Προς το περιεχόμενο

Σύνδεση Nexus S με υπολογστή


porvas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά έχω αγοράσει απο το πλαίσιο το Nexus S. Έχει μια μέρα προσπαθώ να το συνδέσω με υπολογιστή έτσι ώστε να μεταφέρω τις επαφές μου αλλα δεν τα καταφέρνω. Ξέρει κανείς αν πρέπει να κάνω κάτι συγκεκριμένο για να λειτουργήσει; Δεν έχω επαφές :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλος ηρθες στον κοσμο του android. Η λογικη του ειναι η πληρης διασυνδεση με την google. Αν δεν εχεις gmail φτιαξε ενα τωρα και βαλε το account σου στο κινητο σου. Ουτος η αλλιως θα σου χρειαστει για να κατεβαζεις πραγματα απο το market. Με το ενεργοποιησεις το συγχρονισμο ολες σου οι επαφες θα μεταφερθουν και στο gmail.

Αν θες το αναποδο τοτε μεταφερεις απο το πισι τις επαφες σου στο gmail με καποιο προγραμμα ή τις κανεις εξαγωγη σε αρχειο csv και απο εκει import στο gmail και περνανε αυτοματα στο κινητο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω αγοράσει απο το πλαίσιο το Nexus S. Έχει μια μέρα προσπαθώ να το συνδέσω με υπολογιστή έτσι ώστε να μεταφέρω τις επαφές μου αλλα δεν τα καταφέρνω. Ξέρει κανείς αν πρέπει να κάνω κάτι συγκεκριμένο για να λειτουργήσει; Δεν έχω επαφές :)

 

Ζήτα πληροφορίες από το μέλος Dbzakias2 που έχει το συγκεκριμένο τηλέφωνο και ήταν υπάλληλος στην Google όπως μας έχει δηλώσει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ρε σταματα να εισαι κακος :P

 

 

 

Αφού δεν ξέρει που του παν' τα 4! Αν αρχίσει να ποστάρει troubleshooting, ζήτω που καήκαμε.

Αλλά δεν πρόκειται, γιατί απλά δεν... ούτε καν....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

http://www.insomnia.gr/topic/416885-%CE%BDexus-s%CE%B4%CE%B5%CE%BD-%CF%83%CF%85%CE%BD%CE%B4%CE%B5%CE%B5%CF%84%CE%B1%CE%B9-%CE%BC%CE%B5-%CF%84%CE%BF%CE%BD-%CF%85%CF%80%CE%BF%CE%BB%CE%BF%CE%B3%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%B7/page__gopid__4212127#entry4212127

 

δειτε εδω,εμενα ο dbzakias με βοηθαει!!!λετε να ειναι κατα τυχη..?καλος μωρε φαινεται...δεν ξερω..αν οχι,μπορειτε να με βοηθησετε εσεις στο προβλημα μου..??

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...