Προς το περιεχόμενο

Ερωτεύτηκα το Xperia Active!


c0prse_grinder

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λογικα για να το εχει το multirama 499 δε το βλεπω για 300ευρω.Εκοτς&αν οι ανθρωποι στα multirama δεν εχουν ιδεα τι τους γινεται...Μακαρι να ειναι στα 299.τοτε κατι γινεται.Eιμαστε σιγουροι οτι δε στελνει Ελλαδα το Play.com

Αν το παρουμε απο UK Ελληνικα θα εχει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρυπα για να περνας κανενα κορδονι και να το κρεμας.

Αλλα seriously? 500 ευρω?

Υπάρχει και η φημη, ότι η τρύπα υπάρχει ώστε μόλις καταλάβεις τι λαλακια έκανες και έδωσες 500€ γι αυτό το κινητό, να δεσεις με ένα κορδονι ένα τούβλο απο εκεί και να το πετάξεις στη θαλασσα!! :) :)

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 Σεπτεμβριου θα ειναι διαθεσιμο&σε εμας?Αν το παρω μεσω γνωστου απο Αγγλια θα εχω δυνατοτητα ελληνικου μενου?Γτ αν ειανι στα 299 στο play.com δεν το συζητω.Εκτος&αν εχει&εδω αναλογη τιμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά ναι.Κάθε android rom(λειτουργικό) έχει πολλές γλώσσες που επιλέγεις με το που ανοίγεις το κινητό για πρώτη φορά.

 

Edit: Μην δώσετε 500 ευρώ γιαυτό το κινητό.Αμαρτία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

500 με τιποτα.Πανω απο 250-300 απαραδεκτο.Αλλιως με βλεπω να καταληγω στο 3720 classic μιας& χρειαζομαι αναλογης φιλοσοφιας κιν για την δουλεια μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

500 με τιποτα.Πανω απο 250-300 απαραδεκτο.Αλλιως με βλεπω να καταληγω στο 3720 classic μιας& χρειαζομαι αναλογης φιλοσοφιας κιν για την δουλεια μου.

 

motorola defy ~240 euro

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...