο

πόσα gb θέλω?


timos_som

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1.θέλω να περάσω κοντά 40 εφαρμογές + 200 τραγούδια + 5-10 video + 250 photo πόσα γιγα να πάρω 4 η 8??

2. η vodafone φέρνει το lg optimus one p500???

Ρωτάς πολύ γενικά και κανείς δεν θα σου απαντήσει...

Ανάλογα τα μεγέθη στις φωτογραφίες, στα τραγούδια και στα βίντεο... (ανάλογα το φορμάτ και την ανάλυση πάει)

Λογικά θα τα έχεις σε κάποιο Pc... Βάλε τα σε ένα φάκελο και δες πόσο πιάνουν όλα μαζί... Με τις εφαρμογές μην αγχώνεσαι και τόσο

 

edit: Για το 2 δεν ξέρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο οτι ειδα με την καινουρια αναβαθμιση γινεται μονο σε συγκεκριμενα κιινητα ενα που θυμαμε ειναι το Nexus S αλλα δεν ελεγε για το X8 τωρα αν ηταν σε προηγουμενο update η υποστηριξη για το voice call για το X8 θα σε γελασω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1.θέλω να περάσω κοντά 40 εφαρμογές + 200 τραγούδια + 5-10 video + 250 photo πόσα γιγα να πάρω 4 η 8??

2. η vodafone φέρνει το lg optimus one p500???

οι 40 εφαρμογες στο optimus θα ειναι το ταβανι του , βασικα δεν πρεπει να τις φτανει

 

οσες εφαρμογες και να πανε στην sd , που δεν πανε καν ολες , η εσωτερικη μνημη της συσκευης ειναι δυστυχως μικρη ( περιπου 170 MB ελευθερα μονο με τη rom εγκατεστημενη )

 

το καλο ειναι οτι ηρθε και επισημο 2.3.3 και στην ελλαδα και εβγαλαν σκουπιδια τυπου twitter, facebook και layar

 

το x8 ειναι σε ακομα χειροτερη φαση η ram του ειναι αστεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...