Προς το περιεχόμενο

htc desire hd


Gloat

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια!..

Προσπαθω εδω και αρκετη ωρα να συνχρονησω την συσκευη(Desire HD ) με το htcsense ..

Υφισταται αυτο το ριμαδι για την συγκεκρημενη συσκευη η οχι ... γιατι απο ενημερωση νομιζω υπαρχει πολυ επιφανιακη γνωση των πραγματων .. κατα συναιπεια μη πρακτικη ...

Μη με παρεξηγειτε μιλω εκ των πραγματων διοτι λογω εργασιας εχω να κανω με εκπροσωπους της καθε εταιριας κινητης ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρηκα την ακρι , με ενημερωσαν απο την ΗΤC οτι το Htcsense δεν υποστηριζεται για τον συγκεκριμενο μοντελο της συσκευης (Desire HD) ωστοσο ανεφεραν πως αναμενεται να βγει η εκδοση 2,3 ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρηκα την ακρι , με ενημερωσαν απο την ΗΤC οτι το Htcsense δεν υποστηριζεται για τον συγκεκριμενο μοντελο της συσκευης (Desire HD) ωστοσο ανεφεραν πως αναμενεται να βγει η εκδοση 2,3 ...

 

Πλάκα κάνεις, έτσι;

Όταν πρωτοξεκίνησε το όλο htcsense.com project οι μοναδικές δύο συσκευές που υποστηρίζονταν ήταν οι HD και Z. Υπήρχε όπως είναι λογικό απογοήτευση/ερωτηματικά γιατί δεν υποστηρίζεται και η συσκευή με τις περισσότερες πωλήσεις, από εμάς τους χρήστες του απλού Desire.

Φυσικά και το HD υποστηρίζεται. Ήμουν για μήνες με ported rom από το HD και μπορούσα και συνδεόμουν στο htcsense.com. Απλά το site δεν είναι και ό,τι καλύτερο υπάρχει. Δέκα στις οκτώ φορές που κατάφερνα να συνδεθώ, δεν δούλευε σχεδόν τίποτα σωστά.

 

Με την ευκαιρία, δοκίμασα πριν από λίγο να μπω (είμαι με rom από Sensation). Δούλεψαν σχεδόν τα πάντα. :confused: :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου εκπλησσομαι ακομη περισσοτερο με αυτα που μου αναφερεις ... Ως απαντηση στο παραπονο που εστειλα στην HTC ελαβα το εξης : οτι επισημα , δεν υποστηριζεται το htcsense απο την συγκεκριμενη συσκευη..και ενω ειχαν ανακοινωσει οτι δεν θα αναβαθμηστει το desire hd σε 2.3 εκδωση , αναφερουν οτι θα βγει η 2,3 εκδωση αλλα δεν ξερουμε ποτε ..

Με απογοητευει ειλικρινα το γεγονος οτι και λογω εργασιας δουλεβω με την HTC και με αλλες εταιριες κινητης ... ε οσον αφορα την πληροφορηση/ενημερωση ειναι ανεπαρκης ... σε σχεση με την SE , Nokia , LG klp ...και το θεορω κριμα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...