Προς το περιεχόμενο

Αγορα Mp3 player για τρεξιμο!


Luxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θελω ενα mp3 player με καλη ποιοτητα ηχου, μνημη μεχρι και 8gb, να ειναι αρκετα μικρο και να εχει κλιπ ωστε να μπορω να το βαζω στη φορμα μου και να κανω γυμναστικη ή τρεξιμο ενω ακουω μουσικη. Ελπιζω να με πιανετε.. Οχι κατι ακριβο, απλα για αυτο το λογο το θελω. Ας μην εχει και καμμια τρελη οθονη.

 

Δε ξερω αν υπαρχει κατι αλλο παρομοιο, αλλα ψαχνω κατι σαν το SANDISK MP3 PLAYER SANSA CLIP+

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα ένα απο τα πρώτα MP3 της Apple και συγκεκριμένα το nano.Τότε έκανα ποδηλασία και είχε φανεί πάρα πολύ καλό!Είχε αρκετά μεγάλη ένταση και απο ποιότητα ήχου super.Ίσως βέβαια να σου φανεί αρκετά ακριβό αλλά αν θες πιο μικρή χωριτικότητα τα 2GB παίζουν στα 60Ε.Επίσης μόλις χάλασε αυτό, μετά απο 3χρόνια πέτυχα ένα φτηνό και είπα να το πάρω. Φάνηκε πάρα πολύ καλό αφού είχε μόνο 45Ε και έζησε και μετά απο "μπουγέλο", η μάρκα αν δεν κάνω λάθος ήταν Transcend ή Crypto.Πάρε και την γνώμη κάποιου πωλήτη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sandisk sansa clip οπωσδήποτε.

 

Ακριβώς για τον ίδιο λόγο το είχα πάρει. Διάβασε reviews να πάρεις μια γεύση.

Το μόνο που άλλαξα είναι τα ακουστικά, γιατί γενικά τα ακουστικά ποτέ δε με βολεύουν... θέλω ψείρες που μπαίνουν μέσα στο αυτί.

Αν πας καρφούρ έχει απίστευτη ποικιλία sennheiser σε καλές τιμές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ακουστικα ψειρες της Phillips. Και εγω εχω διαβασει τα καλυτερα για αυτο το Mp3. Το καλο ειναι οτι παιρνει και micro sd εαν θελεις περισσοτερα gb! Επισης εχει και voice,fm recording!

 

Ειχα ipod video και μου ειχε σπασει τα νευρα με το itunes που ηθελε καθε φορα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για να μην ανοίγω άλλο θέμα ψάχνω μικρό mp3 player για το τρέξιμο και εγώ

-με ή χωρίς κλιπσάκι,

-μικρό σε μέγεθος,

-λειτουργία drag and drop,

-1gb μου φτάνει (δεν έχω πρόβλημα χώρου),

-δεν με ενδιαφέρει να έχει οθόνη απαραίτητα,

-να φορτίζει μέσω usb ή να χρησιμοποιεί μια μπαταρία ΑΑ ή ΑΑΑ

-φτηνό! (πολύ φτηνό βασικά)

 

Αν κάποιος έχει κάποιο παρόμοιο ας πει, διότι έχω δει μερικά μικρά αλλά δεν ξέρω πόσο "αξιόπιστα" είναι.

 

Ευχαριστώ!!!

Επεξ/σία από santana99
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερώτηξη για τα ακουστικά :

 

πιο βολικά είναι οι χείρες με την μόνωση που μπαίνουν στο αυτί ή τα άλλα που εχει ενα πλαστικο στο σχήμα αυτιού και κρατάει το ακουστικό μέσα στην τρύπα ?

 

επειδή ιδρώνω εύκολα και επειδη λόγω υλικου (σιλικόνη?) γλιστράει εύκολα + το ντάπα-ντούπα απο το τρέξιμο , εχω σιχαθει την ζωη μου να σταματάω συνέχεια για να το βάζω πίσω...

 

τι προτείνετε ?

 

αυτα που εχω είναι οι ψείρες της Nokia , δεν ξερω αν αλλες μάρκες είναι καλύτερες-πιο βολικές..τι λέτε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

Ειχα αναβαλλει την αγορα του, αλλα θελω να το αγορασω αυριο. Δισταζω επειδη τα περισσοτερα αρνητικα reviews αφορουν την μπαταρια του και οτι μετα απο λιγες εβδομαδες ή μηνες το mp3 player χαλαει.

 

Το ιδιο ειχε παθει και ενα iriver clip που ειχα. Βεβαια ειχε αντεξει 1,5 χρονο εκεινο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

ερώτηξη για τα ακουστικά :

 

πιο βολικά είναι οι χείρες με την μόνωση που μπαίνουν στο αυτί ή τα άλλα που εχει ενα πλαστικο στο σχήμα αυτιού και κρατάει το ακουστικό μέσα στην τρύπα ?

 

επειδή ιδρώνω εύκολα και επειδη λόγω υλικου (σιλικόνη?) γλιστράει εύκολα + το ντάπα-ντούπα απο το τρέξιμο , εχω σιχαθει την ζωη μου να σταματάω συνέχεια για να το βάζω πίσω...

 

τι προτείνετε ?

 

αυτα που εχω είναι οι ψείρες της Nokia , δεν ξερω αν αλλες μάρκες είναι καλύτερες-πιο βολικές..τι λέτε ?

 

 

προτινω να παρεις τετια ειδους Ακουστικα(Link) τα οποια κρεμοντε απο τα αυτια και ειναι αδιαβροχα(αυτο το σιγρικιμενο) :-D

αυτα ειναι σχεδιασμενα για τρε3ιμο,περιπατο κτλ,

Ελπιζω να σε βοη8ισα ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...