Προς το περιεχόμενο

E-shop newsletter 29/7


Lothar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τώρα γύρισα από το ντουλειά....

το u350 νόμιζα ότι ήταν λίγο πολύ γνωστό...προσωπικά το θεωρώ ότι καλύτερο

για νέτμπουκ, έχει την οθόνη που είναι βασικότατο...το άσχημο λιγάκι είναι

ο επεξεργαστής που ναι μεν είναι καλύτερος από ατομ αλλά δεν είναι για πολλά.

Βέβαια είναι και για ποια πράγματα το θέλεις...οι περισσότεροι (και εδω μέσα) θέλουν

και σφαίρα να πηγαίνει και να μη κολλάει σε τίποτα και και και...

Για 289 αξίζει με χίλια. Αλλιώς παίρνεις τί? 10αρα και αληθωρίζεις για να δεις μια σελιδα....

 

Το lenovo s10-3s εχει αναλυση 1280*720 σε 10αρα οθονη, ο N550 είναι dual core(2*1,5Ghz) κ ddr3 μνήμη.

(Για αναβάθμηση θέλει όλοκληρο λύσιμο δεν έχει καπάκια).

Και αυτό πιστεύω είναι οκ, 200€ είναι πολύ λίγα, εδώ μέσα πουλάνε πιο ακριβά τα μτχ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Γερακα..Δεν ξερω αν ειναι και πουθενα αλλου.

Αξιζει αραγε?

 

μεχρι στιγμης αξιζει, τοσο το δινουν στις αγγελιες.

εκτος αν πλακωσουν προσφορες - που δε το βλεπω (και παλι 10"αρια θα ειναι)

αν περασει κανεις ας μας πει αν εχει και κομματια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεχρι στιγμης αξιζει, τοσο το δινουν στις αγγελιες.

εκτος αν πλακωσουν προσφορες - που δε το βλεπω (και παλι 10"αρια θα ειναι)

αν περασει κανεις ας μας πει αν εχει και κομματια.

 

Τυχαια ειχα περασει σημερα και ειχε κομματια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 13" λεει τιποτα αραγε?

Θελω ενα μικρο για σερφαρισμα στις διακοπες, ελεγα να παρω κανενα tablet αλλα ισως να κοιταξω για netbook..

 

Το Lenovo IdeaPad U350 είναι για μένα - και ειδικά σ' αυτή τη τιμή - ότι καλύτερο κυκλοφορεί αυτή τη στιγμή σε netbook...

Εχω το μοντέλο Lenovo IdeaPad U350 Light Wave Leather cover με τον επεξεργαστή Intel Core 2 Duo SU7300 (1.3GHz)...

Πολύ λεπτό και ελαφρύ, εξαιρετική ποιότητα κατασκευής από αλουμίνιο, πολύ καλή οθόνη (αν και θα την προτιμούσα λίγο πιό φωτεινή), μεγάλη διάρκεια μπαταρίας και ανέλπιστα γρήγορο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το lenovo s10-3s εχει αναλυση 1280*720 σε 10αρα οθονη, ο N550 είναι dual core(2*1,5Ghz) κ ddr3 μνήμη.

(Για αναβάθμηση θέλει όλοκληρο λύσιμο δεν έχει καπάκια).

Και αυτό πιστεύω είναι οκ, 200€ είναι πολύ λίγα, εδώ μέσα πουλάνε πιο ακριβά τα μτχ...

 

που "τρεχει" αυτη η προσφορα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα Σάββατο πρωί πού είχα παει μιά βόλτα στα saturn στον σταθμό Λαρίσης,ειχε περίπου 30 κομμάτια Lenovo U350.

Οντως να συμφωνήσω με τα υπολοιπα παιδιά οτι ειναι πολυ καλη προσφορά,netbook me 13 ιντζες οθονη,διπυρηνο επεξεργαστη,3 GB μνήμη ,320 GB σκληρό δίσκο,στα 289 ευρώ,ειναι μακραν του ανταγωνισμου,το φτηνοτερο που έψαξα στο νετ Lenovo U350 με τον ιδιο επεξεργαστη εχει γυρω στα 400 ευρώ.

 

To χρωμα πισω απο την οθονη ειναι καφετί

 

http://images.e-shop.gr/images/PER/ART2/PER.907088_3.jpg

 

Μια μικρή παρουσιαση που βρηκα στο νετ

 

http://www.technologos.eu/?p=562

 

Eπισης πολυ καλη βαθμολογια και απο το netbookcheck (αν και εχει παλαιοτερο επεξεργαστη και μικροτερο σκληρο δισκο)

 

http://www.notebookcheck.net/review-lenovo-ideapad-u350-subnotebook.20749.0.html

 

YΓ: Nομίζω οτι ισως αν το κρινουν βεβαια οι moderators,να ανοιχτεί ένα νέο thread γιά αυτή τήν προσφορά του saturn.Και να μεταφερθουν τα posts που αναφερονται στο Lenovo U350 εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...και εγω μολις γυρισα απο τα καταστημα Συγγρου και Λαρισης ψαχνωντας για το 10,1.

δυστυχως εχει εξαντληθεί....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...και εγω μολις γυρισα απο τα καταστημα Συγγρου και Λαρισης ψαχνωντας για το 10,1.

δυστυχως εχει εξαντληθεί....

 

Φίλε μου το φυλλάδιο του σταθμού Λαρίσης και του Γέρακα δεν το ειχε το Lenovo s10 ,μονο στο κατάστημα της Συγγρού το είχε,οπου και εξαντλήθηκε απο οτι μας ειπες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντος πηρα τηλ στο γερακα, μπας και .... αλλα μου ειπαν οτι εξαντλιθηκε και εκει την δευτερη ημερα της προσφορας....

κριμα παντος μιας και εαν το ειχα δει θα ειχα παρει ενα που χρειαζομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντος πηρα τηλ στο γερακα, μπας και .... αλλα μου ειπαν οτι εξαντλιθηκε και εκει την δευτερη ημερα της προσφορας....

κριμα παντος μιας και εαν το ειχα δει θα ειχα παρει ενα που χρειαζομαι.

 

Δηλαδή το είχε το κατάστημα στον Γέρακα και στον σταθμο Λαρίσης? γιατι στο φυλλάδιο δεν το αναφέρει.

Η προσφορά ξεκίνησε την Πέμπτη,άρα τήν Παρασκευή δεύτερη μέρα εξαντλήθηκε κιόλας.

Πάρε τηλεφωνο σέ κανα carefour μπας και το εχουν ακομα το lenovo s 10 με 199 ευρω ,γιατι το ειχαν προσφορα πριν καμμια βδομαδα απο οτι θυμαμαι.

 

Edit :

 

Φιλε μου μολις τώρα ειδα οτι τα media-markt στο Φάληρο εχουν το Lenovo s 10 με 199 ευρώ ,παρε ενα τηλεφωνο πριν πας για να δεις αν υπαρχει.

 

http://www.mediamarkt.gr/

 

 

fyladio.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Ναι, αυτό εννοώ, ότι κανονικά έχει 399.

Στο προσπέκτους λέει 199 απο 299.

Μήπως με τα αρχικά 299 εννοούν κάποιο άλλο μοντέλο.

Για αυτό λέω αν όντως το πήρε κάποιος απο εδώ, να μας πεί τι πήρε τελικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...